#749Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Zicht op de Damse vaart” & “Straatgezicht te Antwerpen”. Twee kleurenetsen. Beide gesigneerd en resp. genummerd 235/350 en 190/350 buiten de plaat
Vue sur le Damsevaart & Vue d’une rue à Anvers . Deux gravures en couleur. Les deux signées et numérotées 235/350 et 190/350 à l'extérieur de la plaque, respectivement.No longer availableDim. 26,5 x 32,5 & 65 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#108Een lot van zes kleurloze karaffen, waarbij twee kristallen en vier glazen.
#136Een elegante semainier van mahoniehout in Georgian stijl. Zeven laden.
#683Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#134Félix Van Den Eycken“Jongensportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school, XIXe eeuw.
Portrait de garçon . Huile sur toile. Signée. Ecole belge du XIXe siècle.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#366Een bijzettafeltje met poten opgebouwd uit hertengeweien.
#426Een oude, lage ladderback chair.
#499Een in leder gegraveerde voorstelling in antiek Midden-Amerikaanse stijl.
#333Een klein brandkastje (zonder sleutel) en twee vuurbokken van ijzer en messing.
#410Een antiek houten bijzettafeltje met gedraaide poot.
#553Een wit marmeren tuinbankje op twee poten.
Petit banc de jardin en marbre blanc sur deux pieds.No longer availableDim. 47 x 92 cmEstimate: € 200 / 240