#74Nauts“Stilleven met kerzen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux cerises." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 150 / 250 -
#444“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier.
Un pendentif en or jaune 18 ct serti d'un diamant taille poire de +- 0,75 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 2,12 gEstimate: € 800 / 900 -
#354Carlo Tarras“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#57Val Saint-LambertEen lampvoet van kleurloos en rood kristal met een lampenkap. Gemerkt.
Grand plat et bol décoratifs en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de faisans et de pivoines dorés.No longer availableDim. Ø: 46 & 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#694Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.
Un lit double laqué noir avec ferronnerie.No longer availableDim. 200 x 145 cmEstimate: € 30 / 40 -
#242Robert Demol“Marinezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue navale". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#388Een verchroomd metalen schemerlamp met kunststoffen kap.
#19Een houten regulateur. Enkele beschadigingen.
#612Colpa“Portret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389“Abstracte compositie”. Olieverf op schildersboard.
"Composition abstraite". Huile sur carton de peintre.No longer availableDim. 45 x 57 cmEstimate: € 200 / 300