Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar vierkante fauteuils met zwart lederen bekleding.

Een paar vierkante fauteuils met zwart lederen bekleding.

Une paire de fauteuils carrés à revêtement en cuir noir.
SKU: 1911190056.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #56
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #210

    Een 18 karaats wit gouden Amerikaase trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. J. SI.

    Une alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2 ct. J. SI.
    No longer available
    Dim. 3,06 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #375

    Een salontafel met twee laden, het blad versierd met een ingelegde fruithouten bies.

    Table de salon à deux tiroirs, tablette ornée d’un bandeau de bois fruitier.
    No longer available
    Dim. 122 x 62 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #340

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee smaragden van ± 0,10 ct.

    Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et deux émeraudes de +- 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 8,27 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #365

    Een eikenhouten dekenkoffer met onderaan twee laden. XIXe eeuw.

    Un coffre à couvertures en chêne, le dessous à deux tiroirs. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #72

    “Portret van een burgervrouw”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘87 binnen de plaat.

    ”Portrait d’une femme civile”. Une lithographie. Signée et datée ‘73.
    No longer available
    Dim. 114 x 76 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #207

    Een paar vazen van cloisoné op brons, versierd met een meerkleurig bloemendecor.

    Une paire de vases, cloisonné sur bronze, décoration de fleurs polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #59
    Edmond Thomas

    “Griet 16-12-1980”. Een glasraam in lichtbak naar aanleiding van een geboorte. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    ”Griet 16-12-1980”. Un vitrail dans un bac lumineux à l’occasion d’une naissance. Signé et daté 1987.
    No longer available
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #46

    Een sterling zilveren zout-en pepervaatje.

    Un ensemble à poivre et sel en argent Sterling.
    No longer available
    Dim. 42,23 g h: 5 cm
    Estimate: € 120 / 170
  • #313

    Een lampenvoet van Imariporselein met een meerkleurig decor van personages.

    Un pied de lampe en porcelaine Imari à décor polychrome de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm (zonder kap)
    Estimate: € 50 / 80
  • #124
    Albert Steel

    “vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.

    ”Vase et roses”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #7

    Een gevarieerd lot XIXe eeuwse drukblokken voor postkaarten.

    Un lot varié de blocs à impression pour cartes postales du XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #352
    Leopold Bosché
    Period: 1865 - 1936

    Een lot van vijf olieverfschilderijen en een aquarel. Allen gesigneerd.

    Un lot de cinq peintures à l’huile et une aquarelle.
    No longer available
    Dim. 35 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More