#227Een XIXe eeuwse horizontale stoommachine met twee cylinders.
Machine à vapeur horizontale à deux cylindres. XIXe siècle.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#525Zero HalliburtonEen zwarte aktetas van aluminium.
#88“De Brief, zittend personage in XVIIIde eeuwse klederdracht”. Brons.
”La Lettre, personnage assis, vêtements du XVIIIème siècle”. Bronze.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#641Een sobere roodgepatineerde houten kist.
#13Een opengewerkte verguld porseleinen coupe, een meerkleurige inktpot in Lodewijk XV-stijl en een aardewerken schaal.
Une coupe en porcelaine ajourée dorée, un encrier polychrome style Louis XV et un plat en faïence.No longer availableDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#711Een bronzen plaquette met een voorstelling van Boeddha in bas-reliëf.
#419N. Okel“Oosters dorpje met figuren”. Olieverf.
”Village oriental et figures”. Huile.No longer availableDim. 40 X 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#363Oude brandweerhelm en spuit.
Sac à main en damier ébène, modèle Chelsea. Avec sac à porter d’origine. Un pression de côté sous la tirette manque. Datacode TH0025.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#721Een hoofd van meerkleurig glaspasta.
Tête en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 65 / 75 -
#734“Dame met hoed”. Een reproductie.
”Dame au chapeau”. Une reproduction.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 40 / 50 -
#381Engelse kruik voor gin uit de Tweede Wereldoorlog. Genummerd SRD 1944.
Une cruche anglaise à gin de la Deuxième Guerre Mondiale. Numéroté SRD 1944.No longer availableDim. L. 21 cmEstimate: € 25 / 30