Other lots in this auction
-
#168
“Herenportret met blauwe jas circa 1840.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Portrait d’homme au manteau bleu vers 1840”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 27 x 32 cmEstimate: € 220/240 -
#549Frans Van Kerckhove
“Bloesem”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
”Floraisons”. Huile sur papier. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#350
Een kruisje, een St-jacobsschelp met parel en een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.
Une croix, une coquille St-Jacques et perle et une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,61 gEstimate: € 100/150 -
#512Jos Heyvaert
“Watermolen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#773
Een reeks van tien konische glazen met geslepen decor in de stijl van de jaren ‘20.
Suite de dix verres coniques avec un décor gravé dans un style des années ‘20.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40/50 -
#239
“Boszicht”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Enkele restauraties.
”Vue sur la forêt”. Huile sur toile. Pas de signature. Quelques restaurations.No longer availableDim. 57 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#82Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 69 cmEstimate: € 100/160 -
#327
Een paar hangconsoles van mahoniehoutfineer. XIXe eeuw.
Une paire de consoles murales en bois de placage acajou. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 38 & 49 cmEstimate: € 60/80 -
#810Ardebil
Een wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Enige slijtage. Azerbeidzjan.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué main. Quelques usures. Azerbaïdjan.No longer availableDim. 256 x 170 cmEstimate: € 100/120 -
#157
Twee heiligenbeelden van gepolychromeerd hout op consoles.
Deux statues de saints en bois polychromes sur consoles.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 400/600 -
#91
“Vrouw met vogel”. Een bronzen beeld met hoofd, handen en vogel van ivoirine en op voetstuk van meersoortig marmer. Naar een werk van Paul Philippe.
”Femme et oiseau”. Une statue en bronze dont les mains, la tête et l’oiseaux sont en ivoirine. Sur socle en marbre. d’après une oeuvre par Paul Philippe.No longer availableDim. h: 39 xmEstimate: € 100/180 -
#514Antonia GuzmànPeriod: °1954
“La Gran Flecho”. Aquarel op papier. Gesigneerd. 1996.
”La Gran Flecho”. Aquarelle sur papier. Signé. 1996.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 100/150