Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar vazen op voet van kleurloos kristal met een vijf-traansmotief.

Een paar vazen op voet van kleurloos kristal met een vijf-traansmotief.

Paire de vases sur piédouche en cristal incolore à motif aux cinq larmes.
Dim. h:
SKU: 1505180117.
Category: Kristal.
Auction day: 15 May 2018 19:00
Catalogue #117
Estimate: € 160 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #695

    Een koperen luchtertje met zes lichtpunten, versierd met mauve en kleurloze kristallen pendeloques.

    Un petit lustre à six points lumineux avec des pendeloques en cristal mauve et incolore en décoration.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #608
    Val St. Lambert

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.

    Un service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et six verres à apéritif.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #739

    Een glazenservies van rood kristal. Verschillende modellen, 32 stuks.

    Un service à verres en cristal rouge. Différents modèles, 32 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #643
    Val Saint Lambert

    Een coupe van geslepen groen kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal taillé colorée verte dans la masse. Avec marque et étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #748
    Val St. Lambert

    Een vaas en een pijpvormige asbak van kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Un vase et un cendrier en forme de pipe en cristal incolore. Tout deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 6 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #607

    Een karaf en zes gekleurde glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren. Op presentatiespiegel.

    Carafe et six verres colorés en cristal taillé de différentes couleurs. Sur miroir de présentation.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #187

    Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 800
  • #623
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, kleurloos en groen gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met etiket.

    Un vase en cristal taillé incolore et coloré vert dans la masse. Marque sous la base et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #693

    Een lot van vijf kleurloze geslepen karaffen van glas en kristal.

    Un lot de cinq carafes en verre et cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #773

    Een gevarieerd lot kleurloos kristal, bestaande uit serveerschaaltjes, asbakken, een vleesmes, een belletje, enz. Enkele in originele dozen. Engels en Iers werk. We voegen er een geribd vaasje van Val St Lambert aan toe.

    Un lot d’objets divers en cristal incolore, comprenant des coupelles de présentation, cendriers, un couteau à viande, une sonnette, etc. Quelques pièces dans leur boîte d’origine. Travail anglais et irlandais. Nous ajoutons un petit vase à côtes torses de Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #594
    Bayel, France

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.

    Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #612

    Een karaf van geslepen kleurloos kristal met drie grote en twee kleine glazen.

    Carafe en cristal taillé incolore accompagnée de trois grands et deux petits verres.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #753

    Een lot kristal, bestaande uit een gekleurde lampenvoet, een kleurloze dubbele kandelaar en een schaaltje. De eerste twee eerste gemerkt van Val St. Lambert, het laatste Venetiaans.

    Un lot de cristal, comprenant un pied de lampe de couleur, un chandelier double incolore et une coupelle. Les deux premiers portent la marque Val St. Lambert, le dernier est vénitien.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #409

    Een lot kristallen glazen bestaande uit water- , wijn- en champagne-glazen.

    Un lot de verres en cristal comprenant des verres à eau, des verres à vin et des verres à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #243

    Een luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre à huit bras lumineux avec des pendeloques en cristal en décoration.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #621
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.

    Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø: 25,5 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #613
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal met een rood ruitmotief. Onderaan gemerkt en met etiket.

    Un vase en cristal taillé incolore et motif de losanges rouges. Marque sous la base et étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #397
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van roze kristal.

    Un pied de lampe en cristal rose.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #641
    Val St. Lambert

    Een soliflore op voet en een vaas van geslepen kleurloos kristal met in de massa groen gekleurde motieven. Beide gemerkt onderaan.

    Un vase soliflore sur pied et un vase en cristal taillé incolore et coloré vert dans la masse, motifs en couleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #153

    Een paar vazen van blauw kristal op kleurloze voet, versierd met gravures.

    Paire de vases en cristal bleu sur piédouche incolore décorés de gravures.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #779

    Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit een inktpot, een bolle vaas en een art deco parfumfles.

    Un lot divers en cristal, comprenant un pot à encre, un vase sphérique et une bouteille à parfum art déco.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #631

    Een vaas van geslepen kleurloos en purper kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal taillé incolore et mauve. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #732
    Val St. Lambert

    Een grote coupe van geslepen kleurloos en rood kristal. Gemerkt.

    Une grande coupe en cristal taillé incolore et rouge. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. ø: 31,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #772
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen rood en kleurloos kristal en een vaas op voet van kleurloos en groen kristal. Beide gemerkt.

    Un vase en cristal taillé incolore et rouge et un vase sur pied en cristal incolore et vert. Tout deux portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 25 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #304
    Jan Van Hasselt

    “Stilleven met postzak en postbodekepie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    ”Nature morte aux képi et sac de postier”. Huile sur toile. Signée et datée 1987.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #647

    Een antieke parasol van zwarte Chantilly kant en borduursel. Omstreeks 1900.

    Une ombrelle ancienne en dentelle de Chantilly noire et broderies.
    No longer available
    Dim. 103 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #669

    “Bloemenstillevens”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Dragen een handtekening ‘Slebe’.

    “Nature morte aux fleurs”. Deux peintures, huile sur panneau. Portent la signature ‘Slebe’.
    No longer available
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #791
    Karel-Jan Van den Heuvel
    Period: 1913 - 1991

    “Studie van een zittende man”. Pen op papier. Gesigneerd.

    “Etude d’un homme assis”. Encre sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 16,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #761

    Een lot porselein en biscuit, bestaande uit twee eivormige vaasjes (eén gebroken) en een doosje in de stijl van Limoges en een tafelstuk met een vrouw en een zwaan.

    Un lot de porcelaine et biscuit, comprenant deux vases ovoïdes (un est cassé) et une petite boite dans le style Limoges et un milieu de table décoré d’une femme et d’un cygne.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #350

    Een trumeau van verguld hout in Louis-Philippestijl.

    Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 168 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #680

    “Naakt op stoel met wit doek”. Olieverf op doek. Geen signatuur.

    “Nu sur une chaise et toile blanche”. Huile sur toile. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #567

    Een paar vaasjes van Satsuma aardewerk met een fijn decor van geisha’s in een landschap. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence de Satsuma finement décorée de geishas dans un paysage. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #328

    Olielamp van Frans aardewerk met glazen lampenkap en koperen montuur. Op elektriciteit.

    Une lampe à huile en faïence française avec abat jour en verre et montures en cuivre. Montée à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #632

    Een lot kunstboeken. Twee boeken over Fernand Khnopff en Zes boeken over James Ensor. Waaronder “James Ensor tekeningen en prenten”; Mercatorfonds; 1987, “ Bij Ensor op Bezoek”, Pandora, “James Ensor - De bende van Oostende”, Gemeentekrediet, 1996 etc...

    Lot de livres d’art. Deux traitant sur Fernand Khnopff et six sur James Ensor. Dont “James Ensor, tekeningen en prenten”, Mercatorfonds 1987. “Bij Ensor op bezoek”, Pandora. “James Ensor - De bende van Oostende”. Gemeentekrediet 1996 etc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #345

    Een grote antieke houten plafondlijst.

    Partie de lambris ancienne en bois mouluré.
    No longer available
    Dim. b: 287 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #595

    Een Louis-Philippe commode van mahoniehoutfineer met drie grote en een kleine lade onder het roze marmeren blad.

    Commode en placage d’acajou ouvrant à trois grands et un petit tiroir. Tablette en marbre rose. France, époque rose.
    No longer available
    Dim. 104 x 120 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More