#218Madonna met kind van polychroom hout. Enige slijtage en manco’s. Vlaanderen omstreeks 1700.
Vierge à l’Enfant en bois polychrome. Usure et quelques manquants. Flandre, +- 1700.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#635Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#1Warner Bros.“Tweety”. Een beeld van kunststof. Gemerkt en gedateerd 2000.
”Tweety”. Une statue en plastique. Marque et datée 2000.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#661Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
#416Een notenhouten bijzettafeltje op centrale poot en met één lade.
#414Drie ingekaderde werken, bestaande uit een ets van Romeo Dumoulin, een pasteltekening van een pijproker en een ingekleurde oude gravure met een zicht op Amsterdam in mahoniehouten kader.
Trois oeuvres encadrées, comprenant une eau-forte par Romeo Dumoulin, un pastel d’un fumeur de pipe et une ancienne gravure en couleurs avec vue sur Amsterdam. Encadrement en acajou.No longer availableDim. 24 x 19 & 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#354Karel Moers“Portret met schip”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.
”Portrait et navire”. Huile sur panneau. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#611Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
#352Willem“Grote markt Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Grand marché à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 60 / 100