Similar lots by type
-
#705Twee kinderbustes van monochroom wit porselein met vergulde details. Op houten sokkels.
Deux bustes d’enfants en porcelaine blanche monochrome et détails argentés. Sur socles en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#668Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#610Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha assis ancien en bois polychrome.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 400 / 600 -
#657Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#629Een paar zeshoekige Chinese lantaarns van hout en glas, waarbij één met een decor van personages en één met vogels op bloeiende takken.
Paire de lanternes chinoise en bois et verre, l’une à décor de geisha, l’autre aux oiseaux sur des branches fleuries.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 160 -
#795“Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.
”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#661Een balustervaas van Chinees porselein met een wit op blauw decor van een bloeiende struik. Onderaan gemerkt: Zhongguo Jingdezhen Zhi.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un arbuste en fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#456Een piedestal van Chinees hardhout met marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois et tablette en marbre.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#598“Japans echtpaar”. Twee bronzen beelden.
”Couple japonais”. Deux statues en bronze.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 2000 / 2400 -
#637Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#476Een Indisch eendeurskastje met meerkleurige decors.
Une petite armoire à une porte indienne. Décors polychromes.No longer availableDim. 77 x 51 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#553Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.
Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#602Een paar antieke Chinese tempelleeuwen van gepolychromeerd hout.
Paire de lions de temple chinois en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 500 / 800 -
#639“Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.
”Parade”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#612Een antiek Chinees bed van roodgelakt hout met vergulde versieringen. Binnenin schilderingen op zijde rondom en in de baldakijn. Enkele beschadigingen en manco’s. XIXe eeuw.
Impressionnant lit d’apparat chinois en bois laqué rouge et doré avec des ornements sculptés et des panneaux peints sur soie. XIXe siècle. Quelques dégâts et manquants.No longer availableDim. 240 x 300 x 215 cmEstimate: € 700 / 1200 -
#692“Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.
”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#635Twee mannenfiguren van gebeeldhouwd hout. Zuidoost Azië.
Deux personnages masculins en bois sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableDim. h: 53 & 58 cmEstimate: € 100 / 160 -
#631Een balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloemen en vogels.
Vase balustre en porcelaine polychrome à décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#168KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160 / 200 -
#678“Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.
“Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#288Een paar Batik textielstempels van rood koper. Indonesië omstreeks 1900.
Paire de tampons batik pour textile en cuivre rouge. Indonésie, vers 1900.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#702Een dekselvaas van Japans porselein met een decor van krijgers op gouden fond. Onderaan gemerkt.
Vase à couvercle en porcelaine du Japon, décoré de samouraïs sur un fond doré. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#606Een Chinese tafel met vier bijpassende stoelen van gesculpteerd tropisch hout.
Table chinoise et quatre chaises assorties en bois exotique sculpté.No longer availableDim. 85 x 90 cmEstimate: € 400 / 450 -
#593Een plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Une plaquette en porcelaine de Chine à décor de paysage polychrome.No longer availableDim. 55 x 32 cmEstimate: € 260 / 280
Other lots in this auction
-
#650Een plaasteren vrouwenbuste. Een atelierstuk.
Buste de femme en plâtre. Pièce d’atelier.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#527Vier kleine iconen en een triptiek. Recent werk.
Quatre petites icônes et un triptyque. Travail récent.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#94“La Distribution des Aumônes” Litho door Lafoose naar Jacquand. Parijs, XIXde eeuw.
”La Distribution des Aumônes”. Une lithographie par Lafoose d’après Jacquand. Paris, XIXième siècle.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#397Een lot metaal, bestaande uit twee ketels en een tinnen klepkan (beschadigd).
Un lot de métal, comprenant deux chaudrons et une verseuse à couvercle (endommagée).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#740FleischmannEen startersset spoortype ‘Piccolo’. Compleet en in originele doos.
Un kit de démarrage pour rails de type ‘Piccolo’. Complet et dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#455SchmidEen pendule in de stijl van Neuchatel.
Une pendule, style Neuchatel.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#540“Antilopen”. Een art deco groep van aardewerk.
“Antilopes”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#616Een reeks van zes recent gerestaureerde en gebeitste houten stoelen met opengewerkte rug. Met twee bijpassende armstoelen.
Suite de six chaises et deux fauteuils récemment restaurées aux dossiers ajourés.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 550 / 650 -
#130Een vier rijen parelarmband met 18 karaats wit en geel gouden slot bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en email.
Un bracelet de perles à quatre rangées, fermoir en or blanc et jaune et serti de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1,20 ct et email.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#754Een art deco koffieservies met motieven van bladeren en bloemen. Tsjecho-Slowakije
Service à café art déco aux motifs de fleurs et de feuilles. Travail tchèque.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#200Een parelhalssnoer Akoya met 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. drie smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een druppelvormige saffier van ± 0,60 ct.
Un collier à perles Akoya avec un pendentif en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et trois émeraudes ayant un poids total de ± 0,40 ct. et un saphir en forme de goutte de ± 0,60 ct.No longer availableEstimate: € 1600 / 1700 -
#538Een flesvaasje van blauw en wit Chinees porselein met een plantendecor. Schilfer aan de rand.
Un petit vase bouteille en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de plantes. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60



