#160
#582Theo Van de Vyver
“Orthodoxe man”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
#426Hamadan
Een dozar tapijtje van wol. Handgeknoopt. Slijtage.
#193
Een 3-delig klokstel, schouwgarnituur. Bestaande uit pendule geflankeerd door 2, 5-lichtpunts kandelabers, bloementafereel in blauwwit aardewerk, verguld messing monturen in organische vorm en glazen luchterhangers. Begin 20e eeuw.
#128
#405
Een Pembroke bijzettafel van notenhout met twee klapbladen.
#21
Een lot van vier verguld zilveren schepjes. 800‰.
#78
#9
Een spiegel met geslepen glas.
A mirror with cut glass.No longer availableDim. 80 x 55 cmEstimate: € 30/40 -
#294Piet Gillis
lot van 2 etsen op papier, “Winter” genummerd 3/100 & kleurenets “Scheldegezicht”, beide gesigneerd “Piet Gillis”, ingekaderd.
#288
Frans Provençaalse, geglazuurde waterkruik, 19e eeuw.
#540
Twee verschillende halssnoeren bezet met citrine en spinel.
Two different necklaces set with citrine and spinel.No longer availableEstimate: € 100/150