Other lots in this auction
-
#750Godin - Dequenne & Cie. à Guise (Aisne)Een paar groengepatineerde gietijzeren tuinvazen. Met gieterijmerk.
Une paire de vases de jardin en fonte patinée verte. Marque de fonderie.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#196Een Engelse linenpress van mahoniehoutfineer met onderaan twee grote en twee kleine laden. XIXe eeuw. Lichte fineerschade aan de kap.
Une presse à linge en placage d'acajou anglais avec deux grands et deux petits tiroirs en bas. XIXème siècle. Légers dégâts de placage à la corniche.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#360Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un solitaire de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#788Een paar met zink beklede houten afzetpaaltjes.
Une paire de poteaux de barrière en bois zingué.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#281Een lot van vijf karaffen, waarbij vier kleurloze en één met groene voet en vergulde randen.
Lot de cinq carafes, quatre incolores et une avec une base verte et des bords dorés.No longer availableDim. h: 28 - 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#541Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
Vasque en marbre blanc sur base en marbre gris.No longer availableDim. h: 35 Ø 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#53Een adelaar van verguld brons op voetstuk in barokke stijl.
Un aigle en bronze doré sur base. Style baroque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#665Barokke spiegel met deels vergulde, deels gefineerde lijst. Bovenaan versierd met bloemenguirlandes en een schelp.
Miroir baroque avec cadre en partie doré et en partie plaqué. Décoré en haut de guirlandes florales et d'une coquille.No longer availableDim. 185 x 74 cmEstimate: € 180 / 240 -
#661Grote balustervaas met een polychroom Imari-decor. Onderaan gemerkt.
Grand vase balustre à décor polychrome Imari. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 40 / 50 -
#699Pieter GorusPeriod: 1881-1941“Hoeve in een bloeiende boomgaard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ferme dans un verger fleuri . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#551Een vaas met dekseltje van gesculpteerd en gekleurd been, op houten frame. Versierd met personages, vogels en planten. Chinees werk.
Un vase avec couvercle en os sculpté et coloré, sur cadre en bois. Décoré de personnages, d'oiseaux et de plantes. Travail chinois.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#506Een gepolychromeerd houten commode in Lodewijk XVI-inspiratie met twee deuren en twee laden.
Commode en bois polychrome d'inspiration Louis XVI à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 80 x 138 x 59 cmEstimate: € 100 / 120

