Other lots in this auction
-
#333HummelTwee kinderen met paraplus. Onderaan gemerkt.
Deux enfants avec des parapluies. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#229Een reeks van vier porseleinen plaquettes met meerkleurige decors van personages in landschappen. In gesculpteerde houten lijsten. Chinees werk.
Une série de quatre plaquettes en porcelaine à décors polychrome de personnages dans un paysage. Encadrements en bois. Travail chinois.No longer availableDim. 36 x 25 cm; 73 x 29 cm (lijst)Estimate: € 300 / 500 -
#353Een ceremoniële bijl van ijzer en hout, bekleed met slangenvel. Songye, D. R. Congo.
Une hache de cérémonie en fer et bois, revêtement en serpent. Songye, R.D. Congo.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 70 / 80 -
#33Een vaas van gesatineerd blauw glas met een tinnen bladerdecor. Begin XXe eeuw.
Un vase en verre satiné bleu à décor de feuillage en étain. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#64Frank Mortelmans“Boekenberg”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Montagne de livres”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#371Een verzilverd metalen bestek in bestekkoffer. Voor twaalf personen. Enkele stukken manco.
Une ménagère et couverts en métal argenté pour douze convives. Quelques pièces manquantes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#240Een lang grijs parelhalssnoer.
Un long collier de perles grises.No longer availableDim. 67 cmEstimate: € 150 / 200 -
#349E. Falise“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#5320 boeken m.b.t. Stad Antwerpen en de Haven. A.J.J. Delen. “Iconographie van Antwerpen”. Ed. Kryn, Brussel, 1930. Genummerd 344/500. En 19 andere.
20 livres en relation avec Anvers et le port.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#262Rika Loyens“Tulp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.
”Tulipe”. Pastel sur papier. Signé et daté 1986.No longer availableDim. 60 x 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#272Rika Loyens“Vrouwenportretten”. Drie aquarelstudies op papier. Gesigneerd 1994, 1995 & 1996.
”Portraits de femmes”. Trois études aquarelles sur papier. Signé 1994, 1995 et 1996.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#266Een tweeledige jachtkast van gebeeldhouwd eikenhout met gevitreerd opzet.
Meuble de chasse à deux corps en chêne sculpté, le dessus vitré.No longer availableDim. 250 x 140 x 61 cmEstimate: € 100 / 120

