Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar vazen van cloisonné op koper met een decor van vlinders en bloemen. Met houten sokkels.

Een paar vazen van cloisonné op koper met een decor van vlinders en bloemen. Met houten sokkels.

Une paire de vases en cloisonné sur cuivre aux décors de papillons et fleurs. Sur socles en bois.
Dim. h: 31 cm
SKU: 2509180688.
Categories: Aziatisch, Koper.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #688
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #593

    “Godheden bij drie geiten tegenover drie krijgers onder een wilg”. Een fijn uitgewerkte groep van Chinees ivoor op houten voetstuk. Gesigneerd. Tijdperk Xinhairevolutie.

    ”Dieux auprès de trois chèvres en face de trois guerriers sous un saule”. Un groupe en ivoire de Chine finement travaillé sur un socle en bois. Porte une signature. Période Révolutionnaire Xinhair.
    No longer available
    Dim. 30 x 36 x 20 cm
    Estimate: € 3200 / 3500
  • #692

    Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.

    Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #598

    Een antieke liggende Thaise Boeddha van brons met goudkleurig patina.

    Un Bouddha thaï antique couché en bronze, patine dorée.
    No longer available
    Dim. l: 135 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #562

    Vier verschillende theekopjes met onderschoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Onderaan gemerkt.

    Quatre tasses à thé et soucoupes en porcelaine de Chine, décors bleu sur blanc. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #689

    Een Japans dienblad van gelakt hout met een meerkleurig decor van geisha’s in een tuin aan de voet van de berg Fuji.

    Un plateau de service japonais en bois laqué au décor de geishas dans un jardin au pied de la montagne Fuji.
    No longer available
    Dim. 44 x 56 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #482
    Ichiyusai Kuniyoshiga

    “Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.

    ”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.
    No longer available
    Dim. (35 x 24) x2
    Estimate: € 120 / 200
  • #761

    Een rood koperen scheepslantaarn van de S.S. Recordo.

    Une lanterne de bateau du navire S.S. Recordo.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #627

    Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine de Chine récent au décor de personnages. marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #588

    Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #583

    Een paar vrouwenfiguren met vazen van meerkleurig Chinees porselein.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine aux formes féminins.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 720 / 800
  • #637

    Een recente vaas van Cantonporselein.

    Un vase en porcelaine Canton récent.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #649

    “Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.

    “Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #769

    Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.

    Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #243

    Een paar siervazen van kobaltblauw porselein en verguld messing in de geest van Sèvres, versierd met meerkleurige decors van koppels.

    Une paire de vases en porcelaine bleue cobalt et laiton doré, dans l’esprit de Sèvres, décoration de couples polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #772

    Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.

    Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #516

    Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hout, versierd met draken. Met marmeren blad.

    Un piédestal chinois en bois sculpté, décoration de dragons. Avec une tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 77 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #599

    Een paar grote Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein met een decor van draken en bloesems.

    Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de dragons et floraisons.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #628

    Een Chinese doos van zwartgelakt hout met een verguld decor. Binnenin vier doosjes en acht schaaltjes. Pootjes gerestaureerd. Schade aan de lak aan de zijkant van het deksel.

    Une boîte chinoise en bois laqué noir au décor doré. A l’intérieur se trouvent quatre petites boîtes et huit coupelles. les pattes sont restaurées. Dégâts à la laque sur le côté du couvercle.
    No longer available
    Dim. 25 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #636

    Een Chinese tweedeurskast van gepolychromeerd en gelakt hout, versierd met een decor van personages bij de keizerlijke hofhouding.

    Une armoire à deux portes chinoise en bois laqué et polychrome, représentation de personnages à la cour Impériale.
    No longer available
    Dim. 118 x 80 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #641

    Een Chinees juwelenkabinetje van hout, versierd met messingen beslag en met opengewerkte plaquettes van jade.

    Un petit cabinet à bijoux chinois en bois, montures en laiton et plaquettes en jade ajourées.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #554

    Een Chinees porseleinen wanddecoratie met een blauw op wit landschapsdecor.

    Une décoration murale en porcelaine de Chine à la décoration bleue sur blanc de paysages.
    No longer available
    Dim. 67 x 51 cm (met lijst)
    Estimate: € 260 / 300
  • #476

    Een achthoekige Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.

    Un piédestal octogonal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. Ø: 44 cm h: 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #631

    Een zeshoekige vaas van cloisonné op brons met een decor van bloemen en vogels en met ringen als handvatten. Onderaan gestempeld. Omstreeks 1900.

    Un vase hexagonal en cloisonné sur bronze au décor de fleurs et oiseaux , les manches en forme d’anneaux.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #25

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,19 g
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #224
    F. Verm***

    “Dorpszicht” & “Plattelandszicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.

    ”Vue de village” & “Paysage de campagne”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Dim. 34 x 54 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #717

    Pillendoosje van ivoor en koper. Met een erotische voorstelling. Chinees werk.

    Une boîte à pilules en ivoire et cuivre. Représentation érotique. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. L. 7 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #522

    “Tempelscène”. Een Indische gouache op zijde.

    ”Scène dans le temple”. Une gouache indienne sur soie.
    No longer available
    Dim. 34 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #508
    Joris Buseyne

    “Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.

    ”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #612

    Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre vénitien à dix bras de lumière, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #748

    Een balustervormige siervaas van meerkleurig plaaster, versierd met saterkoppen en guirlandes. Begin XXe eeuw.

    Un vase balustre en plâtre polychrome avec satires et guirlandes. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #261

    Twee pauwstaartborden van Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.

    Deux assiettes à l’éventail en faïence de Delft. Marque sous la base. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #242

    “Oogstlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. K. Jongelink

    ”Paysage de moisson”. Huile sur panneau. Signé: K.
    No longer available
    Dim. 56 x 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #329

    “Paaslam”, ingelijst.

    ”Agneau de Pâques”. Encadré.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #453

    Een schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20 van gepolychromeerd metaal.

    Un modèle d’une voiture de course des années ‘20 en métal polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #306

    Een toilettafeltje van mahoniehoutfineer met een spiegel in het klapblad.

    Une coiffeuse en bois de placage acajou avec miroir dans la tablette rabattable.
    No longer available
    Dim. 74 x 61 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #328

    Een trommel met riem en trommelstokken.

    Un tambour avec ceinture et baguettes de tambour.
    No longer available
    Dim. Ø 36 cm h: 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More