Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar vintage houten designfauteuils met bijpassende voetbankjes. Met lederen kussens.
Een paar vintage houten designfauteuils met bijpassende voetbankjes. Met lederen kussens.
Een paar vintage houten designfauteuils met bijpassende voetbankjes. Met lederen kussens.

Een paar vintage houten designfauteuils met bijpassende voetbankjes. Met lederen kussens.

Une paire de fauteuils design vintage en bois avec repose-pieds assortis. Avec coussins en cuir.
Dim. H:95cm
SKU: 1412210496.
Category: Meubel.
Auction day: 15 December 2021 19:00
Catalogue #496
Estimate: € 120 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #136

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in Régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.

    Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 214 x 177 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #445

    Een salontafel op vijf verguld messingen poten en met rond blad van onyx.

    Une table basse sur cinq pieds en laiton doré et avec un plateau rond en onyx.
    No longer available
    Dim. Ø: 100 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #26

    Drie gigognetafeltjes van messing en onyxen blaadjes.

    Trois tables gigognes en laiton et tablettes d'onyx.
    No longer available
    Dim. 35 x 35; 38,5 x 46 & 56 x 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #446

    Een salontafel op vijf verguld messingen poten en met rond blad van onyx.

    Une table basse sur cinq pieds en laiton doré et avec un plateau rond en onyx.
    No longer available
    Dim. Ø: 100 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #86

    Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.

    Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.
    No longer available
    Dim. 110 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #206

    Een paar bijzettafeltjes van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle en met bronsbeslag.

    Paire de bouts de canapé en bois laqué noir à un tiroir, à décor de marqueterie de style Boulle et garnitures en bronze.
    No longer available
    Dim. 77 x 60 cm
    Estimate: € 380 / 420
  • #470

    Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.

    Suite de dix chaises de style Louis XV. Très bon état.
    No longer available
    Dim. H. 105 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #56

    Een brede eikenhouten koffer met aan weerszijden een deurtje met erachter telkens drie laden.

    Une malle en chêne a une porte de chaque côté avec trois tiroirs derrière.
    No longer available
    Dim. 60 x 48 x 154 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #490

    Een verstelbare houten schildersezel.

    Un chevalet en bois réglable.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #66

    Een gefineerde violontafel.

    Une table violon plaquée.
    No longer available
    Dim. 124 x 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #146

    Een verlengbare ronde tafel met zes bijbehorende stoelen van Cubaans mahonie. Gestempeld ‘Tihevdanus Amsterdam op de poot onder het blad.

    Une table ronde extensible avec six chaises en acajou de Cuba assorties. Estampillé 'Tihevdanus Amsterdam sur le pied sous le plateau.
    No longer available
    Dim. Ø: 140 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #495

    Een paar verstelbare relaxzetels, bekleed met groen leder.

    Une paire de fauteuils inclinables réglables, recouverts de cuir vert.
    No longer available
    Dim. H:120cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #96

    Een witgepatineerd houten ligbed in Lodewijk XVI-stijl, het ledikant versierd met cannage.

    Une chaise longue en bois patiné blanc de style Louis XVI, la crèche décorée de cannage.
    No longer available
    Dim. 115x110x210cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #286

    Een messingen serveerwagentje met twee glazen bladen.

    Un chariot de service en laiton avec deux plateaux en verre.
    No longer available
    Dim. 75 x 60 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #476

    Een achthoekige Chinees hardhouten piëdestal met marmeren blad.

    Un piédestal octogonal en bois dur chinois avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #16

    Een reeks van zes Engelse mahoniehouten stoelen, bekleed met rood fluweel.

    Un ensemble de six chaises en acajou anglais, recouvertes de velours rouge.
    No longer available
    Dim. H:97cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #480

    Een ronde tafel met vier laden en met lederen blad.

    Une table ronde avec quatre tiroirs et un plateau en cuir.
    No longer available
    Dim. Ø: 108 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #296

    Een paar moderne fauteuils met lederen bekleding.

    Une paire de fauteuils modernes avec revêtement en cuir.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #46

    Een antieke lage koffer met uitgestoken decor.

    Une valise basse ancienne à décor sculpté.
    No longer available
    Dim. 40 x 98 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #594

    Een antiek notenhouten kistje met messingen handvatten en beslag. Met sleuteltje.

    Une boîte antique en noyer avec poignées et garnitures en laiton. Avec clé.
    No longer available
    Dim. 62x22x30cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #597

    Een houten dienblaadje op vouwpoot.

    Un plateau en bois sur pied pliant.
    No longer available
    Dim. H:70cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #266

    Een reeks van zes witgepatineerd houten eetkamerstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met olijfgroen fluweel.

    Ensemble de six chaises de salle à manger de style Louis XVI en bois patiné blanc, recouvertes de velours vert olive.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #216

    Een violontafel met zwartgelakte randen.

    Une table de violon avec des bords laqués noirs.
    No longer available
    Dim. 80x120x80cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #284

    Een lot van vier ingekaderde oude kaarten: - “Pourtraict de la très noble Ville d’Anvers, ainsi qu’elle se comporte à present. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een kaart van François de Belleforest uit de XVIe eeuw. (29x40cm) - Een kaart met centraal de Schelde van Stabroeck tot Antwerpen. XVIIe eeuw. (18,5 x 27,5 cm) - “Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers (...)”. Kopergravure verschenen in "Les Forces d'Europe", Parijs, 1705. (25 x 34,5 cm) - “The VII Uni(..)

    Lot de quatre cartes anciennes encadrées : - "Pourtraict de la très noble Ville d'Anvers, ainsi qu'elle se comporte à présent. Une réimpression du début du 20e siècle d'une carte de François de Belleforest du XVIe siècle (29x40cm) - Une carte avec l'Escaut central de Stabroeck à Anvers XVIIe siècle (18,5 x 27,5 cm) - "Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers ( ...)". Cuivre gravure publiée dans "Les Forces d'Europe", Paris, 1705. (25 x 34,5 cm) - "Les VII Provi(..)
    No longer available
    Dim. 22x30cm 30x40cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #60

    Een 18 K wit en geelgouden sleutelhanger met hanger bezet met een tand.

    Un porte-clés en or blanc et jaune 18 carats avec pendentif serti d'une dent.
    No longer available
    Dim. 22,60 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #332
    G. Fynaert

    “Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Danseuse. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #305

    Albasten lampenvoet. Kleine letsels.

    Base de lampe en albâtre. Blessures mineures.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #138
    Delvaux, Bruxelles

    Een zwart lederen handtas, model ‘Souvereign’.

    Un sac à main en cuir noir, modèle 'Souvereign'.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 260
  • #291

    Twee kunstboeken: - Kevin Hendley - Sarian.

    Deux livres d'art : - Kevin Hendley - Sarian.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #512
    André Lambert

    “Flamenco”. Kleurenets. Gesigneerd en gedateerd 1923.

    Flamenco. Gravure en couleurs. Signée et datée 1923.
    No longer available
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #428

    Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d'oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #417

    “Dame met pioen”. Een gesneden beeldje van Chinees ivoor op houten sokkeltje.

    Dame à la pivoine. Une figurine chinoise en ivoire sculpté sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #53

    Een groengepatineerde plaasteren mannentorso.

    Un torse masculin en plâtre patiné vert.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #134
    Jos Dufour
    Period: 1896 - 1976

    “Winters landschap te Heverlee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage d'hiver à Heverlee. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #161

    Een zeldzaam messingen kruisbeeld. Rusland, XVIe eeuw. Datumnotering op de verso.

    Un crucifix en laiton rare. Russie, XVIe siècle. Cachet dateur au dos.
    No longer available
    Dim. 19 x 10 cm
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More