Similar lots by type
-
#187
Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#641Val St. Lambert
Een soliflore op voet en een vaas van geslepen kleurloos kristal met in de massa groen gekleurde motieven. Beide gemerkt onderaan.
Un vase soliflore sur pied et un vase en cristal taillé incolore et coloré vert dans la masse, motifs en couleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 & 26 cmEstimate: € 60/100 -
#773
Een gevarieerd lot kleurloos kristal, bestaande uit serveerschaaltjes, asbakken, een vleesmes, een belletje, enz. Enkele in originele dozen. Engels en Iers werk. We voegen er een geribd vaasje van Val St Lambert aan toe.
Un lot d’objets divers en cristal incolore, comprenant des coupelles de présentation, cendriers, un couteau à viande, une sonnette, etc. Quelques pièces dans leur boîte d’origine. Travail anglais et irlandais. Nous ajoutons un petit vase à côtes torses de Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#753
Een lot kristal, bestaande uit een gekleurde lampenvoet, een kleurloze dubbele kandelaar en een schaaltje. De eerste twee eerste gemerkt van Val St. Lambert, het laatste Venetiaans.
Un lot de cristal, comprenant un pied de lampe de couleur, un chandelier double incolore et une coupelle. Les deux premiers portent la marque Val St. Lambert, le dernier est vénitien.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 40/60 -
#779
Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit een inktpot, een bolle vaas en een art deco parfumfles.
Un lot divers en cristal, comprenant un pot à encre, un vase sphérique et une bouteille à parfum art déco.No longer availableDim. h: 12 - 14 cmEstimate: € 30/50 -
#643Val Saint Lambert
Een coupe van geslepen groen kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé colorée verte dans la masse. Avec marque et étiquette.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 100/180 -
#693
Een lot van vijf kleurloze geslepen karaffen van glas en kristal.
Un lot de cinq carafes en verre et cristal taillé.No longer availableDim. h: 23 - 32 cmEstimate: € 100/120 -
#153
Een paar vazen van blauw kristal op kleurloze voet, versierd met gravures.
Paire de vases en cristal bleu sur piédouche incolore décorés de gravures.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200/260 -
#748Val St. Lambert
Een vaas en een pijpvormige asbak van kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Un vase et un cendrier en forme de pipe en cristal incolore. Tout deux marqués.No longer availableDim. h: 16 & 6 cmEstimate: € 40/60 -
#612
Een karaf van geslepen kleurloos kristal met drie grote en twee kleine glazen.
Carafe en cristal taillé incolore accompagnée de trois grands et deux petits verres.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 50/80 -
#607
Een karaf en zes gekleurde glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren. Op presentatiespiegel.
Carafe et six verres colorés en cristal taillé de différentes couleurs. Sur miroir de présentation.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 120/180 -
#732Val St. Lambert
Een grote coupe van geslepen kleurloos en rood kristal. Gemerkt.
Une grande coupe en cristal taillé incolore et rouge. Porte une marque.No longer availableDim. ø: 31,5 cmEstimate: € 100/150 -
#397Val St. Lambert
Een lampenvoet van roze kristal.
Un pied de lampe en cristal rose.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 30/40 -
#613Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal met een rood ruitmotief. Onderaan gemerkt en met etiket.
Un vase en cristal taillé incolore et motif de losanges rouges. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#739
Een glazenservies van rood kristal. Verschillende modellen, 32 stuks.
Un service à verres en cristal rouge. Différents modèles, 32 pièces.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#695
Een koperen luchtertje met zes lichtpunten, versierd met mauve en kleurloze kristallen pendeloques.
Un petit lustre à six points lumineux avec des pendeloques en cristal mauve et incolore en décoration.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#608Val St. Lambert
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.
Un service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et six verres à apéritif.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#243
Een luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à huit bras lumineux avec des pendeloques en cristal en décoration.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#594Bayel, France
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#621Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.
Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 300/360 -
#772Val St. Lambert
Een vaas van geslepen rood en kleurloos kristal en een vaas op voet van kleurloos en groen kristal. Beide gemerkt.
Un vase en cristal taillé incolore et rouge et un vase sur pied en cristal incolore et vert. Tout deux portent une marque.No longer availableDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 100/120 -
#409
Een lot kristallen glazen bestaande uit water- , wijn- en champagne-glazen.
Un lot de verres en cristal comprenant des verres à eau, des verres à vin et des verres à champagne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#631
Een vaas van geslepen kleurloos en purper kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé incolore et mauve. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#623Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, kleurloos en groen gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met etiket.
Un vase en cristal taillé incolore et coloré vert dans la masse. Marque sous la base et avec étiquette.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#281
“Koppel bij boomstronken”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein op voetstuk. Niet gemerkt. Eind XIXe eeuw.
“Couple près de souches d’arbres”. Deux statuettes en porcelaine polychrome et doré sur piétement. Sans marques. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 100/120 -
#477
Een buikvaasje van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Vase pansu en porcelaine de Chine bleue claire. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/70 -
#353
“Georg Jensen reflections”. Twee mooi geïllustreerde catalogi. Rizzoli New York, 2014.
”Georg Jensen reflections”. Deux catalogues joliment illustrés. Rizzoli New York, 2014.No longer availableDim. 36 x 29 cmEstimate: € 25/40 -
#18
Een kapstok van gesculpteerd eikenhout.
Porte manteaux en chêne sculpté.No longer availableDim. L: 130 cmEstimate: € 50/80 -
#27Capodimonte
“De jager”. Een groep van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. We voegen er twee groepjes met vogeltjes aan toe. Allen gemerkt.
”Le chasseur”. Un groupe en biscuit polychrome sur socle en bois. Nous ajoutons deux petits groupes d’oiseaux. Chaque pièce avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#483
Een gedreven messingen snuffbottle met een decor van personages en panters, het deksel van koraal. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un flacon tabatière en laiton poussé avec un décor de personnages et panthères, le couvercle est en corail. Marque en dessous. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 140/180 -
#227
Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen (één gebarsten).
Chevalet en bois sculpté décoré de guirlandes et de dauphins baroque (une fissure).No longer availableDim. H 210 x B 65 cmEstimate: € 320/360 -
#319Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Hoevezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur fermette”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#298
Een paar groepen van meerkleurig porselein in de vorm van een vrouw met respectievelijk een jongen en een meisje op een trap. Eéntje met stukje van de sjaal. Begin XXe eeuw. Niet gemerkt.
Paire de groupes en porcelaine polychrome en forme d’une femme avec respectivement un garçon et une fille sur un escalier. Petit éclat à un châle. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#130
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met parels en saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de perles et de petits saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 500/600 -
#257
Een gebeeldhouwde eikenhouten stoel, met XVIIe eeuwse tapisserie in de bekleding. Spanje, omstreeks 1800.
Un fauteuil en chêne sculpté, siège recouverte de tapisserie du XVIIième siècle. Espagne, vers 1800.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#578
Een Chinese cachepot van meerkleurig aardewerk met een drakendecor.
Un cache-pot en faïence chinoise polychrome à décor de dragons.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 200/240