#150Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 1,38 ct. D SI2.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 1.38 ct, D SI2.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#251Een polychroom houten Mariabeeldje. 19e eeuws.
A polychrome sculpted wooden figure of Mary. 19th century.No longer availableDim. 26,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#182Een lederen Zweedse sabeltas, Hussar regiment, 1835.
#325Een lot van vijf kunstboeken bestaande uit: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en Vlaamse handen en Permeke (gelimiteerde uitgave nr 100/100)V
A lot of five art books including: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en vlaamse handen, and Permeke (limited edition no. 100/100).No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#172“Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).
Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 500 / 800 -
#452“Rustende man”, een driedimensionele églomisé. Gesigneerd links onder en gedateerd 1982.
"Resting man", a three-dimensional églomisé. Signed lower left and dated 1982.No longer availableDim. 16 x 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#160Een lange parelhalssnoer zonder slot.
#656Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of six French carved chairs, ecru and gold patinated, upholstered in old pink fabric with flower motifs. Front wheels.No longer availableDim. 93 x 53 x 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#328Val Saint LambertTwee Val Saint Lambert vazen, de ene roze in de massa gekleurd en de kleurloos. De kleurloze heeft minieme schade.
A lot of 2 watercolors with Römer glass, signed illegibly.No longer availableDim. h 55 x b 37 cmEstimate: € 60 / 80