Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar vernikkeld koperen kerkkandelaars in barokke stijl.

Een paar vernikkeld koperen kerkkandelaars in barokke stijl.

Une paire de bougeoirs d'église en cuivre nickelé de style baroque.
Dim. h: 72 cm
SKU: 2610210349.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #349
Estimate: € 70 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #170

    Een 18 K geelgouden schakelketting.

    Chaîne à maillons en or jaune 18 K.
    No longer available
    Dim. 11,83 g
    Estimate: € 360 / 450
  • #191

    Een aap van donkergepatineerd brons in futuristische stijl.

    Un singe en bronze patiné foncé de style futuriste.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #575
    Goebel, Germany

    “Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12/I. Onderaan gemerkt.

    Schhornsteinfeger . Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12/I. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #665

    Evert van Uitert e.a. “Vincent van Gogh, schilderijen”. En Johannes van der Wolk e.a. “Vincent van Gogh, tekeningen”. Beide Ed. Mercatorfonds 1990. Twee volumes in één huls. Goede staat.

    Evert van Uitert ao Vincent van Gogh, schilderijen”. En Johannes van der Wolk e.a. “Vincent van Gogh, tekeningen”. Les deux Ed. Mercatorfonds 1990. Deux volumes dans une gaine. Bon état.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #358
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “Geconserveerde liefde”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2013.

    Amour préservé. Huile sur toile. Signée et datée 2013.
    No longer available
    Dim. 57 x 66 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #222
    Alfred Duquenne
    Period: 1874 - 1950

    Een paar waterlandschappen, olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd. Het tweede met verfschade.

    Quelques paysages aquatiques, huile sur toile et sur panneau. Les deux signés. Le second avec des dégâts de peinture.
    No longer available
    Dim. 28 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #637

    Een antieke gelakte Chinees rieten lunchbox. Beschadigingen aan de lak.

    Une ancienne boîte à lunch en osier laqué de Chine. Peinture endommagée.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm; h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #567

    “Hoofden”. Een abstract werk, olieverf op paneel. Draagt handtekening.

    Têtes. Oeuvre abstraite, huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 56 x 69 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #216

    Een gefineerd rond bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en een marmeren blad.

    Table d'appoint ronde en placage de style Louis XV avec garnitures en bronze doré et une tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. Ø: 54 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #421

    Een aardewerken vaasje met blauw glazuur.

    Un vase en faïence à glaçure bleue.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #580
    Goebel, Germany

    “Das große Ereignis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 333. Onderaan gemerkt.

    “Das große Ereignis”. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 333. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #44

    Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.

    Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.
    No longer available
    Dim. 16 x 41 & 28 x 72 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More