Similar lots by type
-
#33Een achthoekige bolle vaas van gepolychromeerd Delfts aardewerk.
Vase octogonal convexe en faïence de Delft polychrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#645Twee tienkantige jardinières van aardewerk met groen op wit geglazuurde motieven.
Deux jardinières en faïence à dix faces à motifs émaillés vert sur blanc.No longer availableDim. h: 40 & 44 cm Ø: 41 & 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#570Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 80 cm(buiten) Ø: 58 cm (binnen)Estimate: € 200 / 300 -
#684Een meerkleurig geglazuurd aardewerken herdershond. Lichte schade aan de staart.
Chien de berger en faïence émaillée multicolore. Légers dégâts à la queue.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 40 / 50 -
#598Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk, alsook een kleiner exemplaar.
Une paire de vases balustres en faïence de Satsuma, ainsi qu'un plus petit.No longer availableDim. h: 46 & 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#565Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200 / 300 -
#651Een aardewerken terrine met meerkleurig decor van bloemen en versierd met een slang op het deksel. Onderaan gemerkt.
Soupière en faïence à décor floral multicolore et ornée d'un serpent sur le couvercle. Marqué en bas.No longer availableDim. 22 x 28 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#345Vier recente kopieën naar XVIIe eeuwse apothekerspotten van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt Clin-Midy.
Quatre exemplaires récents d'après des pots d'apothicaire du XVIIe siècle réalisés en faïence multicolore. Marqué Clin-Midy en bas.No longer availableDim. h: 22 en 13 cmEstimate: € 25 / 40 -
#555Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 80 cm Ø: 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#218Een grote gelobde schotel van aardewerk met blauw op wit decor van personages in een landschap. Gemerkt op de verso.
Grand plat lobé en faïence à décor bleu sur blanc de personnages dans un paysage. Marqué au verso.No longer availableDim. Ø: 47,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#674“De Zeemeermin”. Een modern beeldje van aardewerk op een houten sokkel.
"La sirène". Une figurine en poterie moderne sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#3Leopold MullerEen vaasje, een sierbord met voorstelling van gesluierde vrouw en een miniatuur met voorstelling van Minerva.
Un vase, une assiette décorative représentant une femme voilée et une miniature représentant Minerve.No longer availableDim. h: 18 cm Ø: 8,5 & 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#688Drie aardewerken jardinières van blauw geglazuurd aardewerk in verschillende groottes.
Trois jardinières en faïence de faïence bleue de différentes tailles.No longer availableDim. Ø: 17; 29 & 38 cmEstimate: € 150 / 250 -
#352Een ongeglazuurde aardewerken jardinière.
Une jardinière en faïence non émaillée.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#640Een vierorige vaas met een bloemen decor in reiëf van Vlaams aardewerk op een staander.
Vase à quatre anses à décor floral en relief de faïence flamande sur pied.No longer availableDim. h: 131 cmEstimate: € 60 / 90 -
#657ThulinTwee art deco vazen van Belgisch aardewerk.
Deux vases art déco en faïence belge.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#295Een art nouveau sierstuk van faience. Onderaan genummerd 270.
Faïence décorative Art Nouveau. Numéroté 270 en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#610Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 54 cm (buiten) Ø: 39 cm (binnen)Estimate: € 120 / 200 -
#560Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200 / 300 -
#682Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 37 (buiten) Ø: 24 (binnen)Estimate: € 120 / 200 -
#319Le Dauphin, FranceEen lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65 / 85 -
#545Een jardinière van Keulens steengoed op bijbehorende zuil, versierd met ramskoppen, bloemenmanden, leeuwenkoppen, druiventrossen, enz.
Une jardinière en grès de Cologne sur colonne assortie décorée de têtes de bélier, de paniers de fleurs, de têtes de lion, de grappes de raisins etc.No longer availableDim. 117 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#164Royal DuxEen schelpvormige siercoupe van tweekleurige zachte pasta, getooid met twee baadsters. Onderaan gemerkt met roze driehoek.
Coupe décorative en forme de coquillage de pâte tendre bicolore, à décor de deux baigneuses. Marquée en bas au triangle rose.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 420 / 480 -
#357Een Afrikaans hoofd van terracotta met bronskleurig patina. Nigeria.
Une tête africaine en terre cuite à patine bronze. Nigeria.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#366Twee kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Deux petits tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 158 x 88 & 137 x 102 cmEstimate: € 40 / 60 -
#474“Personages”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
"Personnages". Peinture à l'huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#20Twee verschillende 14 K geelgouden ringen waarvan één met een klein briljantje en één met fantasiesteen.
Deux bagues différentes en or jaune 14 kt, l'une avec un petit diamant taille brillant et l'autre avec une pierre fantaisie.No longer availableDim. 3,77 gEstimate: € 120 / 150 -
#429“Vrouw met pop” Gouache op papier. Te restaureren.
« Femme à la poupée » Gouache sur papier. A restaurer.No longer availableDim. 66 cm x 51 cmEstimate: € 70 / 120 -
#109“Bloemstilleven met viooltjes.” Gemengde techniek op papier. Draagt monogram L.V.
"Nature morte aux violettes." Technique mixte sur papier. Porte un monogramme LV.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 160 / 220 -
#469“Rotskust bij valavond”. Pastel op papier. Draagt monogram.
"Côte rocheuse au crépuscule". Pastels sur papier. Porte un mongramme.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 100 / 200 -
#601Een gekleurd Italiaans glazen designvaas.
Un vase design en verre italien coloré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#145Walter VaesPeriod: 1882 - 1985“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 750 / 850 -
#299Een replica van een Zaans klokje met Atlas en geschrift “Nu elck syn sin”.
Une réplique d'une horloge de Zaandam avec Atlas et écriture "Nu elck syn sin".No longer availableDim. 47 x21 x 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#515“Les Vendanges”. Mechanische versie van het Vlaams wandtapijt uit 1500 (Cluny).
“Les Vendanges”. Version mécanique d’une tapisserie flamande de 1500 (Cluny).No longer availableDim. 192 x 117 cmEstimate: € 100 / 200 -
#184P. Bosmans“Boszicht met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de forêt avec étang". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#336Drie witgepatineerd houten tafeltjes met drie poten en met handgeschilderde bloemendecors.
Trois tables en bois patiné blanc à trois pieds et à décors floraux peints à la main.No longer availableDim. Ø: 38 - 55 cmEstimate: € 35 / 50




