Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar vazen van Nanking-aardewerk. Onderaan gemerkt.

Een paar vazen van Nanking-aardewerk. Onderaan gemerkt.

Paire de vases en faïence de Nankin. Marque sous la base.
SKU: 0702170671.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #671
Estimate: € 100 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #589

    Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.

    Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #561

    Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein. Omstreeks 1900.

    Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #560

    Een paar vazen van Imariporselein.

    Paire de vases en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #800

    Een lot divers aardewerk bestaande uit een jardinière en twee wandvaasjes van Belgisch aardewerk, een kleine XVIIIde eeuws Delftse vaas en twee suikerpotten van zwart Hollands en Frans aardewerk.

    Lot de faïences diverses comprenant une jardinière et deux petits vases d’applique en faïence belge, un petit vase de Delft du XVIIIe siècle et deux sucriers en faïence noire hollandaise et française.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #705
    Boch La Louvière

    Een art deco schaal van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Décor nummer D5470.

    Plat art déco en faïence polychrome. Marque sous la base et numéro de décor D5470.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #591

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een scheur over de lengte van (..)

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Une avec une Fissure sur le ventre. (..)
    No longer available
    Dim. H. 83 cm
    Estimate: € 4000 / 5000
  • #647

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Medio XXe eeuw.

    Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #207

    “Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.

    “Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. H 43 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #743

    Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een tulpendecor.

    Vase art déco en faïence polychrome à décor de tulipes.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #645

    Een schotel van Kutaniporselein met decors van vogels en bloeiende struiken in acht ronde uitsparingen.

    Plat en porcelaine de Kutani à décor d’oiseaux et d’arbustes en fleurs dans huit cartouches rondes.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #672
    Chikanobu

    Een ingekleurde Japanse houtsnede met een voorstelling van vier Geisha’s. Eind XIXe eeuw.

    Gravure sur bois japonaise en couleurs représentant quatre geisha. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #412
    Lucebert

    “Figuur”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘61.

    “Personnage”. Encre sur papier. Signé et daté ‘61.
    No longer available
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #640

    Een schotel van Kutaniporselein met een decor van musicerende geisha’s.

    Plat en porcelaine de Kutani à décor de geisha musiciennes.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #735
    Iznik

    Een aardewerken vaas met bloem en vogeldecor. Iran.

    Vase en grès décoré d’une fleur et d’oiseaux. Iran.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #795

    Een lot meerkleurig aardewerk bestaande uit een zigeunerkoppel, drie vissers en een vissersvrouw en een tabakspot in de vorm van een hoofd.

    Lot de faïences polychromes comprenant un couple de tziganes, trois pêcheurs et une femme de pêcheur et un pot à tabac en forme de tête humaine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #535

    Een plaquette van Chinees porselein in houten lijst met een meerkleurig decor van een personage in een tuin.

    Plaquette en porcelaine de Chine au cadre en bois et à décor polychrome d’un personnage dans un jardin.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #398

    Een vaas van Belgisch aardewerk, versierd met drie slangen.

    Vase en faïence belge décoré de trois serpents.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #745

    Een blauw en witte Delftse vaas met merk L.V.S. met een decor van bloemen en putti.

    Vase en faïence bleue et blanche de Delft avec la marque L.V.S. à décor de fleurs et de putti.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #660

    Een lot van Naams aardewerk, bestaande uit een theepotje, suikerpotje en een roompotje.

    Lot de faïences de Namur, comprenant une théière, un sucrier et un crémier.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #475

    Een vaas van meerkleurig Japans porselein, gemonteerd als schemerlamp.

    Vase en porcelaine polychrome du Japon, monté en lampadaire.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #650

    Een schotel van Aritaporselein met een decor van personages en paarden.

    Plat en porcelaine d’Arita à décor de personnages et de chevaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #530
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen”. Een beeld van beige gepatineerd aardewerk.

    “Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à patine beige.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #651

    Een balustervaas van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #598

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 2000 / 3000

Other lots in this auction

  • #128

    Een paar Engelse kandelaartjes van zilver 925‰. Keuren van Wilmott Maunufacturing Co d.d. 1924 (255 g).

    Paire de petits bougeoirs anglais en argent sterling. Poinçons de Wilmott Manufacturing Co de 1924 (255 f).
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #696

    Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes moulurées en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 158 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #73

    Een perpetuümklokje van geel koper onder glazen stolp.

    Petite pendule perpétuelle en cuivre jaune sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #397

    Een Boomse vaas van kleurloos en verguld glas. Midden van de XXste eeuw.

    Vase en verre de Boom incolore à décoration dorée. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #566

    Een sobere dennenhouten kloostertafel op zes gedraaide poten.

    Table de réfectoire en sapin sur six pieds tournés.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #283
    Yves Lohe

    “Handen”. Een beeldje van verguld brons. Gesigneerd. We voegen er een klein beeldje van een Britse politieagent aan toe.

    “Mains”. Statuette en bronze doré. Signée. Nous ajoutons une petite statuette représentant un agent de police britannique.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #537

    Een kopje van polychroom Chinees porselein versierd met personages en kalligrafie. Kleine schilfer.

    Tasse en porcelaine de Chine polychrome décorée de personnages et de calligraphie. Petit éclat.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #45

    Twee 18 karaats geel gouden trouwringen en één 18 karaats wit en geel gouden ring zonder steen.

    Deux alliances en or jaune 18 ct et une en blanc et jaune 18 ct non sertie.
    No longer available
    Dim. 18,41 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #627

    Een Chinees porseleinen theebus met personages in het decor.

    Boîte à thé en porcelaine de Chine à décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #811

    Een lot van negen keukenstoelen met rieten zit, waarbij twee groene, drie rode en vier gele.

    Lot de neuf chaises de cuisine aux sièges en osier. Deux peintes verte, trois rouge et quatre jaune.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #363
    Klein de Walsche

    Een schouwpendule van zwart marmer met een sober gegraveerd decor en een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers.

    Pendule en marbre noir à décor sobrement gravé, cadran émaillé aux chiffres romains.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #702
    Petrus Mertens
    Period: 1919-1986

    “Winterlandschap in Vlaanderen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan.

    “Paysage d’hiver en Flandres”. Huile sur toile. Attribué à.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More