#783Een kleurlose kristallen coupe met messingen rand.
#193DelvauxEen handtas van lichtbruin leder. Gemerkt. Met stoftas.
A handbag made of light brown leather. Marked. Comes with a dust bag.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 250 / 350 -
#177Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#224‘Twee zusjes’, gemengde techniek, 19e eeuws, in ovalen passe-partout en vergulde kader?
#433Twee Chinees porseleinen dekselvaasjes met draak en figuren versierd.
A pair of Chinese porcelain lidded vases decorated with dragons and figures.No longer availableDim. 16cmEstimate: € 40 / 60 -
#799Een paar sobere koperen kandelaars.
#5GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150 -
#738Een vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
A vintage Glamor diamond-shaped lamp from the second half of the previous century.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#643Een ronde koperen art deco schaal op drie bolle houten pootjes.
A round copper art deco bowl on three rounded wooden legs.No longer availableDim. Ø 55 cmEstimate: € 50 / 70 -
#265Twee grote Marokkaanse olielampen. Enkele barstjes aanwezig op verschillende plaatsen in het glas.
Two large Moroccan oil lamps. A few small cracks present in different places in the glass.No longer availableDim. 110 x 37 x 38 cmEstimate: € 200 / 300