Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar vazen van roze marmer.

Een paar vazen van roze marmer.

Paire de vases en marbre rose.
Dim. h: 31 cm
SKU: 2308160450.
Category: Marmer.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #450
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #297

    Een driedelig klokstel van tweekleurig marmer. Tijdperk Art deco.

    Garniture de cheminée trois pièces en marbre bicolore. Epoque art déco.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #24

    Een tafellamp van messing, brons en wit marmer in de vorm van een zuiltje, gedragen door drie putti.

    Lampe de table en laiton, bronze et marbre blanc en forme de colonnette portée par trois putti.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #233

    Een paar cassolettes van bruingeaderd marmer met verguld bronsbeslag. Omstreeks 1900.

    Paire de cassolettes en marbre veiné brun aux montures en bronze doré. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #143

    Een paar cassolettes van grijsgeaderd marmer, versierd met bronzen bloemenguirlandes en twee kinderhoofdjes.

    Paire de cassolettes en marbre veiné gris décorées de guirlandes de fleurs et de deux têtes d’enfants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #111

    Een panter van groengepatineerd metaal op een voetstuk van meerkleurig marmer. Tijdperk art deco.

    Panthère en métal à patine verte sur base en marbre polychrome. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #323

    Een urnevormige lamp van albast op een staander van opengewerkt messing met wit marmeren blad.

    Lampe en forme d’urne en albâtre sur base en laiton ajouré et à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 46 + 44 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #9

    Een lot diverse vazen van kleurloos kristal.

    Lot de vases divers en cristal incolore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #474
    Eric Kengen
    Period: °1952

    “Naakten”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Prov. Galerie du Prévôt, Paris.

    “Nus”. Technique mixte sur papier. Provenance Galerie du Prévôt, Paris.
    No longer available
    Dim. 21 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #542

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: Heyter 37.

    “Composition”. Huile sur toile. Pote une signature: Heyter ‘37.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #91

    Een paar hexagonale siervazen van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Engels werk. Onderaan gemerkt.

    Paire de cassolettes hexagonales en faïence polychrome décorées de fleurs. Travail anglais, marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #454

    Een wandkapstok met vier Delftse tegels.

    Portemanteau mural décoré de carreaux en Delft.
    No longer available
    Dim. b: 102 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #62
    Jaak Gorus
    Period: Dendermonde 1901-1981

    “Oude dame van de Meirplaats”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Vieille femme sur la Place du Meir”. Eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 37,5 x 12,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #255

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 7,47 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #228

    “Ultima Quando?”. Gravure. Draagt een handtekening “Ensor” en een opdracht op de passe-partout: “pour Barby d’ Aurévilly”. Uit een veiling van het Paleis voor Schone Kunsten te Brussel, jaren ‘70.

    “Ultima Quando?”. Gravure. Porte une signature “Ensor” et une dédicace sur le passe-partout: “pour Barby d’Aurévilly”. Prov. Vente aux Enchères au Palais des Beaux Arts à Bruxelles, années 70.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #422

    Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.

    Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #719

    Gebeeldhouwde ebbenhouten trom in de vorm van een vrouwenromp met twee benen. Zonder trommelvel. Makonde.

    Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #640
    Eagle Lock Co.

    Een oude reiskoffer met binnenin laden en hangers. Begin XXe eeuw.

    Ancien coffre de voyage avec tiroirs et penderie à l’intérieur. Début de XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #661

    Twee reeksen van zes Russische theeglazen in verzilverd metalen montuur. Enkele pootjes manco. We voegen er een klepkan met verzilverd metalen montuur aan toe.

    Deux suites de six verres à thé russes en métal argenté et verre. Quelques pieds manquent. Nous ajoutons une chope couverte en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More