Other lots in this auction
-
#642Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.
”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.No longer availableDim. 66 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#246Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.
Une vitrine à deux portes à vitrines en acajou style Louis Philippe.No longer availableDim. 194 x 150 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#125Baume & Mercier GeneveEen roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
#174“Het lezen van een brief bij kaarslicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
”La lecture d’une lettre auprès d’une bougie”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 550 / 650 -
#634Gunnar Alvar“Le Roi et Silvia” en “Compositie”. Twee litho’s. Gesigneerd en genummerd resp. 17/150 en 59/150 buiten de plaat.
”Le Roi et Silvia” et “ Composition”. deux lithographies. Signées et numérotées resp. 17/150 et 59/150 hors planche.No longer availableDim. 47 x 68 cmEstimate: € 100 / 160 -
#632Felix De Boeck“Begin en einde”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1992.
”Début et fin”. Huile sur panneau. Signature au verso et daté 1992.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 300 / 340 -
#477Twee koppels van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Eén met restauratie aan de basis. XIXe eeuw.
Deux couples en porcelaine de Bruxelles polychrome et doré. Un avec restauration à la base. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#538Een grote roodkoperen wierookbrander met handvat. Chinees werk.
Un encensoir en cuivre rouge à manche. Travail chinois.No longer availableDim. 21 x 25 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#178Royal Dux“De druivenoogst”. Een beeld van gepolychromeerd porselein. Onderaan gemerkt.
”La récolte de raisin”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 400 / 600 -
#758“Moeder en kinderen”. Beeldje van aardewerk. Gemonogrammeerd L.B.
”Mère et enfants”. une statue en faïence. Monogramme L.B.No longer availableDim. L. 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#571Een buffel van gesculpteerd jade. Chinees werk.
Un buffle en jade sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 10 cm l: 24 cmEstimate: € 120 / 140 -
#546Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60 / 80

