Similar lots by type
-
#783Een lot van drie verschillende vazen va geslepen kristal, waarbij twee met groene en één met mauve motieven. Allen gemerkt onderaan.
Un lot de trois vases en cristal taillé, dont deux aux motifs vert et mauve. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 11, 13 & 16 cmEstimate: € 90 / 120 -
#263Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. In originele doos.
Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#373Een pique-fleurs van geslepen kleurloos en mauve kristal. We voegen er twee gekleurde Boheems kristallen karaffen aan toe.
Un pique-fleurs en cristal taillé incolore et mauve. Nous ajoutons deux carafes en cristal de Bohème de couleur.No longer availableDim. h: 19 - 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#247Val St. LambertEen grote vaas geslepen kleurloos kristal met in de massa mauve gekleurde vlakken. Kleine schilfer aan de rand. Onderaan gemerkt.
Un grand vase en cristal incolore taillé, mauve dans la masse. Petit éclat au rebord.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#589Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700 / 800 -
#227Een karafje en acht gekleurde glaasjes van geslepen kristal.
Une carafe et huit verres de couleur en cristal taillé.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#664Een balustervaas van rood en kleurloos glas.
Un vase balustre en verre incolore et rouge.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#183“Apollo”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel.
”Apollon”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 300 / 500 -
#782Een lot van vier voorwerpen in geslepen kristal met vogel in rode cartouches . Bestaande uit een bonbonnière met deksel op voet, een bel, een asbak en een sierbekertje.
Un lot de quatre objets en cristal taillé et cartouches rouges. Comprenant une bonbonnière à couvercle sur pied, une sonnette, un cendrier et un gobelet décoratif.No longer availableDim. H 25 cm b 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#171Bayel, FranceEen glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#364Twee reeksen van drie glazen van geslepen blauw kristal. Op glazen spiegeldienblaadje.
Deux séries de trois verres en cristal bleu taillé. Sur un plateau verre-miroir.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#778Val St. LambertTwee asbakken, waarbij een kleurloze met stamper en een groene.
Deux cendriers, dont un cendrier avec pilon incolore et un cendrier vert.No longer availableDim. Ø: 15 & 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#257Een paar bronzen girandoles, met zes lichtarmen, versierd met geslepen kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200 / 220 -
#18Een lot kristal, bestaande uit een vaas van geslepen paars Boheems kristal en twee vaasjes van Val St. Lambert.
Un lot de cristal, comprenant un vase en cristal de Bohème taillé mauve de Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#369Een karaf en zes glazen van geslepen kleurloos kristal. De karaf gemerkt van Val St. Lambert, de glazen van Waterford. Op een art nouveau dienblad van tin.
Une carafe et six verres en cristal incolore taillé. La carafe porte la marque Val St. Lambert, les verres portent la marque Waterford. Sur un plateau Art Nouveau en étain.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 180 / 220 -
#13Val St. LambertEen tienhoekige karaf van rood en kleurloos geslepen kristal met zes bijpassende borreltjes. Gemerkt.
Une carafe en cristal taillé rouge et incolore à dix côtes et six verres à schnaps assortis. Marqués.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#784Een glazenservies van geslepen kristal, bestaande uit zestien wittewijnglazen, veertien rodewijnglazen en tien groene glazen.
Un service à verres en cristal taillé, comprenant seize verres à vin blanc, quatorze verres à vin rouge et dix verres vert.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#793Val St. LambertEen reeks van achttien glazen van geslepen kleurloos kristal op zeshoekige voet. Enkele glazen met kleine schilfer aan de voet.
Une série de dix huit verres en cristal incolore taillé sur pieds hexagonaux.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#612Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre vénitien à dix bras de lumière, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#644Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal. Eén met kleine randschilfer.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Un comporte un petit éclat.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#407Val St. LambertEen vaasje van geslepen kleurloos en groen glas. Gemerkt.
Un petit vase en verre taillé incolore et vert. Porte une marque.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#371Val St. LambertEen coupe op voet van geslepen mauve en kleurloos kristal.
Une coupe sur pied en cristal taillé incolore et mauve.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#393Val St. LambertEen grote sierschaal en een asbak van paars kristal. Het eerste jaren ‘60, de tweede jaren ‘50. Beide gemerkt.
Un grand plat de décoration et un cendrier en cristal mauve. Le premier des années ‘60, le deuxième des années ‘50. Marqués.No longer availableDim. Ø 38 cm h: 18 cmEstimate: € 25 / 40 -
#762Val St. LambertEen vaas op voet van geslepen kristal met mauve decor. Onderaan gemerkt en genummerd 136/150. Gaaf.
Un vase sur pied en cristal taillé et décor mauve. Marque sous la base et numéroté 136/150.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#267Booth’s Vellum EnglandEen hors d’oeuvrestel met houten onderschaal. Porselein met bloemenmotief model “Viking”. Gemerkt.
Un service à hors d’oeuvres en porcelaine avec un sous plat en bois. Modèle “Viking”. Porte une marque.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#712“Het nest”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Wols.
”Le nid”. Huile sur carton. Porte la signature: Wols.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#40al&coTwee automatische roestvrij stalen horloges met lederen polsband.
Deux montres en acier inoxydable automatiques. Bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#303Glazen vaas met een reliëfdecor in de geest van Montjoie.
Un vase en verre à décor en relief dans l’esprit de Montjoie.No longer availableDim. H. 21# cmEstimate: € 40 / 60 -
#195Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Un collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 41,60 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#253Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.
Une tête en bronze stylé en haut relief d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. 26 x 14 cmEstimate: € 120 / 160 -
#519“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Kircher.
”Paysage de campagne”. Huile sur toile. Porte la signature: Kircher.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#753Een gesatineerde kleurloze schenkkan.
Une verseuse incolore satinée.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#351Een koffie- en theestel van verzilverd metaal met suikerpot en melkkannetje op dienblad.
Un service à café et thé en métal argenté avec sucrier et pot à lait sur un plateau.No longer availableDim. b: 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#604Een bijzettafeltje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een rond marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag.
Une petite table en bois de placage, style Louis XV, à tablette en marbre ronde et décorée de montures en bronze.No longer availableDim. Ø: 55 cmEstimate: € 260 / 300 -
#603“Visser”. Een okimono van fijn gesculpteerd ivoor met vergulde details. Eerste kwart XXe eeuw.
”Pêcheur”. Okimono en ivoir finement sculptée au détails dorés. Premièr quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 300 / 360 -
#345Een 18 karaats wit gouden speld bezet met Zuidzeeparel van 11,90 mm.
Une épingle en or blanc 18 ct sertie d’une perle South-Sea de 11,90 mm.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 120 / 180

