Similar lots by type
-
#457
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Op dienblad.
Service à thé et café 4 pièces en métal argenté avec anses en bois. Sur plateau.No longer availableDim. H: 13-27cmEstimate: € 120/200 -
#253Wiskemann, Bruxelles
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit gedeeltelijke bestekken en serveerbestekken, en enkele kommen en schotels. Alles gemerkt.
Lot en métal argenté, composé de couverts partiels et de couverts de service, et de quelques bols et soucoupes. Tout marqué.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#37
Een verzilverd metalen milieu-de-table. Tijdperk art nouveau.
Un milieu-de-table en métal argenté. Époque Art nouveau.No longer availableDim. 15 x 35 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#267
Een grote gedreven en verzilverd metalen siervaas.
Un grand vase décoratif en métal chassé et argenté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80/100 -
#210Geovani, Swiss Made
Quartz horloge van roestvrij staal, bezet met 96 diamantjes, samen 0,64 ct. Als nieuw, met etui en certificaten.
Montre à quartz en acier inoxydable, sertie de 96 diamants, totalisant 0,64 ct, comme neuve, avec écrin et certificats.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#58
Een achthoekig verzilverd metalen koffie- en theestel met houten handvatten. Vijfdelig op dienblad. Een handvat van het dienblad gebroken.
Service à café et à thé octogonal en métal argenté avec anses en bois noirci. Cinq pièces sur plateau. Une anse du plateau cassée.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#257
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek, bestaande uit 18 grote lepels, 18 grote vorken, 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 kleine vorken, 12 vismessen, 8 dessertlepeltjes, 12 koffielepeltjes, 12 taartvorkjes, 12 dessertvorkjes, 12 ijslepeltjes en 9 serveerbestekken, waaronder pollepel, taartschep, enz.
Un ensemble de couverts en métal argenté élaboré, composé de 18 grandes cuillères, 18 grandes fourchettes, 12 grands couteaux, 12 petits couteaux, 12 petites fourchettes, 12 couteaux à poisson, 8 cuillères à dessert, 12 cuillères à café, 12 fourchettes à gâteau, 12 fourchettes à dessert , 12 cuillères à glace et 9 couverts de service, y compris louche, pelle à gâteau, etc.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#237
Een vierdelig koffie- en theestel van wit metaal met houten handvatten. Gemerkt ‘A. Peeters’. Op dienblad.
Service à thé et café quatre pièces en métal blanc avec poignées en bois. Marqué 'A. Peter's. Sur plateau.No longer availableDim. h: 16 & 31 cmEstimate: € 100/140
Other lots in this auction
-
#265Jules De Cort
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bruyère". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 cm x 101 cmEstimate: € 120/200 -
#238Paul SertstéPeriod: 1910 - 2000
“Au revoir”. Een gepatineerd beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.
"Au revoir". Une statue en terre cuite patinée. Monogrammé.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 80/120 -
#300
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 2 ct.No longer availableDim. 8,06 gEstimate: € 2600/2800 -
#676
Een notenhouten meubeltje met twee lades, opklapbare zijvleugeltjes op gedraaide poten. Een van de zijvleugels klapt niet open.
Meuble en noyer à deux tiroirs, battants latéraux rabattables sur pieds tournés. Une des ailes latérales ne s'ouvre pas.No longer availableDim. 77 cm x 58 cm x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#301
Een reiswekkertje in metalen kast en met geslepen dekglaasje. In etui. Jaren ‘30.
Un réveil de voyage dans un boîtier en métal et avec un couvercle en verre taillé. En pochette. Des années 30.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 40/60 -
#156
Een eikenhouten tweedeurs garderobe.
Une armoire à deux portes en chêne.No longer availableDim. 208 x 177 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#436
Een handgeknoopt wollen tapijtje.
Un tapis en laine noué à la main.No longer availableDim. 245 x 148 cmEstimate: € 40/60 -
#22
“Rivierlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1887.
"Paysage fluvial". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1887.No longer availableDim. 23,5 cm x 15,5 cmEstimate: € 40/60 -
#306
Een armstoel in Régencestijl, bekleed met naaldwerk. Met bijpassend voetbankje aan toegevoegd (linten voetbankje te vervangen).
Fauteuil de style Régence, tapissé de broderies. Avec repose-pieds assorti ajouté (repose-pieds: ruban à remplacer).No longer availableDim. h: 110 cm en 43 x 95 cmEstimate: € 80/120 -
#493
Een paar opaalglazen olielampen met beeltenissen van Napoleon en Marie-Louise.
Une paire de lampes à huile en verre opale représentant Napoléon et Marie-Louise.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200/220 -
#689Val Saint-Lambert
Een vijftiendelig gegoten glazen toiletstel. Gemerkt.
Un ensemble de toilette en verre coulé de quinze pièces. Marqué.No longer availableDim. H: 3-23cmEstimate: € 60/100 -
#42
Een paar met de hand ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures.
Une paire de gravures du XVIIIe siècle coloriées à la main.No longer availableDim. 25,5 x 39 & 24,5 x 38 cmEstimate: € 80/120