Other lots in this auction
-
#392
Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”
Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.No longer availableDim. 53 x 42,5 cm x 3Estimate: € 60/80 -
#346
Een paar gefineerde plantenstaanders in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en wit marmeren blad.
Une paire de supports à plantes en bois de placage style Louis XV, montures en bronze doré et tablettes en marbre blanc.No longer availableDim. 78 x 40 cmEstimate: € 420/480 -
#88
Een paar oude Afrikaanse speren.
Une paire de lances africaines.No longer availableDim. l: 66 & 74 cmEstimate: € 40/60 -
#138
Een albasten lamp in de vorm van siervaas.
Une lampe en albâtre sous forme de vase.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60/90 -
#364
Twee Chinese aquarellen. Non-figuratief.
Deux aquarelles chinoises. Non-figuratives.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#384Sam Herciger
“Oosterse wijze.” Pastel en potlood op papier. Gesigneerd.
”Sage oriental”. Pastel et crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 60/80 -
#191
Een zilveren basreliëf met de voorstelling van muziekkanten in een herberg.
Un bas-relief en argent , représentation de musiciens dans une auberge.No longer availableDim. 16 x 10 cmEstimate: € 180/250 -
#443
Een lot van vijf oude kartonnen reclameplaten, waarbij twee van ‘Astra roll-film’ en drie van ‘Satrap’.
Un lot de cinq affiches publicitaires en carton, dont deux de ‘Astra roll-film’ et trois de ‘Satrap’.No longer availableDim. 16 x 21 & 30 x 40 cmEstimate: € 50/60 -
#414
Drie gravures: Maarten van der Looy. “Oude Poort te Brugge” en “Oude Gevel te Gent”. De eerste in kleur, gesigneerd en genummerd 8/200, de tweede gesigneerd en 16/200. Romain Malfliet. “Sint-Pauluskerk”. Gesigneerd en 62/100.
Trois gravures: Maarten van der Looy. “Ancienne Porte à Bruges” et “Ancienne façade à Gand”. La première en couleurs, signée et numérotée 8/200, la deuxième signée et numérotée 16/200. Romain Malfiet. ”Eglise Saint-Paul”. Signée et numérotée 62/100.No longer availableDim. 28 x 36 cmEstimate: € 60/100 -
#89Marieke Baümler
“Contemplatie”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
”Contemplation”. Techniques mixtes sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#34Herman Diels
“Mannenportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Portrait d’homme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#305
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en onyx.
Une paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et onyx.No longer availableDim. 28 gEstimate: € 700/800