#478Alfons Van Meirvenne“Familie met het heilig hart.” Een terra-cotta beeld.
"Family with the Sacred Heart." A terra-cotta sculpture.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#228Een paar vuurbokken. Tijdperk Napoleon III.
#509‘Zicht aan de vijver’, olie op paneel, getekend C. Dubois in vergulde kader?
"View at the Pond", oil on panel, signed C. Dubois in a gilded frame.No longer availableDim. h 13 x b 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#164Een schilderij, winterzicht, olie op panneel, links onderaan getekend Koekoek in vergulde kader.
A painting, winter scene, oil on panel, signed Koekoek in a gilded frame on the bottom left corner.No longer availableDim. h 60 x b 90 cmEstimate: € 400 / 500 -
#768Een vaas in Booms glas ontworpen door Paul Heller.
A vase in Booms glass designed by Paul Heller.No longer availableDim. h 22 Ø19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
#660Vier verschillende Romeinse koperen munten. Constantinople Romanus III.1028-1034. Roman imperial ConstantineI AD 307-337. Justin II and Sophia 565-578. Tyche Greek Parthia 246-239.
Four different Roman copper coins. Constantinople Romanus III. 1028-1034. Roman imperial Constantine I AD 307-337. Justin II and Sophia 565-578. Tyche Greek Parthia 246-239.No longer availableEstimate: € 230 / 280 -
#92Rudi de VosPeriod: °1944“St. Rombouts toren Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#184“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
"Waterfall in an expansive landscape, a shepherd with his flock in the distance". Oil paint on canvas (small injuries).No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 150 / 200