Similar lots by type
-
#125Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250 / 300 -
#266Een verguld bronzen staande lamp met tien lichtpunten.
Lampadaire en bronze doré à dix points lumineux.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 120 / 200 -
#165“Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.
"Mustang Lassoed". Un grand groupe en bronze patiné d'après une oeuvre de Frederic Remington.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 800 / 1400 -
#495Noveroy, FranceEen smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.
Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 80 / 120 -
#524Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.
Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#205Een smeedijzeren luchter, versierd met druivenranken. De lichtpunten eindigend met drie gekleurde glazen kapjes en centrale coupe (lichte randschade aan de coupe).
Un lustre en fer forgé, décoré de pampres. Les points lumineux se terminent par trois abat-jour en verre coloré et la coupe centrale (léger dégât des bords de la coupe).No longer availableDim. H:80cmEstimate: € 80 / 120 -
#197Een tweearmige wandkandelaar van groengepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met geslepen spiegeltjes en guirlandes.
Applique à deux bras en bois patiné vert de style Louis XVI à miroirs taillés et guirlandes.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#507“Vierspan”. Een bronzen groep.
"Quatre-en-main". Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 350 / 500 -
#485Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.
Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#218Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Un grand chandelier d'église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 100 / 150 -
#567Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#185Een luchter van verguld brons en hout met vijf lichtpunten, versierd met fluitspelende saters en eindigend in bloemvormige glazen kapjes.
Lustre en bronze doré et bois avec cinq lumières, décoré de satyres jouant la flûte et se terminant en fleurs en verre.No longer availableDim. H:40cmEstimate: € 200 / 300 -
#533Een bronzen Indische olifant.
Un éléphant indien en bronze.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#135Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320 / 360 -
#493“Vier personages op een olifant”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
"Quatre personnages sur un éléphant". Un groupe africain (?) en bronze.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#504Een sac-à-perlesluchter van messing en glas.
Lustre sac-à-perles en laiton et verre.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#85Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.
Une paire de chandeliers à disque en cuivre jaune et rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#543“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain en bronze.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#527Een vintage roze metalen hanglamp. Jaren ‘70. Gemerkt ‘VH’.
Suspension vintage en métal rose. années 70. Marqué 'VH'.No longer availableDim. H:55cmEstimate: € 80 / 120 -
#195Een grote Marie-Thérèseluchter met achttien lichtpunten in drie rijen en versierd met kristallen pendeloques.
Grand lustre Marie-Thérèse à dix-huit lumières en trois rangés, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#555Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.
Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#145Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280 -
#518“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
"Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#215Een koperen bolluchter met twee keer acht lichtarmen en getooid met een dubbele adelaar.
Un lustre en cuivre à deux huit bras de lumière et décoré d'un double aigle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 40 / 80
Other lots in this auction
-
#620TitusEen 18 K geelgouden herenhorloge met flexibele polsband.
Une montre pour homme en or jaune 18 carats avec bracelet souple.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#582Walace Ting“Personages”. Zeefdruk. Genummerd 104/200 en gesigneerd buiten de plaat.
"Personnages". Sérigraphie. Numérotée 104/200 et signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#395Een penseelvaasje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in een struik. Onderaan gemerkt.
Vase pinceau en porcelaine de Chine à décor multicolore d'oiseaux dans un buisson. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#360Wakmann Calendrice, SwissEen dameshorloge met lederen bandje en 14 K geelgouden kast.
Une montre pour femme avec bracelet en cuir et boîtier en or jaune 14 carats.No longer availableDim. bruto: 14,85 gEstimate: € 50 / 100 -
#357Licht groene gipsen vrouwebuste. Draagt monogram D.M. 20.
Buste de femme en plâtre vert clair. Porte le monogramme DM 20.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#500Een 18 K wit geelgouden ring bezet met een diamant van +- 0,70 ct.
Une bague en or jaune blanc 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#318Een schaaltje en acht snoepjes van gekleurd Muranoglas.
Un bol et huit bonbons en verre de Murano coloré.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#198Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer met een marmeren blad en een lade en doucine.
Un cabinet à deux portes en placage d'acajou avec un dessus en marbre et un tiroir en doucine.No longer availableDim. 151 x 11 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#354Een decoratief glazen windlicht met reliëfdecor van herten in het bos.
Une lanterne décorative en verre avec une décoration en relief de cerfs dans la forêt.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#661Een lot van achttien verschillende schotels van verzilverd/ wit metaal.
Lot de dix-huit plats différents en métal argenté/blanc.No longer availableDim. 24 x 16 - 47 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#685Een stereoscoop met een doosje glazen plaatjes.
Un stéréoscope avec une boîte de plaques de verre.No longer availableDim. H:6cmEstimate: € 40 / 60 -
#679Een paar bloemenvaasjes van Vieux Paris met meerkleurige decors en vergulde versieringen op blauwe fond. XIXe eeuw. Beschadigingen. We voegen er een sierbordje met meerkleurig fruitdecor en vergulde versieringen aan toe.
Paire de vases fleuris Vieux Paris à décors multicolores et décors dorés sur fond bleu. XIXème siècle. Dégâts. On y ajoute une assiette décorative à décor de fruits multicolores et décors dorés.No longer availableDim. h: 11 cm Ø: 22 cmEstimate: € 50 / 80

