Similar lots by type
-
#742Kunisada
“Courtisane met dienstmeisjes. Een originele Japanse houtsnede. Omstreeks 1820.
“Courtisane et ses filles de service”. Gravure sur bois japonaise. Vers 1820.No longer availableDim. 35,5 x 24,5 cmEstimate: € 120/200 -
#573
Een geisha met waaier van gesculpteerd jade. Op houten sokkeltje en in doos.
Geisha à l’éventail en jade sculpté. Sur socle en bois et dans sa boîte.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#358Lladro
“Zusjes met wagentje en hond” Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
“Deux soeurs avec une charrette et un chien”. Groupe en porcelaine polychrome espagnole. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/60 -
#788
Een reeks van twaalf kopjes meerkleurig Chinees porselein. Op houten sokkeltjes en in originele doos.
Suite de douze tasses en porcelaine de Chine polychrome. Sur socles en bois et dans la boîte d’origine.No longer availableDim. H. 2,5 - Ø 5 cmEstimate: € 60/100 -
#458
Een emmertje van Frans porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Petit seau en porcelaine française à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 25/35 -
#762
“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
“Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 10/120 -
#87
Een lot van negentien Mariabeeldjes en twee hoogreliëfjes van overwegend Brussels porselein.
Lot de 19 statuettes de la Sainte Vierge et deux reliefs. Généralement porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#473
Een lot Chinees porselein, bestaande uit een Wanli-bord (gerestaureerd), een snuff-bottle, drie kommetjes en een bol vaasje.
Lot de porcelaines de Chine comprenant une assiette Wanli (restaurée), un flacons à priser, trois petit bols et un petit vase sphérique.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 100/120 -
#691
Een vaas van Cantonporselein met een meerkleurig decor van een klasscène in cartouces op achtergrond van bloemen en vlinders. XIXe eeuw.
Un vase en porcelaine Canton, décor polychrome d’une scène de classe, en cartouches sur fond de papillons et fleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 150/200 -
#560
Twee krokodillen van ivoor en een bewerkte tand met olifanten en krokodil. Eerste kwart van de XXste eeuw.
Deux crocodiles en ivoire sculpté et une défense décorée d’éléphants et d’une crocodile. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. l: 30 en 20 cmEstimate: € 40/80 -
#548
Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig reliëfdecor van bloemen en personages. Onderaan gemerkt. Japan, medio XXe eeuw.
Vase en faïence de Satsuma à décor polychrome en relief de fleurs et de personnages. Marque sous la base. Japon, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100/120 -
#501
“Meisje”. Een porseleinen beeldje met zilverkleurig glazuur.
“Fille”. Statuette en porcelaine à glaçure de couleur argent.No longer availableDim. h:Estimate: € 40/60 -
#688
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#791
Een reeks van vier bordjes van meerkleurig Japans porselein.
Suite de quatre assiettes en porcelaine polychrome japonaise.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 80/100 -
#777
Een schotel van meerkleurig Japans porselein in messingen montuur. XIXe eeuw. Kleine restauratie.
Plat en porcelaine polychrome du Japon à monture en laiton. XIXe siècle. Petite restauration.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 80/100 -
#498
Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit een kruitbuidel, een textielstempel en een vleesbestek in houder.
Lot de sculptures asiatiques comprenant une corne à poudre, un cachet à textile et un couvert à viande dans son étui.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#403
Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen
Lot de douze statuettes en porcelaine dont quelques décorations de Noël.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#508
Een lot van drie zittende Boeddha’s van brons.
Lot de trois Bouddhas assis en bronze.No longer availableDim. h: 9 & 20 cmEstimate: € 60/100 -
#787
Een schotel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems en waterdragende vrouwen.
Plat en porcelaine polychrome du Japon avec décor de fleurs et de porteuse d’eau.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#567
Een grote kokervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van pioenenstruiken en fazanten.
Grand vase cylindrique en porcelaine de Chine avec décor famille rose de pivoines et de faisans.No longer availableDim. h: 45,5 cmEstimate: € 200/300 -
#687
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#631
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met pioenen, pauwen en eenden. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose aux pivoines, paons et canards. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200/300 -
#465
Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een lichtblauwe kleursteen van ± 10 ct.
Bague en argent 900‰ sertie d’une pierre de couleur bleue claire de ± 10 ct.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 80/120 -
#728
Een lot van drie Brusselse hoornvaasjes onder stolp.
Lot de trois cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#466
Twee Chinese sokkels van gebeeldhouwd hardhout.
Deux socles chinois en bois dur sculpté.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#422
“De rede van Amsterdam.” Gravure. Klein gaatje.
“La rade d’Amsterdam”. Gravure. Petit trou.No longer availableDim. 33 x 185 cmEstimate: € 50/80 -
#711
Een barometer - thermometer op houten plank, versierd met smeedijzeren beslag.
Baromètre-thermomètre monté sur bois et décoré de montures en fer forgé.No longer availableDim. l: 124 cmEstimate: € 70/100 -
#520
Een lot fantasiejuwelen allerlei en een handspiegeltje.
Lot de bijoux de fantaisie et un petit miroir à main.No longer available -
#270
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten en kleurstenen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. Model Chopard.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants et de pierres de couleur ayant un poids total de ± 0,20 ct. D’après un modèle de Chopard.No longer availableDim. 6,24 gEstimate: € 650/750 -
#502J.Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950
“Villers sur Semois”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Villers sur Semois”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#817
Een lot van drie borden van Imariporselein, waarbij er twee een paar vormen. Japan, begin XXe eeuw.
Lot de trois assiettes en porcelaine d’Imari dont deux formant une paire. Japon, début du XXe siècle.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 60/80 -
#51
Een lot XVIIIe en XIXe eeuws tin, bestaande uit twee klepkannen, een emmertje en een aquamanile.
Lot d’étains du XVIIIe et XIXe siècles comprenant deux chopes à couvercles, un petit seau et une aquamanile.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50/80 -
#724
Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 184 x 94 cmEstimate: € 50/80 -
#545Roelant
“Parkzicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/75 buiten de plaat.
”Vue sur la parc”. Une eau-forte. Signée hors planche et numérotée 26/75 hors planche.No longer availableDim. 44 x 31 cmEstimate: € 50/60 -
#8Hergé-Moulinsart
“Tintin au Congo”. Een miniatuurauto in een plastic displaydoosje. Copyright onderaan.
“Tintin au Congo”. Voiture miniature dans la boîte en plastic transparent. Copyright sous la base.No longer availableDim. L. 14,5 cmEstimate: € 30/35 -
#323
Een lampenvoet van gepolychromeerd hout in de vorm van een siervaas.
Pied de lampe en bois polychrome en forme de vasque.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60