Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar vergulde Lodewijk 15de-stijl armstoelen met witte bekleding.

Een paar vergulde Lodewijk XV-stijl armstoelen met witte bekleding.

A pair of gilt Louis XV-style armchairs with white upholstery.
Dim. h 105 cm
SKU: 1604240256.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #256
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #555
    Le Corbusier Cassina, Italia
    Period: 1887-1965

    “LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.

    "LC10". A rectangular vintage design coffee table with matte black frame, chromed metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 120 x 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #312
    Romain Steppe
    Period: 1859 - 1927

    “Riviergezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "River view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 22 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #352

    “De Pijproker”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.

    "The Pipe Smoker". Oil painting on panel. After the 17th century.
    No longer available
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #435
    Bosmans

    ‘Zonsopgang bij desolaat landschap’, olieverf op doek, getekend Bosmans.

    'Sunrise in a desolate landscape', oil on canvas, signed Bosmans.
    No longer available
    Dim. 79 x 94 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #319

    ‘Eglise de Waupas’, olieverf op doek, gemonogrammeerd H.B.

    'Eglise de Waupas', oil on canvas, monogrammed H.B.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #480

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger in de vorm van een halve maan bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,23 ct.

    An 18 kt white gold necklace with a pendant in the shape of a half moon set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.23 ct.
    No longer available
    Dim. 5,50 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #252
    Jules De Cort
    Period: 1918-1999

    “De Pastorij van Wilrijk”. 2 schilderijen, 1 olieverf op doek en 1 gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "The Parsonage of Wilrijk." 2 paintings, 1 oil on canvas and 1 mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm & 19 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #578
    Louis Drimmer

    Een set van twee design lampen, Regency stijl, gesigneerd Louis Drimmer, Frankrijk ca 1980.

    A set of two Regency style design lamps, signed Louis Drimmer, France circa 1980.
    No longer available
    Dim. h 50 cm (voet grootste lamp)
    Estimate: € 120 / 180
  • #77

    Een set van twee plaasteren Art-Nouveau vazen, gemerkt C. Habock.

    A set of two plaster Art Nouveau vases, marked C. Habock.
    No longer available
    Dim. h 38.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #220

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,74 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 1.74 ct.
    No longer available
    Dim. 7,34 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #335

    Een bonbonnière van aardewerk gedragen door apen.

    A bonbonnière in faience carried by monkeys.
    No longer available
    Dim. 20 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #80
    Baume & Mercier Genève

    Een automatische roestvrij stalen herenhorloge, werk type 11111, serie 512018. In werkende staat. Met origineel lederen bandje.

    An automatic stainless steel men's watch, model type 11111, series 512018. In working condition. With original leather strap.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More