Similar lots by type
-
#671KaiserEen grote dekselvaas van meerkleurig porselein met een Imaridecor. Op houten sokkel. Gemerkt.
Un vase à couvercle en porcelaine polychrome avec décor Imari. Sur socle en bois. Avec marque.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#623Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een Chinees carnavalsdecor. Onderaan gemerkt.
Un aquarium chinois en porcelaine à décor de Canton au cortège. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#525Een waterkommetje van blauw en wit Chinees porselein met Chinese tekens binnenin.
Petit bol à eau en porcelaine de Chine bleue et blanche décoré de symboles.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#651Een recente theaterkijker, bezet met parelmoer. In houten doosje.
Paire de lunettes de théâtre récentes en cuivre et nacre. Dans son coffret en bois.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#799Choisy & JenappesEen lot porseleinen servies met verschillende blauwe en witte decors. Tien borden, vier kopjes en drie kleine bordjes. Onderaan gemerkt.
Partie de service en porcelaine à décor bleu et blanc. Dix assiettes, quatre tasses et trois soucoupes. Marques sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#794Een waterschaaltje van meerkleurig Chinees porselein met vlinders in het decor. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
Coupe à eau en porcelaine de Chine polychrome décorée d’oiseaux. Marque sous la base. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#600Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vlinders, vogels en bloemen.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons, d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#568Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van paarden.
Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chevaux.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150 / 180 -
#515Een balustervaas van Cantonporselein. XIXe eeuw. Schade aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Canton. XIXe siècle. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 150 / 200 -
#560Een siervaas van verguld en meerkleurig porselein in empirestijl met een handgeschilderd bloemendecor. Kleine randschilfers. Gemerkt met de gekroonde N.
Vase en porcelaine polychrome et dorée de style Empire à décor de fleurs peintes à la main. Petits éclats. Marque à l’N couronné.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#598Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en personages in ronde cartouches op zwarte fond.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de fleurs et de personnages dans de cartouches sur fond famille noire.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 320 / 340 -
#558Een grote kraagvaas van Imariporselein. Restauratie aan de buik.
Vase en porcelaine du Japon. Restauration à la panse.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 80 / 120 -
#475Royal Dux“Steigerende paarden”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
“Chevaux se cabrant”. Groupe en porcelaine polychrome. Avec marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 90 / 100 -
#683Een bord van Chinees porselein met en handgeschilderd bloemendecor en een bianco sopra bianco-motief op de vleugel. XIXe eeuw.
Une assiette en porcelaine de Chine avec décor fleuri peint à la main et motif bianco sopra bianco. XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#565Een jardinière van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van narcissen naar een ontwerp van G. Fieravino.
Jardinière en porcelaine polychrome à décor de narcisses stylisées art nouveau d’après un dessin de G. Fieravino.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#663Een halsvaasje van meerkleurig eierschaalporselein met een bloemendecor op gele fond. In etui.
Vase à long col en porcelaine coquille d’oeuf polychrome avec décor fleuri sur fond jaune. Etui.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#415Volkstedt“Edel jongetje en meisje”. Een groepje van monochroom wit porselein. Gemerkt.
“Garçon et fille nobles”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#578Een vierkante penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een jongen op een waterbuffel in een landschap. Onderaan gemerkt.
Vase à pinceaux carré en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un garçon et un buffle dans un paysage. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#601Een Chinees personage van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine. Achteraan gemerkt.
Empereur chinois en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Marque au verso.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 280 -
#593Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van draken op de buitenkant en kraanvogels in het plat. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine polychrome de Chine à décor de dragons à l’extérieur et de grues à l’intérieur. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 360 / 380 -
#563Een schaaltje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 120 / 140 -
#510Een schotel van gecraqueleerd celadonporselein.
Plat en porcelaine craquelée de couleur céladon.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#597Een wandvaasje van meerkleurig Chinees porselein. Achteraan gemerkt.
Vase mural en porcelaine de Chine polychrome. Marque au verso.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 220 / 240 -
#722Twee koppeltjes van meerkleurig Brussels porselein.
Deux couples en porcelaine bruxelloise.No longer availableDim. h: 13 & 16 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#331Serie van 68 wijnglazen van geslepen halfkristal.
Suite de 68 verres à vin en demi cristal taillé.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#452Bogens (?)“Composities” Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Compositions”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#791Messingen kerkkandelaar, gemonteerd als elektrische schemerlamp.
Candélabre d’église, monté en lampadaire électrique.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#297Een paar sierkruiken van goudgepatineerd zamak op arduinen voetstukken. in Napoleon III- stijl. XIXe eeuw.
Deux vases en régule patinée dorée sur socles en pierre de taille. Style Napoléon III. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#264Alphons VermeirPeriod: 1905-1994“Uitgestrekt landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage étendu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 68,5 x 89 cmEstimate: € 200 / 300 -
#277Een antieke ronde wandklok met albasten wijzerplaat in een houten kast. Wijzerplaat gebarsten. Werkende staat, met sleutel.
Une horloge murale ronde en bois avec le cadran en albâtre. Le cadran est accidenté. En état de marche, avec clé.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#294P. Van Mechelen“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#313Longwyeen servies met blauw en wit decor ‘Kioto’, bestaande uit tien kleine borden, tien diepe borden, zes grote b borden, een schotel op voet, twee sauskommen, een grote en een kleine terrine, twee ovale en een ronde schotel, een aspergeschaal en een slakom.
Un service ‘Kioto’ en blanc et bleu comprenant dix petites assiettes, dix assiettes creuses, six grandes assiettes, un plat sur pied, deux saucières, une grande terrine, une petite terrine, deux plats ovales, un plat rond, un plat à asperges et un saladier.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#193“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
“Nu agenouillé”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Henri Laurens.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#686Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#557Een Frans wijnvat van aardewerk. XIXe eeuw.
Un baril à vin français en faïence. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100 / 120 -
#400Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.
Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.No longer availableDim. 141 x 82 cmEstimate: € 40 / 60

