#595Een houten tuinbank.
#800Een paar gedreven koperen fotolijsten.
Une paire de cadres à photos en cuivre repoussé.No longer availableDim. L. 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#887Een paar messingen kandelaars. Vlaanderen, XVIIIe eeuw.
Une paire de candélabres en laiton. Flandre, XVIIIème siècle.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#175Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale robijn van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un rubis central de ± 1,00 ct.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#854Een reeks van zes kristallen glazen met roze kelk. Gaaf.
#90Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. waarvan één verschuifbaar diamantje. Stijl Mesika.
Bague en or rose 18 ct sertie de de diamants ayant un poids total de ± 0,53 ct dont une petite pierre amovible. Style Mesika.No longer availableDim. 2,18 gEstimate: € 700 / 800 -
#497Een kalender van Felix Timmermans en de Zimmertoren van Lier.
#506MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#657Een bronzen lampenvoet met zilverkleurig patina in de vorm van een merrie met haar veulen.
Un pied de lampe à patine argentée sous forme de jument et son poulain.No longer availableDim. h: 40 cm (zonder kap)Estimate: € 100 / 150 -
#476Beloutsj bidkleed van wol.
#770Een oud ankerlicht van rood en geel koper. Gemerkt van Tavernier te Oostende.
#568Een gesculpteerd stenen altaartje met een bronzen Boeddhabeeldje.
Un petit autel en pierre sculptée avec une statue de Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100