Similar lots by type
-
#47
“Levensboom”, een abstract kunstwerk in gesmeed staal, medio jaren 60. Niet gesigneerd.
-
#44Jean Van Noten
“Museum van Belgisch Congo”, een affiche, ca 1955 voor het Afrikamuseum in Tervuren ontworpen door Jean Van Noten. Met randschade. Toegevoegd een kleine filmaffiche van Black Emanuelle uit 1975.
-
#18
Een lot brieven, documenten en boekdelen hoofdzakelijk18e- en 19e eeuws.
-
#137
Een Griekse amphora vaas in terracotta, handbeschilderd, gerestaureerd op meerdere plaatsen. Italiaanse bodemvondst.
-
#8Gabriels Biljarts
Een paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
-
#103
Een antieke tempelsteen met nis, vermoedelijk Aziatisch.
-
-
#88
Een lot antiek messing en verzilverde items, bestaande uit een drinkfles, een lunch box en een waterkan, afkomstig uit Sarajevo. Bijgvoegd een Marrokaans suikerdoosje met verguld deksel.
-
#63Astoria
Een antieke accordeon, van het merk Astoria met toetsen in parelmoer, in zijn originele koffertje.
An antique accordion, branded Astoria with mother-of-pearl keys, in its original case. -
-
#117Lino Sabattini
Een theeset in verzilverd metaal bestaande uit een theekan, een vaas, een melk- en suikerpot en een schaal, gemerkt Christofle France, Collection Gallia door Lino Sabattini ontworpen. Ca. 1950. Toegevoegd een cassette met een vork, 2 lepels en een servetring.
Other lots in this auction
-
#113
“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
"The Encounter". An art bronze statue with two figures, inspired by Moreau. The original base is missing, replaced by a wooden version. -
#240
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
-
#83
Een antieke opvouwbare veldcamera met balg en een ThorntonPickard Beck symmetrical lens. Omstreeks 1900.
-
#128Karlsbader
Een 22-delig porseleinen theeserviesje voor 6 personen met decoraties in goudverf, gemerkt Karlsbader.
-
#319Deknudt
Een vintage spiegel met facetgeslepen glas, lang rechthoekig kader en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
-
#108Disney
Een vintage serie Disney boekjes in originele standaard. Bestaande uit; Donald Duck “Heeft Pech, Als Piloot, Moeilijkheden” & Mickey Mouse “In de wereld der toekomst, En de wonderdoos, En het geheim van v/d Lazy Daisy Ranch”. Enkele plaatsen herstelling met tape.
Place a bid ›Estimate: € 200 / 300 -
#30
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
-
#364Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965
Een lot van 2 oude schoolkaarten door P. Sougy, imprimé en France, de ene van 1948, de andere uit 1950.
"Old city". An etching, signed and numbered 34/150 outside the plate. -
#190
Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
-
#29
“Bezoekt Kortrijk, eeuwenoud centrum der Vlas-en Leiestreek” (100 x 60 cm). Toeristische affiche. Steendruk. Ed. Léon Beyaert-Sioen, Kortrijk 1958 . Een portret in fotolitho van Walraf te Antwerpen en een ontwerp voor een altaar m.b.t. de Bloedprocessie te Brugge d.d. 1938fd
-
#141
Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.
-
#86
Een massief houtgesculpteerde Dagobert stoel met centraal een mannenportret.