Similar lots by type
-
#297
Een driedelig klokstel van tweekleurig marmer. Tijdperk Art deco.
Garniture de cheminée trois pièces en marbre bicolore. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#233
Een paar cassolettes van bruingeaderd marmer met verguld bronsbeslag. Omstreeks 1900.
Paire de cassolettes en marbre veiné brun aux montures en bronze doré. Vers 1900.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 300/400 -
#24
Een tafellamp van messing, brons en wit marmer in de vorm van een zuiltje, gedragen door drie putti.
Lampe de table en laiton, bronze et marbre blanc en forme de colonnette portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#323
Een urnevormige lamp van albast op een staander van opengewerkt messing met wit marmeren blad.
Lampe en forme d’urne en albâtre sur base en laiton ajouré et à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 46 + 44 cmEstimate: € 30/50 -
#143
Een paar cassolettes van grijsgeaderd marmer, versierd met bronzen bloemenguirlandes en twee kinderhoofdjes.
Paire de cassolettes en marbre veiné gris décorées de guirlandes de fleurs et de deux têtes d’enfants en bronze.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 300/400 -
#111
Een panter van groengepatineerd metaal op een voetstuk van meerkleurig marmer. Tijdperk art deco.
Panthère en métal à patine verte sur base en marbre polychrome. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#52Frans Verbaet
“Begijnhof te Lier”. Kleurenets. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat.
“Béguinage de Lierre”. Eau-forte en couleurs. Signée et “épreuve d’artiste” hors planche.No longer availableDim. 25,5 x 33,5 cmEstimate: € 40/60 -
#750
Een messingen samovar.
Samovar en laiton.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/60 -
#80
Een paar 18 karaats geel gouden broches bezet met peridoot.
Paire de broches en or jaune 18 ct serties de péridot.No longer availableDim. 8,87 gEstimate: € 200/300 -
#230
Een 18 karaats geel gouden ring bezet twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een robijn van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’un rubis de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1,67 gEstimate: € 400/500 -
#322
Een lot zilver, bestaande uit twee lepels, twee theezeefjes, een theestaafje en een handvat.
Lot d’argent comprenant deux cuillères, deux tamis à thé, un bâton à thé et une manche.No longer availableDim. 142,70 g BrutoEstimate: € 60/80 -
#59Alphons VermeirPeriod: 1905 - 1992
“Havenzicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 23 x 27 cmEstimate: € 200/250 -
#138Val St. Lambert
Twee kandelaars en een vaasje van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt en in originele verpakking.
Deux candélabres et un petit vase en cristal taillé incolore. Marque sous la base et dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#241
Een 800 ‰ zilveren aperitiefschaal met vier glazen recipîënten.
Plat à apéritif en argent 800‰ avec quatre verres.No longer availableDim. 536 gEstimate: € 120/200 -
#732
“Premier baiser” & “ Dame met paraplu”. Olieverf op paneel. De tweede gemonogrameerd “E.V.”. Omstreeks 1900.
“Premier baiser” et “Dame au parapluie”. Huile sur panneau. Le deuxième monogrammé E.V. Vers 1900.No longer availableDim. 13 x 9 cmEstimate: € 200/240 -
#35
Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois différentes alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,54 gEstimate: € 180/250 -
#433
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee Japanse dekselpotjes, vier verschillende borden met een blauw en wit decor (waarvan één Delfts), een kommetje en een zittende Boeddha met zotjes. Meerdere restauraties.
Lot de porcelaines et de faïences comprenant deux pots couverts du Japon, quatre assiettes différentes à décor bleu et blanc (dont une de Delft), un petit bol et un Bouddha assis aux petits garçons. Plusieurs restaurations.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#655
Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.
Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.No longer availableEstimate: € 150/250