Similar lots by type
-
#136Een eikenhouten tweedeursgarderobe in Régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#445Een salontafel op vijf verguld messingen poten en met rond blad van onyx.
Une table basse sur cinq pieds en laiton doré et avec un plateau rond en onyx.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 120 / 160 -
#26Drie gigognetafeltjes van messing en onyxen blaadjes.
Trois tables gigognes en laiton et tablettes d'onyx.No longer availableDim. 35 x 35; 38,5 x 46 & 56 x 41 cmEstimate: € 30 / 40 -
#446Een salontafel op vijf verguld messingen poten en met rond blad van onyx.
Une table basse sur cinq pieds en laiton doré et avec un plateau rond en onyx.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 120 / 160 -
#86Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#206Een paar bijzettafeltjes van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle en met bronsbeslag.
Paire de bouts de canapé en bois laqué noir à un tiroir, à décor de marqueterie de style Boulle et garnitures en bronze.No longer availableDim. 77 x 60 cmEstimate: € 380 / 420 -
#470Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.
Suite de dix chaises de style Louis XV. Très bon état.No longer availableDim. H. 105 cmEstimate: € 200 / 300 -
#56Een brede eikenhouten koffer met aan weerszijden een deurtje met erachter telkens drie laden.
Une malle en chêne a une porte de chaque côté avec trois tiroirs derrière.No longer availableDim. 60 x 48 x 154 cmEstimate: € 75 / 100 -
#490Een verstelbare houten schildersezel.
Un chevalet en bois réglable.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 80 / 120 -
#66Een gefineerde violontafel.
Une table violon plaquée.No longer availableDim. 124 x 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#146Een verlengbare ronde tafel met zes bijbehorende stoelen van Cubaans mahonie. Gestempeld ‘Tihevdanus Amsterdam op de poot onder het blad.
Une table ronde extensible avec six chaises en acajou de Cuba assorties. Estampillé 'Tihevdanus Amsterdam sur le pied sous le plateau.No longer availableDim. Ø: 140 cmEstimate: € 500 / 700 -
#495Een paar verstelbare relaxzetels, bekleed met groen leder.
Une paire de fauteuils inclinables réglables, recouverts de cuir vert.No longer availableDim. H:120cmEstimate: € 100 / 150 -
#96Een witgepatineerd houten ligbed in Lodewijk XVI-stijl, het ledikant versierd met cannage.
Une chaise longue en bois patiné blanc de style Louis XVI, la crèche décorée de cannage.No longer availableDim. 115x110x210cmEstimate: € 75 / 100 -
#286Een messingen serveerwagentje met twee glazen bladen.
Un chariot de service en laiton avec deux plateaux en verre.No longer availableDim. 75 x 60 x 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#476Een achthoekige Chinees hardhouten piëdestal met marmeren blad.
Un piédestal octogonal en bois dur chinois avec dessus en marbre.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 180 / 220 -
#16Een reeks van zes Engelse mahoniehouten stoelen, bekleed met rood fluweel.
Un ensemble de six chaises en acajou anglais, recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H:97cmEstimate: € 40 / 60 -
#480Een ronde tafel met vier laden en met lederen blad.
Une table ronde avec quatre tiroirs et un plateau en cuir.No longer availableDim. Ø: 108 cmEstimate: € 50 / 75 -
#296Een paar moderne fauteuils met lederen bekleding.
Une paire de fauteuils modernes avec revêtement en cuir.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 50 / 75 -
#46Een antieke lage koffer met uitgestoken decor.
Une valise basse ancienne à décor sculpté.No longer availableDim. 40 x 98 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#594Een antiek notenhouten kistje met messingen handvatten en beslag. Met sleuteltje.
Une boîte antique en noyer avec poignées et garnitures en laiton. Avec clé.No longer availableDim. 62x22x30cmEstimate: € 40 / 50 -
#597Een houten dienblaadje op vouwpoot.
Un plateau en bois sur pied pliant.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 40 / 50 -
#266Een reeks van zes witgepatineerd houten eetkamerstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met olijfgroen fluweel.
Ensemble de six chaises de salle à manger de style Louis XVI en bois patiné blanc, recouvertes de velours vert olive.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 40 / 60 -
#216Een violontafel met zwartgelakte randen.
Une table de violon avec des bords laqués noirs.No longer availableDim. 80x120x80cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#284Een lot van vier ingekaderde oude kaarten:- “Pourtraict de la très noble Ville d’Anvers, ainsi qu’elle se comporte à present. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een kaart van François de Belleforest uit de XVIe eeuw. (29x40cm)- Een kaart met centraal de Schelde van Stabroeck tot Antwerpen. XVIIe eeuw. (18,5 x 27,5 cm)- “Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers (...)”. Kopergravure verschenen in "Les Forces d'Europe", Parijs, 1705. (25 x 34,5 cm)- “The VII Uni(..)
Lot de quatre cartes anciennes encadrées : - "Pourtraict de la très noble Ville d'Anvers, ainsi qu'elle se comporte à présent. Une réimpression du début du 20e siècle d'une carte de François de Belleforest du XVIe siècle (29x40cm) - Une carte avec l'Escaut central de Stabroeck à Anvers XVIIe siècle (18,5 x 27,5 cm) - "Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers ( ...)". Cuivre gravure publiée dans "Les Forces d'Europe", Paris, 1705. (25 x 34,5 cm) - "Les VII Provi(..)No longer availableDim. 22x30cm30x40cmEstimate: € 100 / 150 -
#60Een 18 K wit en geelgouden sleutelhanger met hanger bezet met een tand.
Un porte-clés en or blanc et jaune 18 carats avec pendentif serti d'une dent.No longer availableDim. 22,60 gEstimate: € 600 / 700 -
#332G. Fynaert“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Danseuse. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#305Albasten lampenvoet. Kleine letsels.
Base de lampe en albâtre. Blessures mineures.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#138Delvaux, BruxellesEen zwart lederen handtas, model ‘Souvereign’.
Un sac à main en cuir noir, modèle 'Souvereign'.No longer availableEstimate: € 240 / 260 -
#291Twee kunstboeken:- Kevin Hendley- Sarian.
Deux livres d'art : - Kevin Hendley - Sarian.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#512André Lambert“Flamenco”. Kleurenets. Gesigneerd en gedateerd 1923.
Flamenco. Gravure en couleurs. Signée et datée 1923.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#428Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180 / 240 -
#417“Dame met pioen”. Een gesneden beeldje van Chinees ivoor op houten sokkeltje.
Dame à la pivoine. Une figurine chinoise en ivoire sculpté sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150 / 200 -
#53Een groengepatineerde plaasteren mannentorso.
Un torse masculin en plâtre patiné vert.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#134Jos DufourPeriod: 1896 - 1976“Winters landschap te Heverlee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'hiver à Heverlee. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120 / 160 -
#161Een zeldzaam messingen kruisbeeld. Rusland, XVIe eeuw. Datumnotering op de verso.
Un crucifix en laiton rare. Russie, XVIe siècle. Cachet dateur au dos.No longer availableDim. 19 x 10 cmEstimate: € 200 / 250



