Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar tweeledige oorvazen van albast met koperen monturen en met interne verlichting.

Een paar tweeledige oorvazen van albast met koperen monturen en met interne verlichting.

Une paire de vases à oreilles en albâtre à double face avec montures en cuivre et éclairage intérieur.
Dim. h: 55 cm
SKU: 2202220093.
Category: albast.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 130 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #231

    Een albasten schouwpendule, versierd met gesculpteerde bloemetjes. Werkende staat.

    Une pendule en albâtre, décorée de fleurs sculptées. Condition de marche.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #442

    Een lot bestaande uit twee glazen vaasjes van paars en blauw glas, en een grote rode mok.

    Un lot composé de deux vases en verre de verre violet et bleu, et d'une grande tasse rouge.
    No longer available
    Dim. H:11-27cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #587

    Een coupe van kleurloos kristal met geslepen bladerdecor in een fries. Restant van een merk, vermoedelijk Val Saint Lambert.

    Coupe en cristal incolore à décor de feuilles taillées en frise. Restes d'une marque, probablement Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm Ø: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #700

    Een groot lot fantasiejuwelen allerlei. Waaronder halssnoeren, broches, ringen e.a.

    Un grand lot de bijoux fantaisie en tout genre. Y compris colliers, broches, bagues et autres
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #654

    Twee kleurloos glazen lampenvoeten.

    Deux pieds de lampe en verre incolore.
    No longer available
    Dim. H:32cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #290

    Een fijne 18 K roze gouden armband.

    Un fin bracelet en or rose 18 carats.
    No longer available
    Dim. 1,33 g
    Estimate: € 140 / 180
  • #463
    Goldan Talast

    Een mondgeblazen glazen vaas in blauw en geel. Onderaan gemerkt. Noorwegen.

    Vase en verre soufflé à la bouche bleu et jaune. Marqué en bas. Norvège.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #363

    Een gepatineerd en verguld houten hangconsole. XIXe eeuw.

    Console suspendue en bois patiné et doré. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #494

    Een eikenhouten spiegel versierd met gesculpteerde leeuwenkoppen en plantenmotieven.

    Miroir en chêne à décor de têtes de lions sculptées et de motifs végétaux.
    No longer available
    Dim. 182 x 109 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #187

    Een paar indrukwekkende wandkandelaars van zwartgepatineerd en vuurverguld brons met twaalf lichtarmen in twee rijen, gedragen door gevleugelde hermenfiguren.

    Une paire d'imposantes appliques murales en bronze patiné noir et doré au feu avec douze bras de lumière sur deux rangs, soutenus par des hermens ailés.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #222

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 150 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #232
    Antoine De Smet

    “Besneeuwd hoevelandschap bij winterzon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Paysage de ferme enneigé sous le soleil d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #663

    Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.

    Ancienne tirelire en fonte polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More