Similar lots by type
-
#508
Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.
Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200/300 -
#47
Een ronde schotel en een dienblad van verzilverd metaal. De eerste gemerkt van Wiskemann.
Un plat rond et un plateau en métal argenté. Le premier marqué par Wiskemann.No longer availableDim. Ø 30 cm & 57 x 51 cmEstimate: € 30/40 -
#327
Een achthoekige theepot en een koffiekan van verzilverd metaal op bijpassend dienblad.
Théière et cafetière octogonales en métal argenté sur un plateau assorti.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 45/60 -
#73Wiskemann, Bruxelles
Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutvaatje aan toe.
Un service à café et à thé de quatre pièces sur un plateau. Marqué. Nous y ajoutons une salière et une poivrière.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#61
Een driedelige art deco theeset van zachte pasta en verzilverd metaal van WMF. Op dienblad met spiegel met hout en glas.
Un service à thé art déco trois pièces en pâte tendre et métal argenté par WMF. Sur plateau avec miroir en bois et verre.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#419
“Petite grise”. Olieverf op board.
"Petite Grise". Huile sur carton.No longer availableDim. 57 x 66 cmEstimate: € 200/300 -
#392Eugène BrandsPeriod: 1913 - 2002
“Hoevelandschap met personage”. Een olieverfdruk. Met droogstempel van de Stichting Eugène Brands en nummering 7/10 buiten de plaat.
"Paysage de ferme de caractère". Une impression à l'huile. Avec cachet sec de la Fondation Eugène Brands et numérotation 7/10 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 250/400 -
#427L. Leloup
Een vaas van blauw glaspasta met meerkleurig decor. Gemerkt.
Vase en pâte de verre bleue à décor multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100/140 -
#265
Een zilveren zakhorloge 800/1000 waarvan de wijzerplaat versierd is met bloemen. 800‰.
Montre de gousset en argent, cadran décoré de fleurs.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#43Val Saint Lambert
Een vaas van roze kristal met getorste ribben. Gemerkt onderaan.
Vase en cristal rose à côtes torsadées. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35/45 -
#312Ilderton Burns
“The bridge over the Longwater - Kensington gardens”; “In Kensignton gardens - Baywater Hill” & “In Hyde Park”. Drie pasteltekeningen op papier. Allen gesigneerd en resp. gedateerd 1858, 1857 & 1838.
"Le pont sur le Longwater - Jardins de Kensington" ; "Dans les jardins de Kensington - Baywater Hill" et "Dans Hyde Park". Trois dessins au pastel sur papier. Tous signés et resp. datés de 1858, 1857 et 1838.No longer availableDim. 12,5 x 18 cm x3Estimate: € 150/200 -
#414Herman Van TankerenPeriod: 1900 - 1980
“Stalinterieur met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Intérieur de la grange aux poules". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23,5 cmEstimate: € 100/150 -
#10
Parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
Collier de perles avec fermoir en or jaune 18 kt.No longer availableDim. 26 cmEstimate: € 50/80 -
#493
Twee gestileerde bronzen kwartels, decoratiestukken.
Deux cailles stylisées en bronze, pièces décoratives.No longer availableDim. h: 11 & 16 cmEstimate: € 30/40 -
#71
Een vaas en een karaf van blauw gedubbeld en geslepen Boheems kristal. Gaaf.
Un vase et une carafe en cristal de Bohême bleu doublé et taillé. Intact.No longer availableDim. h: 26 & 45 cmEstimate: € 60/100 -
#661
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit een windlicht, twee bokalen en een pique-fleur en twee parfumflesjes met verzilverde monturen.
Lot de verrerie incolore, composé d'une lanterne, de deux gobelets et d'un pique-fleur et de deux flacons de parfum aux montures en métal argenté.No longer availableDim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 40/50 -
#143
Een antiek baardmankruikje van steengoed met zoutglazuur. Op de buik drie wapenschilden van de stad Amsterdam. Schilfers aan de bovenrand.
Un ancien pot en grès avec barbu avec glaçure au sel. Sur le ventre trois blasons de la ville d'Amsterdam. Eclats sur le bord supérieur.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 350/400