#173Een porseleinen servies set Rosenthal Germany bestaande uit 52 stuks.
#480Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.50 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 10,38 gEstimate: € 800 / 900 -
#687Een tafelpendule in bronslook met daarop een beeld van moeder en kind.
#207Grote coupe van kleurloos geslepen kristal. Waarschijnlijk VSL, niet gemerkt.
Large bowl made of colorless cut crystal. Probably VSL (Val Saint Lambert), not marked.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#348Een grote kristallen vaas, groen gekleurd in de massa. Getorst model omstreeks 1960. Gemerkt onderaan en met label. Oud etiket van Mathot Van Offelen.
A large crystal vase, green colored throughout. Twisted shape from around 1960. Marked on the bottom and with a label. Old label from Mathot Van Offelen.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#473Een paar gele glaspasta vazen met decoratie van druivenranken.
#308CapodimonteEen kaststel set van vier grote aardewerken vazen en coupe met bordeaux decor. Eén kruik beschadig. We voegen er soortgelijke kruik aan toe.
A set of four large earthenware vases and a bowl with a bordeaux decoration. One jug is damaged. We are adding a similar jug to it.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 35 / 45 -
#257Jan Antheunis“Erasmus”. Een gepatineerde gipsen buste, achteraan inscriptie “Antheunis, genie en wereld”.
#155Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
A chandelier with five rings and six light points with crystal pendeloques.No longer availableDim. Ø 58 cmEstimate: € 120 / 200