Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar vazen en drie diverse kandelaars van Vlaams aardewerk.

Een paar vazen en drie diverse kandelaars van Vlaams aardewerk.

Une paire de vases et trois candélabres en faïence flamande.
Dim. H: 28 cm
SKU: 2708190388.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #388
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #102
    Geo Bernier
    Period: 1862 - 1918

    “Koeien in de wei”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Vaches dans le pré”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #842
    Keramis

    Art nouveau vaas van aardewerk met polychroom decor van zwaluwen. Onderaan gemerkt en genummerd : decor 1322, model 806.

    Un vase Art Nouveau en faïence, décor polychrome de hirondelles. Marque sous la base et numéroté: décor 1322, modèle 806.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #612

    “Pastoraal landschap met een naaiende herderin en een slapende herder met hun hond bij hun kudde”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Zonder signatuur.

    “Paysage pastorale avec une bergère cousante et un berger dormant avec leur chien et leur troupeau. Huile sur panneau. XIXe siècle. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 43 x 68 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #47

    Een antieke baardmankruik met tinnen klep, versierd met een reliëfdecor op blauwe achtergrond.

    Une cruche “baardman” en grès à couvercle en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #530

    Een kleine mahoniehouten secretaire op tapse poten. Onderaan twee laden onder een uitschuifbaar werkblad en bovenaan drie kleine laden onder een compartiment met roldeurtjes.

    Un petit secrétaire en acajou à pieds gaines. Deux tiroirs sous la tablette coulissante en dessous et au dessus trois petits tiroirs sous un compartiment à porte roulante.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm b: 64 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #352
    Miel

    “Portret van een werkman.” Sanguinetekening op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Portrait d’un ouvrier”. Sanguine sur papier. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 47 x 36 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #650

    Een commode met drie laden in accoladevorm. XIXe eeuw.

    Une commode à trois tiroirs accolade. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 82 x 128 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #13

    Een terrine en een schotel van meerkleurig Frans aardewerk.

    Une terrine et un plat en faïence française polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm; Ø: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #723

    Twee ivoren netsukés. “Ambachtslui”. Onderaan gemerkt.

    Deux netsukes en ivoire. “Artisans”.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #727

    Een Afrikaans aardewerken hoofd op staander.

    Une tête africaine en faïence sur support.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm (zonder sokkel)
    Estimate: € 120 / 180
  • #214
    Archibald Russell Watson Allan

    “Landschap met hoeven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysages et fermes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 61 x 107 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #86

    Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van wit- en roodgepatineerd hout en bekleed met naaldwerk.

    Une paire de fauteuils style Louis XV en bois à patine rouge et blanc et revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More