#108Een 19e eeuwse likeurset met houten marqueterie doos en kristallen glazen, waarvan 2 manco. Bovenop het deksel met fineer ingelegd het woord ‘Liqueurs’. 1 dop is beschadigd.
A 19th-century liqueur set with a wooden marquetry box and crystal glasses, 2 of which are missing. The word 'Liqueurs' is inlaid on the lid with veneer. 1 stopper is damaged.No longer availableDim. 25.5 x 29 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#622Agnès GallandPeriod: *1942“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#338Drie diverse vazen en een kaarsenhouder van Belgisch aardewerk.
Three various vases and a candle holder made of Belgian earthenware.No longer availableDim. H. 38,5 à 22,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#462Niang“Sous-verre”. 2 Senegalese karikaturale schilderijen in glas. Onderaan gesigneerd.
"Sous-verre". 2 Senegalese caricatural paintings on glass. Signed at the bottom.No longer availableDim. 31 x 46,5cmEstimate: € 200 / 250 -
#597Een Afrikaans houten, donker gepatineerde buste van een Mangbetu vrouw.
An African wooden, dark patinated bust of a Mangbetu woman.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#568Een houten gesculpteerde staf met leeuw bovenaan, Fon Dahomey, Benin.
A wooden carved staff with a lion on top, Fon Dahomey, Benin.No longer availableDim. 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#607Twee Art Deco beelden, één crackleware gesigneerd ‘Lejan’ van een dame met windhond; linksonder gerestaureerd. De andere een polychrome dame met ‘Scotty dog’, schade aan de polsen en hond; achteraan onleesbaar gesigneerd.
Two Art Deco sculptures, one crackleware signed 'Lejan' of a lady with a greyhound; restored at bottom left. The other one depicting a polychrome lady with a 'Scotty dog', with damage to wrists and dog; signed illegibly at back.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#335Een bonbonnière van aardewerk gedragen door apen.
#154Henry SchoutenPeriod: 1857/64-1927“Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#304Lode MarimanDrie schilderijen, olieverf op schilderspaneel, allen gesigneerd Lode Mariman. Twee winterzichten en een zicht op een poorthuis.
Three paintings, oil on panel, all signed by Lode Mariman. Two winter scenes and a view of a gatehouse.No longer availableDim. 28 x 33 cm (kader)Estimate: € 80 / 120