#391De VormenfabriekEen vintage metalen chocolade gietmal met Sint en Piet figuren. Gemerkt de Vormenfabriek - Tilburg Holland.
A vintage metal chocolate mold with Sinterklaas and Piet figures. Marked de Vormenfabriek - Tilburg Holland.No longer availableDim. 20 x 47cmEstimate: € 45 / 90 -
#162Anna CuperusPeriod: 1904-1956“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. In Romantisch gesculpteerd kader. Gesigneerd “Anna Cuperus”.
"Flower still life". A painting, oil on canvas. In a romantically sculpted frame. Signed "Anna Cuperus".No longer availableDim. 66 x 82cmEstimate: € 300 / 400 -
#590Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.32 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 400 / 500 -
#574“Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.
#504MilotaAbstract gemengde techniek uit 1972, op papier. Gesigneerd.
Abstract mixed media artwork from 1972, on paper. Signed.No longer availableDim. 52 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#29Frits MondriaanBoszicht bij Herfst, olieverf op doek.
#30Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met kleine briljanten en een robijn van +- 0,20 ct.
An 18 carat yellow gold necklace with pendant set with small diamonds and a ruby of approximately 0.20 carats.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 200 / 300 -
#188Een mandje op voet van massief zilver, ajour gewerkt en met een druivenrankenmotief. Duitse keuren, 800/1000.
A basket on a foot made of solid silver, worked in openwork and decorated with a grapevine motif. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. H. 15, Ø 21 cm 460 gEstimate: € 180 / 220 -
#478Alfons Van Meirvenne“Familie met het heilig hart.” Een terra-cotta beeld.
"Family with the Sacred Heart." A terra-cotta sculpture.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120