Other lots in this auction
-
#700Kartell
Een vintage rood kunststoffen magazinerekje naar ontwerp van Giotto Stoppino. Italiaans werk.
Porte journaux en plastique rouge d’après un modèle de Giotto Stoppino. Travail italien.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 120/180 -
#792
Een reeks van vier gebeeldhouwde en gecanneerde armstoelen in Lodewijk XV-stijl.
Suite de quatre fauteuils sculptés et cannés de style Louis XV.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 80/120 -
#80Delvaux, Bruxelles
Een lederen halssnoer in stofhoes en in de originele doos.
Collier en cuir dans la boîte d’origine et dans sa gaine de protection.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#556
“Dansend koppel”. Een gegoten beeld. Betonrot.
“Couple dansant”. Sculpture moulée. Usures au ciment.No longer availableDim. h: 120 x 40 cmEstimate: € 300/500 -
#755
Een lot boeken en reproducties met betrekking tot Antwerpen. Waaronder ‘De Antwerpse Tram 1873 - 1979’.
Lot de livres et de reproductions concernant Anvers. Dont “De Antwerpse Tram 1873-1979”.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#380
Een 18 karaats wit gouden hanger met bijpassende oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct et boucles d’oreilles assorties sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 7,03 gEstimate: € 1200/1400 -
#640
Een bronzen luchter met acht lichtpunten.
Lustre en bronze à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#778
Een paar geschenkkopjes met onderbordjes van Brussels porselein met verguld decor. XIXe eeuw.
Paire de tasses et soucoupes de commémoration en porcelaine de Bruxelles à décor doré. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#169
“Portret van een dame.” Olieverf op gemarouffleerd doek, op paneel. Vroeg XIXde eeuw.
“Portrait de dame”. Huile sur toile marouflé sur panneau. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 53 x 64 cmEstimate: € 180/220 -
#193
Russisch icoon met Sint-Nicolaas. XIXde eeuw.
Icône russe représentant Saint-Nicolas. XIXe siècle.No longer availableDim. 36,5 x 30,5 cmEstimate: € 600/800 -
#688
Een antieke pop met porseleinen hoofd. Open mond. Blauwe open ogen. Oude klederdracht. Gemerkt J.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte. Yeux bleus ouverts. Anciens vêtement. Marque J.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 120/200 -
#461
Een antieke pop met porseleinen hoofd. Donkere ogen. Oude kleding.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Yeux foncés. Anciens vêtements.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 60/100