Similar lots by type
-
#774Een schouwgarnituurtje van drie hoornvaasjes van Brussels porselein met een verguld decor. Omstreeks 1900.
Une garniture de cheminée comprenant trois cornets en porcelaine de Bruxelles, avec un décor doré. Vers 1900.No longer availableDim. h: 19 & 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#488Een vierkante theebus van Chinees porselein met een blauw-wit decor van fo-honden.
Boîte à thé carrée en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#650Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.
Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#461Een paar vaasjes van cloisonné op rood koper met een decor van fabeldieren.
Paire de vases en cloisonné sur cuivre rouge. Décor d’animaux fabuleux.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#481Een theepotje van Chinees porselein met rood glazuur.
Petite théière en porcelaine de Chine à glaçure rouge.No longer availableDim. h: 14 cmlEstimate: € 90 / 110 -
#407Royal DuxEen lot van vier vlindertjes van meerkleurig en verguld porselein. Allen gemerkt.
Un lot de quatre papillons en porcelaine polychrome et dorée. Tous marquées.No longer availableDim. b: 5,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#558Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.
Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#477Een buikvaasje van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Vase pansu en porcelaine de Chine bleue claire. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 70 -
#497Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel en pioenen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur piédouche en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un oiseaux et de pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#601Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Imérial en cartouches.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#801Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#759Twee verschillende hoornvazen van Brussels porselein met een verguld en meerkleurig decor. Omstreeks 1900. Eén beschadigd bovenaan.
Deux cornets en porcelaine de Bruxelles différents avec décors polychromes et dorés, vers 1900. Un dégât au dessus d’un cornet.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#548Twee ronde dekseldozen van Chinees porselein met een decor van kinderen in een tuin. Onderaan gemerkt. Op houten sokkels.
Deux boites rondes à couvercle en porcelaine de Chine à décor d’enfants dans un jardin. Marque sous la base. Sur socles en bois.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#769Een paar hoornvazen van Brussels porselein met bladeren in hoogreliëf, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw. Eén met kleine schilfer.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles avec des feuilles en haut relief décorées de motifs dorés et un décor floral peint à la main. XIXième siècle. Une corne avec un éclat.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#531Een vierhoekig theepotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap en met een geel handvat.
Théière carrée en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un paysage. Anse jaune.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 260 / 300 -
#507Een zeshoekige theepot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages.
Théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#487Een paar kokervazen van crackleware met een reliëfdecor van draken. Onderaan gemerkt. Eén met haarscheur.
Paire de vases cylindriques en faïence craquelée à décor de dragons en relief. Marque sous la base. Un cheveu.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#768Royal DuxEen paar siervazen van porselein in de vorm van een jongen met panfluit en een jonge vrouw, telkens bij een pilaar. Onderaan gemerkt met de roze driehoek. Begin XXe eeuw.
Deux vases décoratifs en porcelaine en forme de jeune homme avec une flûte à pan et une jeune femme auprès d’une colonne. Marque sous la base en forme de triangle rose. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#521Een ronde zalfdoos van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Boîte à onguent ronde en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 140 / 180 -
#591Een buikvaas van Chinees porselein met een roze decor van pioenen. Onderaan gemerkt.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor rose aux pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#473Een paar kleine kalebasvaasjes van Chinees porselein met een oranje decor van vleermuizen. Onderaan gemerkt. Met twee houten sokkeltjes.
Paire de petites gourdes en porcelaine de Chine à décor orange aux chauve-souris. Marque sous la base. Avec deux socles en bois.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#382Manufacture ImperialEen theepotje met komfoor van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine polychrome et dorée sur réchaud. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#478Een pompoenvormig theepotje van blauw en wit Chinees porselein met verzilverd metalen monturen, versierd met draken en het deksel getooid met een aapje.
Théière de forme citrouille en porcelaine de Chine bleue et blanche aux montures argentées et à décor de dragons. Couvercle surmonté d’un petit singe.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#503Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.
Plat en porcelaine de Chine polychrome à décor de signes auspicieux.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 90 / 120
Other lots in this auction
-
#373MärklinEen lot Märklin bestaande uit een werkende diesel-loc, twee wagons in originele doos, acht wissels en één kruiswissel, ongeveer 60 rails ( rechte en gebogen), enkele kleine accessoires en 4 catalogi.
Un lot Märklin: une locomotive à diesel en état de marche, deux wagons dans leur emballage d’origine, huit changeurs et un changeur en croix, +- 60 rails (droits et courbés), quelques accessoires et 4 catalogues.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#224J. Coomans“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 300 / 500 -
#648Een bagagekoffer van zwartgelakt plaatijzer voor een auto. Jaren ‘20 - ‘30.
Un coffre à bagages en tôle pour voiture. Années ‘20 - ‘30.No longer availableDim. 46 x 95 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#729Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen. Eén binnenin gebarsten.
Un lot de trois presse papiers en verre avec une décoration de fleurs polychromes à l’intérieur. Une pièce est fissurée.No longer availableDim. h: ! - 10 cmEstimate: € 100 / 160 -
#156Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#81Een Napoleon III kolompendule van zwartgelakt hout en verguld messing versierd met marquetterie. Met sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule à colonnes en bois laqué noir Napoléon III, décorations en laiton doré et marqueterie. Avec clé. XIXième siècle.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 200 / 260 -
#53Twee beeldjes van polychroom porselein, de ene een zittende dame, de andere een romantisch koppel.
Deux statuettes en porcelaine polychrome, dont une statue représentant une dame assise, l’autre statue représentant un couple romantique.No longer availableDim. H. 30 & 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#91Een twaalfhoekige karaf van geel en kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken en met 800‰ zilveren montuur.
Une carafe à douze côtes en cristal jaune et incolore avec un décor de vignes taillé, monture en argent 800 ‰.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#719Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
Un lustre en laiton avec abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#509Gerard Cox“Duinlandschap.” Pastel op board. Gesigneerd.
“Paysage de dunes”. Pastel sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#577Een Afrikaans voorouderbeeld van terracotta. Yoruba, Nigeria.
Une statue d’ancêtre africaine en terre cuite. Yoruba, Niger.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 160 / 180 -
#139“Antwerpse stapelhuizen”. Houtskool op papier. Belgische school jaren twintig.
”Les Entrepôts d’Anvers”. Fusain sur papier. Ecole belge, années ‘20.No longer availableDim. 62 x 52 cmEstimate: € 40 / 60



