Other lots in this auction
-
#164“Cabaret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1977.
Cabaret . Huile sur toile. Signée et datée 1977 au revers.No longer availableDim. 102 x 80 cmEstimate: € 200 / 250 -
#408Een lot Chinees blauw en wit porselein. Vier bordjes en twee bowls. Kleine letsels.
Lot de porcelaine chinoise bleue et blanche. Quatre assiettes et deux bols. Dégâts mineurs.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#182Feiynen“De verboden lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Karel Ooms.
La lecture interdite . Huile sur toile. Signée. D'après une oeuvre de Karel Ooms.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#213“Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.
Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 650 / 700 -
#642“Italiaans bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Achteraan toeschrijving aan François Vervloet dit de Naples.
Fille italienne aux fleurs. Huile sur toile. Attribution à François Vervloet cette Naples.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#470Een achthoekige salontafel van gebeeldhouwd eikenhout in barokke stijl met balusterpoten.
Une table basse octogonale en chêne sculpté de style baroque avec pieds balustres.No longer availableDim. h: 64 cm; Ø: 78 cmEstimate: € 180 / 240 -
#22Een reeks van vijf lithografieën uit de reeks ‘Belgique Industrielle’, met XIXe eeuwse zichten op bekende industriële bedrijven. Ed. Simonau & Toovey.
Une série de cinq lithographies de la série Belgique Industrielle , avec des vues du XIXe siècle de sociétés industrielles renommées. Ed. Simonau & Toovey.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#680Een tweeledige XIXe eeuwse eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Zonder glas.
Vitrine à deux corps en chêne, le bas ouvrant à trois portes pleines, le haut sans vitres. XIXe siècle.No longer availableDim. 252 175 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#771Een dekselvaas van Nanking-aardewerk, versierd met een drakendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en faïence de Nankin décoré d'un décor de dragon en relief. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 50 -
#482Want Benny“De cipiers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
Les gardiens . Huile sur panneau. Signée et datée '94.No longer availableDim. 70 x 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#473Twee vazen. Een balustervaas van polychroom porselein, gemerkt Varia en een blauw en witte porseleinen vaas met een Chinees fantasiemerk.
Deux vases. Un vase balustre en porcelaine polychrome, marqué Varia et un vase en porcelaine bleu et blanc avec une marque de fantaisie chinoise.No longer availableDim. H. 42 & 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#347Een lot van drie verschillende kapstokken, waarbij één met hoorns als haken. We voegen er een metalen handdoekrek aan toe.
Lot de trois portemanteaux différents, un avec des cornes comme crochets. Nous y ajoutons un porte-serviettes en métal.No longer availableDim. b: 40, 60, 66 & 81 cmEstimate: € 40 / 60

