#664Een knobbelvaas en een wijwatervaatje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un vase à nodule et un bénitier en faïence de Delft polychrome. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 16 & 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#153Een gedreven zilveren doos met barokke versiering. Op het deksel een scène naar David Teniers in reliëf. Hollandse keuren, tweede gehalte. Makersmerk EMB. Letsels aan twee pootjes.
Boîte en argent repoussé à décor baroque. Sur le couvercle une scène d’après David Teniers en relief. Poinçons hollandais, deuxième titre. Orfèvre EMB. Dégâts à deux petits pieds.No longer availableDim. ± 265 g - 15,5 x 7 cmEstimate: € 280 / 320 -
#59“Bomen”. Pastel op papier. Draagt handtekening ‘Emile Claus’.
#821Een gevarieerd lot strips allerlei. 62 stuks.
Un lot varié de 62 bandes dessinées.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#557ValentEen beeld van zwarte steen. Genummerd 94.
Une statue en pierre noir. Numéroté 94.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 180 / 250