Similar lots by type
-
#115“Het bezoek van Amor”. Een groep van biscuit voorstellend een engel en een jongedame met ontblote borst, achteraan gemerkt Ester. Eén vleugeltje gelijmd.
A group in biscuit depicting an angel and a young lady with exposed breast, marked on the back with Ester. One wing glued. -
#41Een lot van 4 kandelaars, 3 van verzilverd metaal en 1 in koper.
A lot of 4 candlesticks, 3 in silver-plated metal and 1 in copper. -
#165RheinEen tafellamp en een porseleinen Rheinvaas als voet en wijnrode kap.
A table lamp with a porcelain Rhine vase base and a wine red shade. -
#69Een groot kuisbeeld van gepatineerd plaaster.
A large cleaning sculpture of patinated plaster. -
#18‘Spelende kindjes’, een beeldje van meerkleurig biscuit te gebruiken als vaasje. Draagt onderaan een merkteken.
'Playing children', a figurine made of multicolored biscuit porcelain that can be used as a small vase. Bears a mark on the bottom. -
#58‘Madonna met kind’, een beeld van polychroom beschilderd plaaster.
'Madonna with child', a sculpture of polychrome painted plaster. -
#73Een lot van 4 stuks Aziatische beeldjes, diverse materialen in de stijl van jade.
A lot of 4 Asian figurines, various materials in the style of jade. -
#74Een lot Chinees porselein bestaande uit een beeldje van een man (schade aan de drakenkop), een dekselpotje op houten sokkel en een theekannetje.
A lot of Chinese porcelain consisting of a figure of a man (damage to the dragon's head), a lidded pot on a wooden base, and a tea pot. -
#62H. LingeroEen set van 2 polychrome plaasteren boeksteunen in Chinese stijl, onderaan gemerkt.
A set of 2 polychrome plaster bookends in Chinese style, marked at the bottom. -
#65Een lot van 2 Aziatische beeldjes, een leeuw en een draak, diverse materialen in de stijl van jade.
A lot of 2 Asian figurines, a lion and a dragon, made of various materials in the style of jade. -
#105Een set van twee Capodimonte beeldjes met filatelie als onderwerp. Het kleinste beeldje is getekend; Tyche “Bruno”.
A set of two Capodimonte figurines with philately as the subject. The smaller figurine is signed; Tyche "Bruno". -
#112Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
A lot of four wooden African figurines. -
#150Een tafellamp met voet in Chinese stijl, décor a la main. Faina en flora op zalmroze achtergrond.
A table lamp with a Chinese-style base, hand-painted decoration of fauna and flora on a salmon pink background. -
#141“Moeder en kind”, Afrikaans werk, gebeeldhouwd steen.
"Mother and child", African artwork, sculpted stone. -
#238Een set van 2 messingen luchters.
A set of 2 brass chandeliers. -
#63Een lot van 3 honden uit kunsthars, Dog studies by Leonardo. 2 met OVP.
A lot of 3 resin dogs, Dog studies by Leonardo. 2 with original packaging. -
#57‘Buste van een jonge vrouw’, een houten beeld. Onderaan getekend Zinga Sylve.
'Bust of a young woman', a wooden sculpture. Signed at the bottom Zinga Sylve. -
#151Een vintage tafellamp op een verchroomde metalen voet. Zilverkleurige lampenkap met een beetje schade. De fitting is voor een lamp type B-22 (bajonet).
A vintage table lamp on a chrome metal base. Silver-colored lampshade with some damage. The socket is for a B-22 (bayonet) lamp type. -
#17Beswick EnglandEen paard van kleurloos biscuit, gemerkt Beswick England.
A horse in colorless biscuit, marked Beswick England. -
#11Edmond HansenEen smeedijzeren rozentakje. Gesigneerd Edm Hansen.
A wrought iron rose twig. Signed Edm Hansen.
Other lots in this auction
-
#171Een butlertray in massief hout met opvouwbare voet.
A butler tray in solid wood with folding stand. -
#127‘Kasteelpoort’. Olieverf op doek. Getekend; B. Heckers.
'Castle Gate', oil on canvas. Signed; B. Heckers. -
#215Een koperen kruitbus waarvan de verdeelkop ontbreekt, James Dixon & sons.
A copper powder flask missing the dispenser head, James Dixon & Sons. -
#27Een lot van 3 decoratieve dolken in diverse materialen (hoorn/leder/metaal) van Aziatische oorsprong. (Chinees kortzwaard met oxidatieschade).
A lot of 3 decorative daggers in various materials (horn/leather/metal) of Asian origin. (Chinese short sword with oxidation damage). -
#225‘Croquis d’architecture’. Een paar ingekaderde offset posters naar 19e eeuws voorbeeld.
'Architectural sketches'. A pair of framed offset posters inspired by 19th-century designs. -
#71Een set van 2 vintage Philips telecommunication speakers van een intercomsysteem.
A set of 2 vintage Philips telecommunication speakers from an intercom system. -
#44Een lot oude menu’s, laat 19e en eerste helft 20ste eeuws.
A lot of vintage menus, late 19th and early 20th century. -
#42Een gevarieerd lot verzilverd metaal bestaande uit een flessenkoeler, een bestekdeel, een mandje, 2 peper- en zoutvaatjes, 2 tandestokerhouders, 2 kleine schaaltjes en een schaaltje op voet. Toegevoegd een lotje koper bestaande uit een schaaltje en 3 kleine vaasjes.
A varied lot of silver-plated items including a bottle cooler, cutlery, a basket, 2 salt and pepper shakers, 2 toothpick holders, 2 small bowls, and a footed bowl. Also included is a small lot of copper items consisting of a bowl and 3 small vases. -
#155Louis TuerinckxEen 19e eeuwse litho naar het werk van Charles Verlat.
A 19th-century lithograph after the work of Charles Verlat. -
#135Een massief houten trolley in rustieke stijl.
A solid wood trolley in a rustic style. -
#20Vijf verschillende broches waarvan één met parelmoer, we voegen er en haarkam aan toe.
Five different brooches, one of them with mother-of-pearl, we are adding a hair comb. -
#9Een lot van twee Chinese koperen vaasjes in cloisonné stijl en ook een gelijkaardig dekselvaasje. Met decor van bloemen en vogels.
A lot of two Chinese copper vases in cloissoné style and a similar covered vase. Decorated with flowers and birds.



