Similar lots by type
-
#118P.J. Mène“Jachthond”. Een bronzen beeld op voetstuk van roze marmer.
"Chien de chasse". Une statue en bronze sur un piédestal de marbre rose.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#148Een witmarmeren panter.
Une panthère en marbre blanc.No longer availableDim. 60 x 22 x 13 cmEstimate: € 700 / 800 -
#97Een Duits klokje in goudkleurig en kleurloos kunststof, geflankeerd door twee zamakken hertjes op voetstuk van wit en zwart marmer.
Pendule allemande en plastique doré et incolore, flanquée de deux cerfs en régule sur un socle en marbre blanc et noir.No longer availableDim. 24 x 60 x 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#121Gustave Buchet“Het rotsblok”. Een art deco groep van zamak met bronspatina, rood marmeren rotsblok en op voetstuk van arduin en onyx. Gesigneerd.
"Le rocher". Un groupe art déco en régule à patine bronze, bloc de marbre rouge et sur un socle en pierre bleue et onyx. Signé.No longer availableDim. 38 x 74 x 17 cmEstimate: € 200 / 240 -
#642Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Op sokkel van rood marmer, versierd met twee 950‰ zilveren monturen met merkteken van Matelot te Luik.
Bol en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et végétaux. Sur un socle en marbre rouge, orné de deux montures en argent 950‰ avec la marque de Matelot à Liège.No longer availableDim. h: 20,5 Ø: 23 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#569“Jongen met zwaan”. Olieverf op paneel. In de geest van Jack Butler Yeats.
"Garçon au cygne". Peinture à l'huile sur panneau. Dans l'esprit de Jack Butler Yeats.No longer availableDim. 16 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#687Een verguld houten wandklok, versierd met bloemen en strikken.
Horloge murale en bois doré décorée de fleurs et de noeuds.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#236Een wit ijzeren opvouwbaar tuinrekje.
Une étagère de jardin pliante en fer blanc.No longer availableDim. 169 x 63 x 34,5 cmEstimate: € 170 / 180 -
#244Een antieke Italiaanse waaier, handbeschilderd in een vergulde lijst. Letsels en herstellingen.
Un éventail italien antique, peint à la main dans un cadre doré. Dégâts et réparations.No longer availableDim. 55x30cmEstimate: € 80 / 120 -
#83Val Saint LambertEen vaas van geslepen en deels rood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘P.U. 355/86’.
Vase en cristal doublé taillé et en partie rouge. Marqué et numéroté 'PU 355/86' en bas.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#60Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles chacune.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 200 / 250 -
#470Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten en safier en smaragd baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants et de baguettes de saphir et d'émeraude d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 4,83 gEstimate: € 550 / 600 -
#3Een messingen klokje onder glazen stolp.
Une horloge en laiton sous un dôme de verre.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#184Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Landweg met paard en kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Route de campagne avec cheval et charrette". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 125 cmEstimate: € 120 / 200 -
#341Alka Kunst Bavaria“Valkenier” & “De ganzenvanger”. Twee meerkleurig porseleinen groepjes. Beide onderaan gemerkt. Het eerste groepje met gebroken dolk, het tweede met schade aan een snavel.
« Fauconnier » & « L'attrape-oie ». Deux groupes en porcelaine multicolore. Les deux marqués en bas. Le premier groupe avec un poignard cassé, le second avec un bec endommagé.No longer availableDim. h: 25 & 21 cmEstimate: € 45 / 55 -
#239“Huisje bij een stroom bij nacht”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd. XIXe eeuw.
"Chalet au bord d'un ruisseau la nuit". Peinture à l'huile sur panneau. Pas clairement signé et daté. XIXème siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#411Een olifant van deels gepolychromeerd Japans porselein met kleine jardinière op de rug. Gemerkt op de buik.
Un éléphant en porcelaine japonaise en partie polychrome avec une petite jardinière au dos. Marqué sur le ventre.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 120

