#24Hanfstaengl“Helene Fourment” & “Lavina”. Een paar gravures op papier. Onderaan opschrift “Peter Paul Rubens Pinx” & “Tiziano Vecellio Pinx”.
"Helene Fourment" & "Lavina". A pair of engravings on paper. Inscribed at the bottom "Peter Paul Rubens Pinx" & "Tiziano Vecellio Pinx".No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#515MercatorEen vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.
#241Een Belgische staatsiedegen met gegraveerd lemmet. Greep deels bekleed met parelmoer. Lederen schede met messingen uiteinden. Gemerkt bovenaan het lemmet. Gedateerd op het gevest 1902
A Belgian ceremonial sword with engraved blade. Grip partially covered with mother-of-pearl. Leather scabbard with brass ends. Marked at the top of the blade. Dated on the hilt 1902.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#163Een zilveren presenteermandje met handvat, met bloemdecor. Duitse merken, 800‰. Genummerd 82775. Kleine barst aan de lange buitenrand.
A silver presentation basket with handle, decorated with flowers. German marks, 800‰. Numbered 82775. Small crack on the long outer edge.No longer availableDim. 500 g h 22 cmEstimate: € 240 / 320 -
#439“Ruwe Zee”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Rough Sea." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 58 x 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#498“Thaise Singha’s”. Een paar fijn gegoten, brons gepatineerd Boeddhistische tempelleeuwen.
"Thai Singha". A pair of finely cast, bronze patinated Buddhist temple lion statues.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#359“Dochter van Jean Baptiste Madou met echtgenoot”. Een paar ingekleurde fotoportretten. Verso opschrift, 19e eeuw.
#125Een donker eikenhouten eettafel met kruisverbinding in H, 4 gesculpteerde bolpoten en uitschuifbare bladen.
A dark oak dining table with H-shaped cross connections, 4 carved ball legs, and extendable leaves.No longer availableDim. 78 x 160 x 100 cmEstimate: € 100 / 160 -
#520Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met gezamenlijk gewicht van 0,39 ct. en 0,84 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with white and black diamonds with a total weight of 0.39 ct. and 0.84 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#470Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.24 ct in total.No longer availableDim. 8,26 gEstimate: € 650 / 750