Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk.

Een paar vazen van Satsuma aardewerk.

Une paire de vases en faïence de Satsuma.
Dim. h: 30 cm
SKU: 2903220647.
Auction day: 30 March 2022 19:00
Catalogue #647
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #462

    “Abstracte rastervoorstelling.” Olieverf op board. Draagt handtekening.

    "Représentation abstraite de la grille." Huile à bord. Porte ue signature.
    No longer available
    Dim. 79 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #550
    Optima, Swiss Made

    Quartz horloge van verguld metaal, bezet met 160 kleine diamantjes, samen 0,95 ct. Als nieuw, met etui en certificaten.

    Montre à quartz en métal plaqué or, sertie de 160 petits diamants, ensemble 0,95 ct, comme neuve, avec écrin et certificats.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #300

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 2 ct.
    No longer available
    Dim. 8,06 g
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #677
    M.B. Piérard

    Een vierdelig koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Beursvormige koffie-en theepot (H. 25 en 23 cm), suikerpot met deksel en melkpot. Onderaan gemerkt.

    Service à thé et café quatre pièces en métal argenté. Cafetière et théière en forme de bourse (H. 25 et 23 cm), sucrier avec couvercle et pot à lait. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H: 14-26cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #526

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 125 x 195 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #598

    Een paar geborsteld messingen lampenvoeten.

    Une paire de pieds de lampe en laiton brossé.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #70

    Een 18 K geelgouden ring bezet met solitaire briljant van 0,20 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie d'un diamant solitaire de 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 10,42 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #344

    Twee hoornvormige soliflorevaasjes van geblazen en met de tang bewerkt glas. Het ene blauw, het andere kleurloos en versierd met goudlak. Langs de stam een kronkelende slang in reliëf. Omstreeks 1900.

    Deux vases soliflores en forme de corne en verre soufflé travaillé à la pince. L'un bleu, l'autre incolore et décoré de laque d'or. Le long du tronc un serpent sinueux en relief. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #133
    Val Saint Lambert

    Een vaas van robijnkleurig van gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase de couleur rubis en cristal doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #482

    “Naakt & surrealistisch portret.” Twee gemengde technieken op papier. Draagt handtekening en data.

    "Portrait nu et surréaliste." Deux techniques mixtes sur papier. Porte une signature et dates
    No longer available
    Dim. 53 x 43 & 18 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #217

    Een vierdelig koffie- en theestel van 800‰ zilver met houten handvatten. Keuren van Delheid. Bruto gewicht: 2,405 kg

    Service à thé et café quatre pièces en argent 800‰ avec poignées en bois. Poinçons de Delheid. Poids brut : 2 405 kg
    No longer available
    Dim. h: 13 cm - 27 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #131
    Prada Milano

    Een cognac en malvakleurige documenthouder van leder met rits. In originele doos en met certificaat.

    Porte-documents en cuir couleur cognac et malva avec fermeture éclair. Dans la boîte d'origine et avec certificat.
    No longer available
    Dim. 9 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More