Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar verchroomde vintage lampvoeten.

Een paar verchroomde vintage lampenvoeten.

Une paire de pieds de lampe vintage chromés.
Dim. h: 54 cm
SKU: 2202220377.
Category: Verlichting.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #377
Estimate: € 70 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #187

    Een paar indrukwekkende wandkandelaars van zwartgepatineerd en vuurverguld brons met twaalf lichtarmen in twee rijen, gedragen door gevleugelde hermenfiguren.

    Une paire d'imposantes appliques murales en bronze patiné noir et doré au feu avec douze bras de lumière sur deux rangs, soutenus par des hermens ailés.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #218

    Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.

    Un grand chandelier d'église en laiton de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 137 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #555

    Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.

    Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #227

    Een verguld messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met korenhalmen.

    Un lustre en laiton doré à six points lumineux et décoré de gerbes.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #524

    Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.

    Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #133

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.

    Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur des socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #415

    Een lot van drie messingen kerkkandelaars, waarbij één gemonteerd als lampenvoet.

    Lot de trois bougeoirs d'église en laiton dont un monté en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 32, 60 & 76 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #135

    Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.

    Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #302

    Een goudgepatineerd smeedijzeren luchtertje met drie lichtpunten.

    Lustre en fer forgé patiné or à trois points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #197

    Een tweearmige wandkandelaar van groengepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met geslepen spiegeltjes en guirlandes.

    Applique à deux bras en bois patiné vert de style Louis XVI à miroirs taillés et guirlandes.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #527

    Een vintage roze metalen hanglamp. Jaren ‘70. Gemerkt ‘VH’.

    Suspension vintage en métal rose. années 70. Marqué 'VH'.
    No longer available
    Dim. H:55cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #504

    Een sac-à-perlesluchter van messing en glas.

    Lustre sac-à-perles en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #195

    Een grote Marie-Thérèseluchter met achttien lichtpunten in drie rijen en versierd met kristallen pendeloques.

    Grand lustre Marie-Thérèse à dix-huit lumières en trois rangés, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #659

    Een lot van een twintigtal antieke olielampjes in diverse uitvoeringen.

    Lot d'une vingtaine de lampes à huile anciennes aux décors variés.
    No longer available
    Dim. H:10-15cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #215

    Een koperen bolluchter met twee keer acht lichtarmen en getooid met een dubbele adelaar.

    Un lustre en cuivre à deux huit bras de lumière et décoré d'un double aigle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #185

    Een luchter van verguld brons en hout met vijf lichtpunten, versierd met fluitspelende saters en eindigend in bloemvormige glazen kapjes.

    Lustre en bronze doré et bois avec cinq lumières, décoré de satyres jouant la flûte et se terminant en fleurs en verre.
    No longer available
    Dim. H:40cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #16

    Een paar smeedijzeren vuurmanden.

    Une paire de paniers à feu en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #85

    Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.

    Une paire de chandeliers à disque en cuivre jaune et rouge.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #495
    Noveroy, France

    Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.

    Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #145

    Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #485

    Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.

    Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #266

    Een verguld bronzen staande lamp met tien lichtpunten.

    Lampadaire en bronze doré à dix points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #205

    Een smeedijzeren luchter, versierd met druivenranken. De lichtpunten eindigend met drie gekleurde glazen kapjes en centrale coupe (lichte randschade aan de coupe).

    Un lustre en fer forgé, décoré de pampres. Les points lumineux se terminent par trois abat-jour en verre coloré et la coupe centrale (léger dégât des bords de la coupe).
    No longer available
    Dim. H:80cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #125

    Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.

    Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 250 / 300

Other lots in this auction

  • #374

    “Zicht op binnenplaats & Rivierlandschap.” Gemaroufleerd doek & paneel (dubbelzijdig). Draagt handtekening Muys.

    "Vue sur la cour et le paysage fluvial." Toile et panneau à motifs (double face). Porte la signature Muys.
    No longer available
    Dim. 45 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #564
    Jan Cobbaert
    Period: 1909-1995

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 1/2 buiten de plaat.

    "Composition". Une lithographie. Signé et numéroté 1/2 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 25 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #602

    “Geometrische compositie”. Olieverf op board. Zonder signatuur.

    "Composition abstraite". Huile sur carton. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 34 x 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #449
    Dagmar Lampe

    “Zonder titel”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.

    "Sans titre". Technique mixte sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #461

    Milieu de table van gegoten glas.

    Milieu de table de verre coulé.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #249
    Joz. De Swerts

    “Stilleven met appels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Nature morte aux pommes". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 51 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #76

    Een paar antieke gebeeldhouwde sgabello’s, versierd met hermenfiguren in de rug.

    Une paire de sgabellos antiques sculptées, décorées de figures d'hermen à l'arrière.
    No longer available
    Dim. H:120cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #184
    Marcel Cockx
    Period: °1930

    “Personage bij woonwagens”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Personnage dans les caravanes". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 400 / 800
  • #565

    Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding.

    Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir.
    No longer available
    Dim. H:105cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #636

    Een paar gebeeldhouwde Afrikaans hardhouten stoelen.

    Une paire de chaises en bois dur africain sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #243

    Een paar kleine cassolettes van beige marmer met verguld bronzen monturen.

    Paire de petites cassolettes en marbre beige et montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 29,5 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #199
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Parkzicht met vijver” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    « Vue sur parc avec étang » Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 100 x 134 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More