#209Buuk
“Hoevelandschap.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 36 cmEstimate: € 100/160 -
#772
Une terrine en porcelaine à motif de losanges et décor polychrome de fleurs, oiseaux et papillons. Les manches en forme de dauphins baroques. Sans cuillère.No longer availableDim. b: 40 cmEstimate: € 80/100 -
#154P. Martel
“Zicht op de Seine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la Seine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#593
#622
Een sobere langgerekte houten buffettafel. Beschadiging aan het fineer van het blad.
Une table à buffet allongée en bois sobre. Dégât sur la tablette en bois de placage.No longer availableDim. 250 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#59Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“Schaatsen op het ijs”. Litho. Gesigneerd.
”Patinage sur glace”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 20/30 -
#464S. Gillert
“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#239Louis HuardPeriod: ...-1842
“Jonge Italiaanse moeder en haar zoontje in een uitgestrekt landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Jeune maman italienne et son petit garçon dans un paysage étendu”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 140/150 -
#805
Een reeks van vier eikenhouten stoelen met lederen zit en rug.
#724Marius Kolvoort
“Vlaamse Gaai” . Een aquarel, gesigneerd.
”Geai”. Une aquarelle, signée.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 150/180 -
#155
Een 18 karaats twee kleurige geel gouden halssnoer met bijpassende armband.
#663
Japanse drummer. Bronzen beeld.
Une statue en bronze représentant un batteur japonais.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 120/200