#617Een gevarieerde glazenset van uraniumglas.
A varied uranium glass set.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#178Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
#622Een Art Deco spiegel met bewerkt metalen lijst.
#7Een lot van 5 strips, Kuifje, hardcover.
A lot of 5 comics, Tintin, hardcover.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#691Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
#660Een salontafel met vergulde metalen poten met groen marmeren blad (licht beschadigd).
#201Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930Een Art Deco uit albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.
#51Ansonia Clock Co.Een Art Deco houten klok, gemerkt Ansonia Company New York.
#458Een Chinees porseleinen vaas, famille rose decor .
#226Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
An oak secretaire with two drawers underneat the tilt top.No longer availableDim. 100 x 95 x 58cmEstimate: € 80 / 120