Other lots in this auction
-
#400
Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct. GH.
Bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct. G/H.No longer availableDim. 18,17 gEstimate: € 900/1000 -
#56
Een serveerwagentje van gefineerd hout en messing.
Charrette de service en bois de placage et laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50/70 -
#677Cibils
Album met chromo’s. Cibils en Liebig. Slijtage.
Album aux chromos de Cibils et de Liebig. Usures.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#381
“Tijd”. Een documentatieboek over oude klokken en horloges.
“Temps”. Livre documentaire traitant les montres et les horloges.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#249
Een lot bestaande uit 2 paar vazen uit vieux Bruxelles en een sierstuk gemerkt JH PY Sevres. Barst in één van de vazen.
Lot comprenant deux paires de vase en porcelaine de Bruxelles et une pièce décorative marquée JH PY Sèvres. Fissure dans l’un des vases.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#655
Een roodgelakt Chinees barmeubel met twee deuren en met spiegelglas binnenin.
Un meuble de bar chinois laqué rouge à deux portes et miroir à l’intérieur.No longer availableDim. 97 x 82 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#419
“Aanbidding der Wijzen”. Potloodschets deels gehoogd met aquarel. Draagt een handtekening: Jakob Smits.
“Adoration des Mages”. Croquis en crayon partiellement rehaussé d’aquarelle. Porte une signature: Jakob Smits.No longer availableDim. 12 x 17,5 cmEstimate: € 80/120 -
#187
Een paar bronzen beelden van een jongen en een meisje. Eén gesigneerd Cellini en de andere Breigerant. Beide op marmeren sokkel.
Paire de sculptures en bronze d’un garçon et d’une fille. L’une signée Cellini, l’autre Breigerant. Avec socles en marbre.No longer availableDim. h ± 36 cmEstimate: € 200/300 -
#10
Een paar oorbellen van 10 karaats wit en geel goud.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 10 ct.No longer availableDim. 1,65 gEstimate: € 80/120 -
#260Sully
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Montre homme en or jaune 18 ct avec bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 72,79 gEstimate: € 2000/2200 -
#508
“Garuda met vuist in de bek van een serpent.” Gesculpteerd houten beeld. Singapore.
“Garuda met le poing dans la gueule d’un serpent”. Sculpture en bois. Singapour.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 200/240 -
#678
Oude pop met porseleinen hoofdje. Gemerkt in de hals.
Ancienne poupée à la tête en porcelaine. Marque sur la nuque.No longer availableEstimate: € 50/80