Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2025 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar vierkante fauteuils met zwart lederen bekleding.

Een paar vierkante fauteuils met zwart lederen bekleding.

Une paire de fauteuils carrés à revêtement en cuir noir.
SKU: 1911190056.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #56
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #145
    Jaeger Le Coultre

    Een 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet diamanten oude slijp en achtkant met een gezamenlijk gewicht van ± 3,10 ct.

    Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 3,10 ct.
    No longer available
    Dim. 26,09 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #340

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee smaragden van ± 0,10 ct.

    Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et deux émeraudes de +- 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 8,27 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #182
    Felix Bovie
    Period: 1812 - 1880

    “Twee jongens in een veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1866.

    ”Deux garçons et paysage de Bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée 1866.
    No longer available
    Dim. 52 x 80 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #390

    Een ronde salontafel met gerainureerde poten en een gecanneerd tussenblad.

    Une table de salon ronde à pieds à rayures et une tablette cannée au milieu.
    No longer available
    Dim. 60 x 69 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #69
    Georges Oudot

    “Vrouwelijk naakt”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 89/150 buiten de plaat.

    ”Nu féminin”. Une lithographie. Signée et numérotée 89/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 67 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #398

    Een paar verguld bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten.

    Une paire d’appliques à deux bras en bronze doré, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #162
    Albert Caullet
    Period: 1875-1950

    “Kantklosster voor de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Dentellière à fuseaux devant une fermette”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #434
    Jos Van den Abeele

    “Moeder en kind”. Ets. Gesigneerd en genummerd 23/60 buiten de plaat.

    ”Mère et enfant”. Une eau-forte. Signée et numérotée 23/60 hors planche.
    No longer available
    Dim. 29 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #68

    Een oude wandelstok met deels verguld messingen handvat.

    Un ancien bâton de marche à manche partiellement en laiton argenté.
    No longer available
    Dim. L. 93 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #281
    Ironstone

    Een paar zeshoekige balustervazen van blauw en wit aardewerk met decors van fruitbomen en vogels. Engels werk naar Chinees voorbeeld.

    Une paire de vases hexagonaux en faïence bleue et blanche, décors d’oiseaux et d’arbres fruitiers.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #47

    Een lot oude ‘patakons’, gepolychromeerde aardewerken plaquettes als decoratie voor toteman of cougnou.

    Un lot de ‘patakons’ anciens, plaquettes en faïence pour cougnou.
    No longer available
    Dim. Ø 12 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #436

    Een kuipfauteuil van gebeeldhouwd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.

    Un fauteuil en bois doré et sculpté style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 75 x 80 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More