Similar lots by type
-
#233
Een vaas van grotendeels verguld zwart Muranoglas, versierd met meerkleurige handgeschilderde bloemen en met drie vrouwenprofielen in reliëf.
Vase en verre de Murano noir et doré décoré de fleurs polychromes peintes à la main et avec trois profils féminins en relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30/50 -
#401
Een toekan van meerkleurig Muranoglas.
Toucan en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60/80 -
#423
Een lot glas en kristal, bestaanden uit enkele vazen, twee fluitglazen, twee asbakken en twee drageoirs.
Lot de verres et de cristaux comprenant quelques vases, deux vases flûtes, deux cendriers et deux drageoirs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#459
Een vaas van groen glaspasta in de geest van Murano.
Vase en pâte de verre verte dans le goût de Murano.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 45/55 -
#1068
Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#938
Een karaf en een schenkkan met tinnen deksel van Luiks glas.
Une carafe et une verseuse avec couvercle en étain et en verre de Liège.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#151
Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.
Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.No longer availableDim. h: 30 & 57 cmEstimate: € 120/180 -
#392
Zes glaasjes van rood glas met een gegraveerd decor.
Six verres en verre rouge à décor gravé.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#407Murano
Een clown van meerkleurig glaspasta.
Clown en pâte de verre polychrome.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#727
Een clown van meerkleurig Muranoglas.
Un clown en verre de Murano.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/50 -
#422
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60/100 -
#779
Een art deco vaas van Booms glas met rood en verguld decor.
Un vase Art Déco en verre de Boom avec décor rouge et doré.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30/40 -
#1008Murano
Een vaas, een schaaltje en een groot tulpvormig glas op voet van gekleurd glas. Beide gemerkt.
Un vase, une coupelle et un grand verre en forme de tulipe en verre polychrome. Portent une marque.No longer availableDim. h: 38 & 41 cmEstimate: € 30/50 -
#438
Een lot meerkleurig glaswerk, bestaande uit een vaas van opaalglas en een coupe op voet van glaspasta. Jaren ‘60 & ‘70.
Lot de verreries polychromes comprenant un vase en opaline et une coupe sur piédouche en pâte de verre. Années 60 et 70.No longer availableDim. h: 36 & 20 cmEstimate: € 30/35 -
#768
Een paar dubbele kandelaars van gegoten kleurloos glas.
Deux chandeliers en verre incolore.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/60 -
#1054
Een halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule en verre et cuivre.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#934Ogata GekkoPeriod: 1859-1920
“Geisha”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.
”Geisha.” Une gravure sur bois en couleurs. XIXième siècle. Signée.No longer availableDim. 35 x 23,5 cmEstimate: € 100/120 -
#175
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 1,23 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. Met HRD-certificaat.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant central de ± 1,23 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct. Avec certificat HRD.No longer availableDim. 4,52 gEstimate: € 4500/4700 -
#595
Een zwartgelakte buffetkast, versierd met fijn gesculpteerde figuren en motieven. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Bovenaan het dak gesteund door zuiltjes. Frankrijk, XVIIe en XIXe eeuw.
Buffet en bois noirci décoré de personnages finement sculptés et de différents motifs. Le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs. Le haut supporté par deux colonnettes. France, XVIIe et XIXe siècles.No longer availableDim. 184 x 132 cmEstimate: € 400/600 -
#480
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette persane en laine. Noué à la main.No longer availableDim. 212 x 127 cmEstimate: € 50/80 -
#448
Een driedelig tinnen koffiestel. Medio XXe eeuw.
Service à café trois pièces en étain. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#283
Lot oude boeken: ‘L’Astrée de M. D’Urfé “. 4 volumes. Paris 1733. Diverse gravures. “Histoire de Gil Blas”. 3 volumes. Amsterdam, 1740. “Le Virgile Travesty en vers Burlesques”. Amsterdam, 1695. En 16 andere uit de XVIIde, XVIIIde en XIXde eeuw. Lederen banden in 8vo. Letsels en slijtage.
Lot de livres anciens: ‘L’Astrée de M. D’Urfé “. 4 volumes. Paris 1733. Gravures diverses. “Histoire de Gil Blas”. 3 volumes. Amsterdam, 1740. “Le Virgile Travesty en vers Burlesques”. Amsterdam, 1695. Et 16 autres des XVIIe, XVIIIe et XIXe siècles. Reliures cuir in-8vo. Dégâts et usures.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1050
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout.
Un fauteuil en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 80/100 -
#893
Een zeshoekige halsvaas van porselein, versierd met een meerkleurige bloemenguirlande. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase à long col hexagonal en porcelaine décoré d’un guirlande de fleurs polychrome. XIXe siècle. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#509
Een Chinese wandelstok van gesculpteerd hout met een handgreep in de vorm van een draak.
Canne chinoise en bois sculpté à manche en forme de dragon.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 85/100 -
#728
Een banjobarometer van mahoniehout in Georgian stijl. Thermometer beschadigd.
Un baromètre en forme de banjo de style Georgian. Le thermomètre est endommagé.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 40/60 -
#386
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl. Bekleding met tapisserie.
Fauteuil de style Louis XIII en noyer sculpté. Revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#782
Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Un grand candélabre d’église en laiton, style Baroque.No longer availableEstimate: € 60/80