#581Capodimonte“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.
#391Een verguld bronzen Boeddhabeeldje, Rattanakosin-periode.
A gilded bronze Buddha statue, Rattanakosin period.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#382Een Boeddhistische Thangka, geschilderd op zijde.
A Buddhist Thangka, painted on silk.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#547Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#554Een meerkleurig handgeknoopt Perzische loper met geometrisch decor.
A multicolored hand-knotted Persian runner with geometric decoration.No longer availableDim. 360 x 99 cmEstimate: € 60 / 90 -
#253De Porceleyne Claeuw Defts BlauwEen Delfts blauw-wit aardewerken tabakspot met messing deksel. Decor met rokende Indiaan en opschrift “TONCA”. Onderaan gemerkt “De Porceleyne Claeuw”.
A Delft blue and white earthenware tobacco jar with brass lid. Decorated with smoking Native American and inscription "TONCA". Marked "De Porceleyne Claeuw" at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#401Een blauw-wit porseleinen kom met floraal decor.
A blue and white porcelain bowl with floral decoration.No longer availableDim. 17 x Ø 32 cmEstimate: € 75 / 125 -
#147Ames Mfs. Co. Chicopee Mass.Een US 1862 pattern Cavalry sabel met koperen gevest, greep van leder en draad. In metalen schede. Gemerkt "U.S. ADK, 1862, Ames Mfs. Co. Chicopee Mass." en genummerd.
A US 1862 pattern Cavalry saber with copper guard, leather and wire handle. In metal scabbard. Marked "U.S. ADK, 1862, Ames Mfs. Co. Chicopee Mass." and numbered.No longer availableDim. 106 cmEstimate: € 350 / 450 -
#146Een Lodewijk X- stijl ronde tafel met opgeplakt decor en vergulde monturen.
A Louis XV style round table with applied decoration and gilded mounts.No longer availableDim. Ø 74 cmEstimate: € 340 / 380 -
#430Een 18 k geelgouden broche bezet met een camee.
An 18k yellow gold brooch set with a cameo.No longer availableDim. Bruto: 22,76 gEstimate: € 300 / 400 -
#345“Jongen met krant onder lantaarn”. Een art deco beeld van gelakt metaal. Gemerkt J.M. Belgium.
"Young boy with newspaper under lantern." An Art Deco sculpture in lacquered metal. Marked J.M. Belgium.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 75 / 90