#125Een donker eikenhouten eettafel met kruisverbinding in H, 4 gesculpteerde bolpoten en uitschuifbare bladen.
A dark oak dining table with H-shaped cross connections, 4 carved ball legs, and extendable leaves.No longer availableDim. 78 x 160 x 100 cmEstimate: € 100 / 160 -
#313Een vintage verlichte wereldbol, Columbus Aardglobe Duplex.
#234“Toro rendido por perros”. Een schilderij, olieverf op doek. Replica naar het werk van Paul de Vos.
"Bull brought down by dogs." A painting, oil on canvas. Replica of the work by Paul de Vos.No longer availableDim. 110 x 94 cmEstimate: € 100 / 150 -
#456Düsseldorf S. Simsun & CieEen donker houten bureautje in Engelse stijl, 8 laden met groen lederen blad. Topornamentje en sleutel manco. Gemerkt in lade.
A dark wooden desk in English style, 8 drawers with green leather top. Top ornament and missing key. Marked in drawer.No longer availableDim. 118 x 95 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#152Jan van BeersPeriod: 1852-1927“Dame met bloemenmand”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Onderaan gesigneerd.
#146Een Lodewijk X- stijl ronde tafel met opgeplakt decor en vergulde monturen.
A Louis XV style round table with applied decoration and gilded mounts.No longer availableDim. Ø 74 cmEstimate: € 340 / 380 -
#189Vier stuks Hollands art nouveau plateelwerk. Een knobbelvaas van Goedewagen-Distel (H. 28 cm), een balustervaas en een obconische vaas (H. 24,5 cm) van Fiso Goedewagen (H. 23 cm) en een coupe van De Distel gemerkt Friso (H. 13 cm).
Four pieces of Dutch Art Nouveau pottery. A knobbly vase by Goedewagen-Distel (H. 28 cm), a baluster vase and an obconical vase (H. 24.5 cm) by Fiso Goedewagen (H. 23 cm), and a bowl by De Distel marked Friso (H. 13 cm).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
A vintage desk lamp, red, black, and chrome. Marked NF.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 30 / 40