#4Een lot van 3 antieke tegels met in het decor een religieus tafereel, een vogel en een hert.
A lot of 3 antique tiles depicting a religious scene, a bird, and a deer in the decoration.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#273St MartinEen vintage lederen dressuurzadel gemerkt “St. Martin” met beugels.
A vintage leather dressage saddle marked "St. Martin" with stirrups.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 100 / 200 -
#355“Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje.
#18Een lot brieven, documenten en boekdelen hoofdzakelijk18e- en 19e eeuws.
A lot of letters, documents, and book parts mainly from the 18th and 19th centuries.No longer availableDim. 10 x 38 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#335Meccano, MarklinEen groot vintage vliegtuig in metaal en stof, Meccano en Marklin.
A large vintage airplane in metal and fabric, Meccano and Marklin.No longer availableDim. 28 x 106 x 104 cmEstimate: € 80 / 120 -
#288Ets. VAN DER HEYDEN SA.Een apothekers weegschaal in houten vitrinekast met gewichtjes. Gemerkt Ets. VAN DER HEYDEN SA.
A pharmacist's scale in a wooden display case with weights. Marked Ets. VAN DER HEYDEN SA.No longer availableDim. 43x30x50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#303E.S. Richie & Sons“E.S. Richie & Sons Inc”, een koperen kompas vervaardigd in deze fabriek in Boston. Toegevoegd een uitschuifbare kijker.
"E.S. Richie & Sons Inc", a brass compass manufactured in this factory in Boston. Added a collapsible viewer.No longer availableDim. h 9 x Ø 13 cmEstimate: € 120 / 180 -
#151SolexEen oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor label gemerkt “Velosolex” en Brown zadel. Model 1700, medio 1960.
A vintage Solex moped with a gasoline engine, labeled "Velosolex" and Brown saddle. Model 1700, from the mid-1960s.No longer availableDim. 95 x 157 cmEstimate: € 400 / 600 -
#16Een Chinese geglazuurd keramieken plantenstaander in de vorm van een olifant.
A Chinese glazed ceramic plant stand in the shape of an elephant.No longer availableDim. 43 x 50 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#277Een aarderwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.
#387Een antiek tabaksblik, Vieil-Anvers, Cachet bleu voor Verellen fréres & Co. Circa 1920.
An antique tobacco tin, Vieil-Anvers, Cachet bleu for Verellen fréres & Co. Circa 1920.No longer availableDim. 27 x 47 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#136Philippe Starck Aleph"Olly Tango". Een lot van 6 design stoelen met verchroomd metalen buisstructuur en wit gelakte plywood kuip. Onderaan gestempeld: Tango / Aleph, Made in Italy. Ontwerp door Philippe Starck 1994, voor Aleph / Italië. Enkele verfschilfers aanwezig.
#388Een tabakspot en pijphouder/kom in koper op houten voet, circa 1900.
A tobacco jar and pipe holder/bowl in copper on a wooden base, circa 1900.No longer availableDim. h 17.5 x Ø 15.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#125Gaetano SciolariEen vintage luster in verchroomd metaal, 18 lichtpunten, Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger. Medio jaren 60.
A vintage chandelier in chromed metal, 18 light points, Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger. Mid-1960s.No longer availableDim. h 65 x Ø 38 cmEstimate: € 150 / 250 -
#383Een vogelkooi naar oud voorbeeld.
#8Gabriels BiljartsEen paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
A pair of vintage carom cues, one marked Imperator - René Gabriels. In leather carrying case. Leather strip torn towards the clasp.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#348Werner Nagel Nagel BMF“Orion” STOFF Nagel BMF Kandelaar. Een vintage design gechromeerde kandelaar met 7 lichtpunten, ontwerp door Werner Nagel voor BMF.
"Orion" STOFF Nagel BMF Candleholder. A vintage design chrome-plated candleholder with 7 light points, designed by Werner Nagel for BMF.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#161SolexEen oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor, vooraan en met label gemerkt model “3800”, medio 1965.
A vintage Solex moped with a petrol engine, front labeled as model "3800", from around 1965.No longer availableDim. 95 x 157 cmEstimate: € 400 / 600 -
#51Een schedel van een Sint-Jacobs schaap.
A skull of a Jacob sheep.No longer availableDim. 30 x 30 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
"The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin.No longer availableDim. 120 x 285 cmEstimate: € 300 / 500
#337“Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.
#235Een 18 kt witgouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,80 ct.
An 18 kt white gold link bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 2.80 ct.No longer availableDim. 46,45 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#395Een massief eikenhouten consoletafel met 2 niveaus.
A solid oak console table with 2 levels.No longer availableDim. 72 x 100 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#62Armand Apol“Hoeve met winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd “Valerius De Saedeleer” en “Grave par Apol, 1930” in de plaat. Getiteld en genummerd buiten de plaat 137/250.
"Farm with Winter Landscape." A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed "Valerius De Saedeleer" and "Grave par Apol, 1930" in the plate. Titled and numbered outside the plate 137/250.No longer availableDim. 64 x 67 cmEstimate: € 100 / 200 -
#323Minolta, Paillard BolexEen lot vintage foto en filmmateriaal bestaande uit een Minolta SRT-303 met Vivitar 28mm lens, een Minolta SRT-100X met MC Rokkor PF 50 mm 1:1.7 lens, een Upsilon tele-zoom 90-190mm 1:5.8, een Eyemik 200mm 1:3.5, een minolta rokkor 58mm 1:1.4 en een Paillard Bolex B8 met een Yvar 13mm 1:1.9 lens. Toegevoegd een vintage lichtmeter.
A lot of vintage photo and film equipment including a Minolta SRT-303 with Vivitar 28mm lens, a Minolta SRT-100X with MC Rokkor PF 50mm 1:1.7 lens, a Upsilon tele-zoom 90-190mm 1:5.8, an Eyemik 200mm 1:3.5, a Minolta Rokkor 58mm 1:1.4, and a Paillard Bolex B8 with a Yvar 13mm 1:1.9 lens. Also included is a vintage light meter.No longer availableEstimate: € 80 / 120