#13Een grote granieten vijzel met stamper.
Une paire de coffrets à bijoux chinois, décoration de montures en laiton et plaquettes ajourées en jade.No longer availableDim. h: 18 & 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#446Een paar Lodewijk XV nachtkastjes met een lade en een tussenblad. Gemarquetteerd.
Paire de tables de chevet de style Louis XV ouvrant à un tiroir et à tablette d’entretoise. Marquettées.No longer availableDim. 68 x 35,5 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#268“L’attente”. Aquarel.
”L’attente”. Une aquarelle.No longer availableDim. 28 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#159Labordus“Driemaster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Trois-mâts”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#307“Kunst in het openbare leven”. Ed. Buschman, Antwerpen. Negen gebundelde jaargangen. 1903 - 1913.
”Kunst in het openbare leven”. Ed. Buschman, Anvers. Neuf années en reliures. 1909-1913.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#136Een Engelse staande klok in eikenhouten kast. Derde kwart XVIIIe eeuw.
Une horloge de vestibule anglaise en chêne. Troisième partie du XVIIIè siècle.No longer availableDim. h: 202 cmEstimate: € 80 / 120 -
#117Een dekselvaas van kobaltblauw Sèvres porselein, versierd met een handgeschilderd meerkleurig decor gesigneerd E. Corelle en met bronsbeslag.
Un vase couvert en porcelaine de Sèvres bleue cobalt, décor polychrome peint à la main signé E. Corelle et montures en bronze.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 400 / 600 -
#52Louise Surlemont“Begijnhof met non.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Béguinage et béguine”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24,5 x 17,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#171“Compositie”. Gemengde techniek. Oosters werk.
#252“Awakening”. & “A little bit of heaven”. Twee ronde lithografieën.
”Awakening” & “ A little bit of heaven”. Deux lithographies rondes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#99R. Daniel“Meisje in het vensterraam met roos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille dans un vitrail et sa rose”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 120 / 200