#563Een vaas van amberkleurig Muranoglas.
#83Val St. LambertEen paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#512Jaak SchaepherdersPeriod: 1890-1964“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#28Een oude theaterkijker van messing en parelmoer.
Une ancienne paire de lunettes de théâtre en laiton et nacre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#829LladroEen porseleinen vaasje met meerkleurig loodglazuur. Onderaan gemerkt.
#181Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt Christofle, France. Vierdelig.
#603Een paar fluitspelers van rood- en goudgepatineerd hout met gekleurde glazen versieringen. Birmaans werk.
Une paire de joueurs de flûte en bois à patine rouge et dorée, décorations en verre de couleurs. Travail de Birmanie.No longer availableDim. 71 x 50 x 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#349Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#803Een paar achthoekige sierborden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een tuin. XIXe eeuw.
Une paire d’assiettes en porcelaine de Chine décor polychrome d’un jardin. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#616Meshed. Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
#387Val St. LambertEen kristallen lampenvoet met een verguld decor op blauwe fond. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal à décor doré sur fond bleu. Marque.No longer availableDim. h: 38 cm (z.k.)Estimate: € 80 / 100 -
#657Een bronzen lampenvoet met zilverkleurig patina in de vorm van een merrie met haar veulen.
Un pied de lampe à patine argentée sous forme de jument et son poulain.No longer availableDim. h: 40 cm (zonder kap)Estimate: € 100 / 150