#103
#38
Een bronzen skiër op een onyxen sokkel. Jaren ‘30.
#328Barye
“Liggende tijger”. Een bronzen beeldje. Postume geut.
#508
Een lot van drie zittende Boeddha’s van brons.
#133
“Meisje”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus. Met gieterijstempel.
#683
“De jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Moreau.
#148Albert PoelsPeriod: 1903-1984
“Sint Jacob”. Een bronzen wandbeeld. Gegoten door L. De Mey. 1969.
#635
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
#41
#203
#223
Een bolle lantaarn van brons en glas.
#251
“Ballerina”. Een bronzen beeldje op een zwart marmeren sokkel.
#123
“Engel als symbool van de vrijheid”. Een bronzen beeld op onyxen voetstuk.
#733
Een Japans bronzen vaasje.
#91
Een paardenhoofd van verzilverd brons.
Tête de cheval en bronze argenté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/120
#775
#793
Een Loetzkommetje van iriserend glas.
#506Fiam, Italy
Bijzettafeltje van plexi en glas. Op wieltjes.
#141Willy KreitzPeriod: 1903 - 1982
Een meisjesbuste van terracotta op een houten sokkel. Gesigneerd.
Buste de fille en terre cuite sur socle en bois. Signé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 150/200 -
#4
Partij munten en medailles in twee koffertjes en een muntenmap. Eén koffertje van hout met inlegwerk (manco’s) en reliëfsculptuur, het andere een oud metalen geldkistje. Courante geldstukken vanaf medio de XIXde eeuw. Herdenkingsplaquettes van Antwerpen, W.O. I enz.
Collection de monnaies et médailles dans deux coffret et une farde. Un coffret en bois incrusté (manquants) et aux reliefs sculptés, l’autre un coffret à monnaie en métal. Pièces de monnaie courantes dès le milieu du XIXe siècle. Plaquettes commémoratives d’Anvers, la Grande Guerre etc.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#161Jimmy Choo
Een zwart lederen handtas. Met stofhoes.
#712Auguste J.H. Van SteenackerPeriod: 1890-1965
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#174Frans Roofthooft
#446
Twee antieke houten haardstoeltjes.
#260
#367
Een paar vazen van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor.
#137Delvaux
Een zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 88 x 86 cmEstimate: € 150/200