#231Lladro
‘Country ride’, een groot Lladro beeld, modelnr 05958 in originele verpakking
#69Clarot
“Begijnhof in de herfst.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#505
Een massieve eikenhouten secretaire met ingelegde ster op het frontpaneel. Onderaan 2 grote laden en binnenin 8 kleine, waarvan 2 manco.
#146
#634Frans Van Tongerloo
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#413
Een terracotta beeld van een Boeddha hoofd.
#417
Een Japanse geglazuurde wierookbrander in de vorm van een schildpad, onderaan een haarlijnscheurtje over de volledige breedte.
#672
Een paar Frans polychrome vazen met romantisch en floraal decor. 19e eeuws. 1 vaas met breukschade aan de voet.
A pair of French polychrome vases with romantic and floral decor. 19th century. 1 vase with foot damage.No longer availableDim. 40 x 24cmEstimate: € 40/60 -
#256
Een gefineerd fruithouten stereomeubel. Klep bovenaan, tweedeurs met 1 lade en 2 valse laden.
#506
Een handgeknoopt tapijt, 375 x 265 cm.
A hand-knotted carpet, 375 x 265 cm.No longer availableDim. 375 x 265 cmEstimate: € 200/300 -
#9
"Street scene". A painting, oil on panel.No longer availableDim. 19 x 9cmEstimate: € 25/50