Other lots in this auction
-
#112P. Dijckmans
“Stilleven met appels en noten.” Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd Lier 1901.
“Still life with apples and nuts.” Oil on board. Signed and dated Lier 1901.No longer availableDim. 52,5 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#596
Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
An oak secretaire with two drawers underneath the tilt top.No longer availableDim. 95 x 90 x 50cmEstimate: € 80/100 -
#691
Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
A wooden campaign table, foldable with tray.No longer availableDim. 84 x 63 x43 cmEstimate: € 75/125 -
#294Sarreguémines
Een wit porseleinen koffieservies met vergulde randen en details, 54 stuks. Onderaan gemerkt “Sarreguemines France”.
No longer availableEstimate: € 75/125 -
#355
Een kunststoffen bureaumeubel uit de jaren 60 van de vorige eeuw naar de Boby trolley van Joe Colombo .
A plastic piece of office furniture from the sixties, based on the Boby Trolley by Joe Colombo.No longer availableDim. 78 x 40 x 42 cmEstimate: € 120/180 -
#182
Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.
A silver salver with handle, English hallmarks London 1831 with possibly the coat of arms of William Brodie. 105 g.No longer availableDim. 12 x 16.5 x 9.5 cmEstimate: € 80/120 -
#128
Een zilveren dienblad, omstreeks 1900 uit Wenen, Keuren van Oostenrijk-Hongarije met makersmerk FR. 800‰.
A silver tray, circa 1900 from Vienna, Austro-Hungary hallmark with maker's mark FR. 800‰.No longer availableDim. 49 x 40 cm 1325 gEstimate: € 600/800 -
#25
Een lot van 5 kleine zilveren voorwerpen waaronder een pen/briefopener, een naaldenkokertje en andere. Totaalgewicht 27,7 gram.
A lot of 5 small silver objects including a pen/letter opener, a needle case and others. Total weight 27.7 grams.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#311Val Saint Lambert
Een lot van vier stuks gegoten kristal, waaronder twee vazen, een kandelaar, en een schaal. Rood, met één stuk groen.
A lot of four pieces of cast crystal, including two vases, a candlestick and a bowl. Red, with one piece of green.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 70/100 -
#513
Een set van 6 mosterdpotjes in blauw glas met zilveren houdertjes onderaan gekeurd met duitse merken en 800, verguld.Hierbij gevoegd 2 blauw glazen schaaltjes waarvan 1 op messing voetje.
A set of six small mustard pots in blue glass and with silver holders, German marks and 800/1000, vermeil. We add two blue glass cups, one of which with brass base.No longer availableDim. h 11 cmEstimate: € 40/60 -
#217
Een bronzen tafellamp op marmer en messing voet, Empire stijl.
A bronze table lamp on a marble and brass base, Empire style.No longer availableDim. 70 x 35cmEstimate: € 100/180 -
#570Chanel
Een zijden sjaal met chainlink decor, gemerkt Chanel.
A silk scarf with chainlink decor, marked Chanel.No longer availableDim. 90 x 90cmEstimate: € 275/325