#384“Les Lavandières.” Krijt en aquarel op papier. Franse School XIXde eeuw.
“Les Lavandières”. Pastel et aquarel sur papier. Ecole française du XIXde siècle.No longer availableDim. 33 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#829“Paardenmenner”. Een druk. Met monogramstempel van Henri Toulouse-Lautrec.
”Cavalier”. Une impression. Avec tampon monogramme de Henri Toulouse-Lautrec.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#264LongchampEen grote zwarte handtas van leder en stof.
#154“Winters stadszicht”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
#56Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl.
#74“Portret van een pater.” Olieverf op doek. Verschillende letsels.
”Portrait d’un révérend”. Huile sur toile. Plusieurs dégâts.No longer availableDim. 96 x 79 cmEstimate: € 40 / 60 -
#552“Figuren”. Houtskool op papier.
#656Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#48S.T. Dupont, ParisTwee aanstekers van verguld metaal en zwarte lak. Gemerkt, verschillende afmetingen. We voegen er een vergulde aansteker van het Merk Flaminaire France aan toe.
Deux briquets en métal argenté et laque noir. Avec marque, de tailles différentes. Nous ajoutons un briquet de la marque Flaminaire France.No longer availableEstimate: € 60 / 80