#119Georges SteelPeriod: 1923-2010“Jonge Gitano met druiven”. Een schilderij, olieverf op doek, Onderaan gesigneerd en gedateerd 1962.
#348Villeroy & Boch“Paloma Picasso”. Een kristallen vaas, onderaan gemerkt.
"Paloma Picasso." A crystal vase, marked at the bottom.No longer availableDim. 30 x Ø 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#534Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.
#430Een 18 k geelgouden broche bezet met een camee.
An 18k yellow gold brooch set with a cameo.No longer availableDim. Bruto: 22,76 gEstimate: € 300 / 400 -
#139Alphonse VermeirPeriod: 1905 - 1994“Gestileerd zittend figuur”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Stylized seated figure." A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#434Bosmans‘Hoeve bij avondrood’, olieverf op doek, getekend Bosmans.
'Farm at Sunset', oil on canvas, signed Bosmans.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 80 / 120 -
#593Paar zeshoekige Chinese vazen met een meerkleurig famille rose decor van personages.
Pair of hexagonal Chinese vases with a multi-colored decoration of characters.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#543Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
#402Ito NisaburoPeriod: 1910-1988“Bonsai Chrysantemum”. Een Japanse houtsnede op papier. Draagt zegel.
"Bonsai Chrysanthemum". A Japanese woodcut on paper. Bears seal.No longer availableDim. 38,5 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#504Erika Tomas“4 x Geometrisch abstract”. Een lot van 4 schilderijtjes op paneel. Verso gesigneerd.
"4 x Geometric abstract." A lot of 4 small paintings on panel. Signed on the back.No longer availableDim. 22 x 24 cmEstimate: € 300 / 400 -
#334“Corsicaans steegje”. Olieverf op paneel, draagt een onleesbare naam achteraan en gedateerd 1925.
"Corsican Alley". Oil on panel, signed with an unreadable name on the back and dated 1925.No longer availableDim. 33 x 19.5 cmEstimate: € 30 / 50