#23
Een stolp met vlinders op oesterschelpen.
A glass dome with butterflies on oyster shells.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40/60 -
#94
“Lezend meisje.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd links onderaan.
"Reading girl." Oil on canvas. Indecipherably signed lower left.No longer availableDim. 40 x 26,5 cmEstimate: € 120/180 -
#742Artis-Historia
#516
Een gesculpteerde en vergulde vitrine in Oosterse stijl met bordeauxrode velours binnenbekleding.
#295Lladro
“Koning Caspar.” Gestileerd wit porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Mist één vinger.
"King Caspar." Stylish white porcelain figurine. Marked at the bottom. Is missing one finger.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80/120 -
#568
Een houten gesculpteerde staf met leeuw bovenaan, Fon Dahomey, Benin.
A wooden carved staff with a lion on top, Fon Dahomey, Benin.No longer availableDim. 95 cmEstimate: € 80/120 -
#656
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
#461
Een lot van 4 bronzen beeldjes van een Komainu wakende leeuw, een olifantje, een Lokeshvara en een Bodhisattva te paard.
#618Bamileke Bambara
A lot of 2 terracotta sculpted pipe heads, one Bambara and one recent version, presumably Bamileke.No longer availableDim. 21 & 13 cmEstimate: € 75/125 -
#734
Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met meerkleurig en figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Japanese porcelain Satsuma vases with polychrome and figurative decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 32 x Ø 18 cmEstimate: € 60/80 -
#356
Een eikenhouten piëdestal met gedraaide en gesculpteerde voet.
#3
Een verzilverd koffie- en theestel op bijbehorend dienblad.
A silver-plated coffee and tea set on matching tray.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 30/40