#372S. Heuse“Stilleven met Afrikaantjes”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte aux soucis”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 47 x 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
Broche en or jaune 18 ct sertie d’une perle (l’autre manque), deux pendentifs dont un crucifix et une petite bague.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#627Een bronzen aquamanile in de vorm van een eend. Chinees werk.
Une aquamanile en bronze sous forme de canard. Travail chinois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 260 / 280 -
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#598Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#484“Marine”. Aquarel.
”Marine”. Une aquarelle.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,90 ct. K / VS-SI1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,90 ct. K/VS-SI1.No longer availableDim. 5,92 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#460Twee factices, één van Gucci en één Magnetic van Sabatini.
#478Een fractie kwarts met uitgefreesde bolle uitsparing.
Une pièce de quartz.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#831Een paar verzilverd metalen kandelaars.
#229“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
”Portrait de femme Isabelle Meyers”. Huile sur toile. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 89 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#548Een vierkante vaas van Chinees porselein.
Un vase carré en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 90 / 110