Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar uit terracotta gesculpteerde vruchtbaarheidsbeeldjes uit Tiv - Nigeria. Oude collectie.
Een paar uit terracotta gesculpteerde vruchtbaarheidsbeeldjes uit Tiv - Nigeria. Oude collectie.

Een paar uit terracotta gesculpteerde vruchtbaarheidsbeeldjes uit Tiv - Nigeria. Oude collectie.

A pair of terracotta fertility figurines from Tiv - Nigeria. Old collection.
Dim. 28 cm
SKU: 0503240473.
Categories: Aardewerk, Afrikaans, Beeld.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #473
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #352

    Een piëdestal in gegoten kunststof met hierop een buste van een jong meisje.

    A pedestal in cast plastic with a bust of a young girl on top.
    No longer available
    Dim. h 98 cm (enkel zuil)
    Estimate: € 60 / 80
  • #171

    Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd albast. Gesigneerd op de rug.

    A female bust sculpted in alabaster. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #351

    Een set van twee vergulde kemphanen, ca 1970.

    A set of two gilded fighting cocks, circa 1970.
    No longer available
    Dim. h 20.5
    Estimate: € 30 / 50
  • #699

    Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.

    A multicolored porcelain statue of a seated Buddha.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #145

    Een bronzen salontafel van een zittend, naakte vrouw, dewelke een glazen ovaal tafelblad vasthoudt.

    A bronze sculpted coffee table of a seated, naked woman holding a glass oval tabletop.
    No longer available
    Dim. 58 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #587

    Een groot Capodimonte beeld van vier jonge kaartspelers en een toeschouwer. Gesigneerd en genummerd. Minieme schade.

    A large Capodimonte sculpture of four young card players and a spectator. Signed and numbered. Minor damage.
    No longer available
    Dim. 29 x 49 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542

    Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.

    A bronze sculpture on a marble base, after Rodin's "The Age of Bronze."
    No longer available
    Dim. 54 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #537

    Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.

    A Chinese earthenware round pot with lid. Blue and white with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 64 x Ø 55 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #211
    Guglielmo Pugi
    Period: 1850-1915

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.

    A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #670

    Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.

    A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #557

    “Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.

    "Angels on a shell-shaped boat, pulled by dolphins." A bronze group on a red marble base inspired by a work by Auguste Moreau. Bears a signature.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #675

    Een schouwgarnituur van zamak met een klokje en twee beeldjes op een sokkeltje. Met de voorstelling van paarden en paardenmenners naar Coustou.

    A fire surround set in zamak with a clock and two figurines on pedestals. Featuring horses and equestrians.
    No longer available
    Dim. h 38 x b 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #513

    Een paar groot formaat Chinese porseleinen balustervazen, famille noir, meerkleurig met diverse taferelen versierd, op hout gesculpteerde sokkels. Onderaan gemerkt. Midden 20e eeuw, stijl Qing Long.

    A pair of large Chinese porcelain baluster vases, famille noir, decorated in various colored scenes, on carved wooden bases. Marked at the bottom. Mid-20th century, Qing Long style.
    No longer available
    Dim. 135 x Ø 50 cm
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #125
    Clément Massier

    Cache-pot op zuil in keramiek, vroeg 20ste eeuws, onderaan de cache-pot gemerkt Clement Massier.

    Cache-pot on stand in ceramics, early 20th century, marked Clement Massier at the bottom of the cache-pot.
    No longer available
    Dim. h 103 x Ø 39 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #521
    Royal Dux

    “Melkmeisje met koe”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    "Milkmaid with cow." A group of multi-colored soft paste. Marked with a pink triangle at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 37 x l 38 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #207

    Een bronzen beeld van een elegante jongedame op een zwarte geaderde marmeren sokkel. Draagt handtekening.

    A bronze statue of an elegant young lady on a black veined marble pedestal. Signed.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #165

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    No longer available
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #511
    Royal Dux

    “Jongeman met stijgerend paard”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    "Young man with rearing horse." A group of multicolored soft paste. Marked at the bottom with the pink triangle.
    No longer available
    Dim. h 44 x l 38 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #538

    Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.

    A Chinese earthenware round pot with lid. Blue and white with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 64 x Ø 55 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #501
    Nicolas Cadaix
    Period: 1840 - 1895

    “Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #155
    Charles Brunin
    Period: 1841 - 1887

    ‘Le pêcheur napolitain à l’oiseau’. Een bronzen beeld van een jonge visser met een vogel. Draagt handtekening Ch. Brunin en het opschrift Roma.

    'The Neapolitan fisherman with the bird.' A bronze statue of a young fisherman with a bird. Signed by Ch. Brunin and inscribed Roma.
    No longer available
    Dim. h 61 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #208

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #585
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Vrouw met hoofddoek”. Een uit albast gesculpteerde buste op marmeren voet. Verso gesigneerd.

    "Woman with headscarf." A bust sculpted from alabaster on a marble base. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. 21 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #547

    Een bronzen beeld van een panter.

    A bronze sculpture of a panther.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 43 cm
    Estimate: € 175 / 225

Other lots in this auction

  • #197

    Een buste van een jonge vrouw met pluimhoed naar barok voorbeeld. Polychroom brons.

    A bust of a young woman with plumed hat in the Baroque style. Polychrome bronze.
    No longer available
    Dim. H. 74 cm
    Estimate: € 350 / 550
  • #406
    Kars Kazak

    Een handgeknoopt Turks tapijt in wol op wol. Traditioneel geometrische tekening en typerend kleurenpallet. Met certificaat.

    A hand-knotted Turkish carpet in wool on wool. Traditional geometric design and distinctive color palette. With certificate.
    No longer available
    Dim. 184 x 134cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #283

    Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.

    A elongated blue glass paste vase.
    No longer available
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #325

    Een rechthoekige juwelendoos van verzilverd metaal met groene fluwelen binnenbekleding.

    A rectangular jewelry box of silver-plated metal with green velvet interior lining.
    No longer available
    Dim. 4,5 x 12 x 9,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #326

    Een bijzetmeubel met twee niveaus in eik op wieltjes.

    A side table with two levels in oak on wheels.
    No longer available
    Dim. 66 x 73 x 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #199

    Een paar landschappen met personages. Houtskool op papier. Engelse School XIXde eeuw. Onleesbaar gesigneerd, kleine letsels. (AID2907).

    A few landscapes with characters. Charcoal on paper. English School XIXth century. Illegibly signed, small injuries. (AID2907).
    No longer available
    Dim. 29 x 23,5
    Estimate: € 200 / 300
  • #505
    Paulo Mendes da Rocha Objekto

    “Paulistano”. Een paar Mid-Century design armstoelen met gepatineerd Macassar gekleurd leder en eendelig stalen frame. Ontwerp door Paulo Mendes da Rocha voor Objekto, 1957.

    "Paulistano". A pair of Mid-Century design armchairs with patinated Macassar colored leather and single-piece steel frame. Designed by Paulo Mendes da Rocha for Objekto, 1957.
    No longer available
    Dim. 82 x 73 x 70 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #551
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.

    "Nomos". A rectangular vintage design glass dining-meeting table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #168
    Boch Keramis

    Een vaas, Keramis Grès, genummerd D.652 en getekend Ch. Catteau.

    A vase, Keramis Grès, numbered D.652 and signed Ch. Catteau.
    No longer available
    Dim. h 23.5 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #27

    Acht albums met postzegels. Evenals een album met sigarenbanden.

    Eight albums with stamps. As well as an album with cigar bands.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #361

    Een polychroom Afrikaans houten beeld van een jongedame.

    A polychrome African wooden sculpture of a young lady.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #626

    Een zijden bidtapijtje met floraal decor.

    A silk prayer rug with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 70 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More