#213Max Van der LindenPeriod: 1922-1999“Sint-Anna ten Drieën”. Een hoogreliëf van terracotta met veelkleurig glazuur. Met opschrift: “ S. Anna op dit Veld vereerd bescherm ons gezin. Achteraan gesigneerd en gedateerd 25/12/1954.
"Saint Anne Trinitas". A high-relief terracotta sculpture with multi-colored glaze. With the inscription: "S. Anna, honored in this field, protect our family". Signed and dated on the back, 25/12/1954.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 250 / 350 -
#307‘2 engeltjes met fazant’, een porceleinen beeld onderaan gemerkt Algora made in Spain en genummerd B.2565.
#541Een Chinese jade pagode met Buddha in 2 delen.
A Chinese jade pagoda with Buddha in 2 parts.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 400 / 500 -
#337Een regulateur in houten frame. Gemerkt G.B. Met sleutel en slinger.
A regulator in a wooden frame. Marked G.B. With key and pendulum.No longer availableDim. H: 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#92Rudi de VosPeriod: °1944“St. Rombouts toren Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#26Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#571José ChapellierPeriod: °1946“Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.
#401Een lot van 3 kristallen dieren, waarvan 2 Val Saint Lambert.
A lot of 3 crystal animals, 2 of which are Val Saint Lambert.No longer availableDim. 16 x 19cmEstimate: € 30 / 40 -
#100Een 18 karaats art deco witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18-carat Art Deco white gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 10,62 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#456Een sokkel in travertijn en metaal, zwevend gemonteerd.
A pedestal in travertine and metal, mounted in a floating manner.No longer availableDim. 40 x 40 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#194Een eikenhouten spiegel met kroon.
An oak mirror with crown.No longer availableDim. 115x80 cmEstimate: € 80 / 120