Other lots in this auction
-
#263Een grote aardewerken tabakspot met blauw op wit decor en met messingen deksel, afkomstig van een winkel. Omstreeks 1700. Met gebruiksschade.
Un grand pot à tabac en faïence à décor bleu et blanc et couvercle en laiton, venant d’un magasin. +- 1700. Usures.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 150 -
#179Célestine Vermoelen“Damesportret. Genoveva Vermoelen-Coussement”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de dame. Genoveva Vermoelen-Coussement”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 65 cmEstimate: € 200 / 220 -
#200Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van ± 0,70 ct. en met diamanten een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant central de ± 0,70 ct et de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#465Een plaasteren zuil.
Une colonne en plâtre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#227Hergé“De Avonturen van Kuifjel: Het geheim van de Eenhoorn”. Ed. Casterman. Eerste uitgave, 1946. Matige staat. Restauratie aan de voorste kaft.
”De Avonturen van Kuifje: Het geheim van de Eekhoorn”. Ed. Casterman. Première édition, 1946. Bon état. Restauration à la couverture devant.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#256Een oude ligbank met verstelbaar hoofdeinde, bekleed met groen fluweel met rode Arabische motieven.
Chaise longue ancienne à tête réglable, recouverte de velours vert aux motifs arabes en rouge.No longer availableDim. l: 165 cmEstimate: € 200 / 250 -
#893Een paar lage messingen kandelaars.
Une paire de candélabres bas en laiton.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#261Een geslepen kleurloos kristallen karaf met zilveren montuur en dop. Gemerkt.
Une carafe en cristal incolore à montures et bouchon en argent.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#384Gianni CastellaniEen handtas van zwart daim en leder met vergulde monturen.
Sac à main en daim et cuir noir aux montures dorés.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#125Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableEstimate: € 2300 / 2500 -
#456Oosters karpet van wol met beige fond. Handgeknoopt. Slijtage
Une carpette d’Orient en laine à fond beige. Usures.No longer availableDim. 215 x 120 cmEstimate: € 20 / 30 -
#634Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk. Napoleon III.
Une pendule colonne en bois laqué noir, décorations d’incrustations. Napoléon III.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 220

