#535Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#14J CooperSchots landschap met de runderen, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1863.
Scottish landscape with cows, oil on board, signed and dated 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40 / 80 -
#81Een bronzen beeld van twee fazanten op twee-kleurig marmeren voet.
#19Een beeldje van metaal met een klein bloemenhoudertje, gemerkt WMF. Alsook twee zilveren schaaltjes, het ene met Hollandse keuren, het andere Birmingham.
A figurine made of metal with a small flower holder, marked WMF. Also, two silver dishes, one with Dutch hallmarks and the other with Birmingham hallmarks.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 50 / 60 -
#57Een porseleinen mantelklokje met handbeschilderd floraal tafereel. Uurwerk defect. Binnenin gemerkt.
A porcelain mantel clock with a hand-painted floral scene. Clock mechanism is not functioning. Marked inside.No longer availableDim. 23 x 27cmEstimate: € 100 / 120 -
#728Een West-Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld in de vorm van een zwangere vrouw.
A West African fertility statue in the form of a pregnant woman.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#177Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#166Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.
#659Médard II Tytgat“Meisjesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd, gedateerd 1942.
#338Een schemerlamp met houten voet, de kap gevormd door een gordeldier.
A table lamp with a wooden base, the shade shaped like an armadillo.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 50 / 70