Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar vierkante bijzettafeltjes met bergruimte onder een klapblad. Eén dichtgemaakt.

Een paar vierkante bijzettafeltjes met bergruimte onder een klapblad. Eén dichtgemaakt.

Quelques tables d'appoint carrées avec espace de rangement sous un battant. Une fermée.
Dim. 48 x 53 & 44 x 50 cm
SKU: 2306200336.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #336
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #164

    “Cabaret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1977.

    Cabaret . Huile sur toile. Signée et datée 1977 au revers.
    No longer available
    Dim. 102 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #408

    Een lot Chinees blauw en wit porselein. Vier bordjes en twee bowls. Kleine letsels.

    Lot de porcelaine chinoise bleue et blanche. Quatre assiettes et deux bols. Dégâts mineurs.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #182
    Feiynen

    “De verboden lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Karel Ooms.

    La lecture interdite . Huile sur toile. Signée. D'après une oeuvre de Karel Ooms.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #213

    “Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.

    Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.
    No longer available
    Dim. 18 x 15 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #642

    “Italiaans bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Achteraan toeschrijving aan François Vervloet dit de Naples.

    Fille italienne aux fleurs. Huile sur toile. Attribution à François Vervloet cette Naples.
    No longer available
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #470

    Een achthoekige salontafel van gebeeldhouwd eikenhout in barokke stijl met balusterpoten.

    Une table basse octogonale en chêne sculpté de style baroque avec pieds balustres.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm; Ø: 78 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #22

    Een reeks van vijf lithografieën uit de reeks ‘Belgique Industrielle’, met XIXe eeuwse zichten op bekende industriële bedrijven. Ed. Simonau & Toovey.

    Une série de cinq lithographies de la série Belgique Industrielle , avec des vues du XIXe siècle de sociétés industrielles renommées. Ed. Simonau & Toovey.
    No longer available
    Dim. 27 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #680

    Een tweeledige XIXe eeuwse eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Zonder glas.

    Vitrine à deux corps en chêne, le bas ouvrant à trois portes pleines, le haut sans vitres. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 252 175 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #771

    Een dekselvaas van Nanking-aardewerk, versierd met een drakendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Un vase à couvercle en faïence de Nankin décoré d'un décor de dragon en relief. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #482
    Want Benny

    “De cipiers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘94.

    Les gardiens . Huile sur panneau. Signée et datée '94.
    No longer available
    Dim. 70 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #473

    Twee vazen. Een balustervaas van polychroom porselein, gemerkt Varia en een blauw en witte porseleinen vaas met een Chinees fantasiemerk.

    Deux vases. Un vase balustre en porcelaine polychrome, marqué Varia et un vase en porcelaine bleu et blanc avec une marque de fantaisie chinoise.
    No longer available
    Dim. H. 42 & 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #347

    Een lot van drie verschillende kapstokken, waarbij één met hoorns als haken. We voegen er een metalen handdoekrek aan toe.

    Lot de trois portemanteaux différents, un avec des cornes comme crochets. Nous y ajoutons un porte-serviettes en métal.
    No longer available
    Dim. b: 40, 60, 66 & 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More