Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar vintage schemerlampen van deels goudkleurig en deels zilverkleurig brons. Omstreeks 1970.
Een paar vintage schemerlampen van deels goudkleurig en deels zilverkleurig brons. Omstreeks 1970.

Een paar vintage schemerlampen van deels goudkleurig en deels zilverkleurig brons. Omstreeks 1970.

Paire de lampes de table vintage en bronze partiellement doré et partiellement argenté. Vers 1970.
Dim. h: h: 39 cm (z.k.)
SKU: 2004210213.
Category: Verlichting.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #213
Estimate: € 160 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #307

    Een klein metalen tafellampje met een vierkant glas-in-lood kapje met een regenboog en een wolk. Enkele barsten.

    Une petite lampe de table en métal avec un abat-jour carré en verre teinté avec un arc-en-ciel et un nuage. Quelques fissures.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #328

    Een messingen bureaulamp met lederen voet en kap.

    Une lampe de bureau en laiton avec une base et un abat-jour en cuir.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #288

    Een vijfarmige tafellamp met verchroomde voet en de lichtpunten versierd met geslepen rookbruin kristallen pendeloques.

    Une lampe de table à cinq bras avec une base chromée et les points lumineux décorés de pendeloques en cristal brun fumé taillé.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #688

    Twee metalen petroleumlampen met gesatineerde glazen kappen. Eén kap beschadigd. Bijgevoegd een messingen processielamp.

    Deux lampes à pétrole en métal avec abat-jour en verre satiné. Un abat-jour endommagé. On ajoute une lampe de procession en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #341

    Een deels verzilverd koperen godslamp, versierd met engelenhoofdjes.

    Une lampe éternelle en cuivre partiellement argenté, décorée de têtes d'anges.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #168

    Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.

    Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des Maures en bronze sur une colonne de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #277

    Een paar messingen kandelaars met glazen bellen. Onder stolpen.

    Une paire de bougeoirs en laiton avec des cloches en verre. Sous des cloches.
    No longer available
    Dim. h: 52 & 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #658

    Een bronzen plaquette van een paardenhoofd een zamakken lampenvoet met paardenhoofd en een hol bronzen paard met beschadigde staart.

    Une plaque en bronze représentant une tête de cheval, un pied de lampe en zamak avec une tête de cheval et un cheval en bronze creux avec une queue endommagée.
    No longer available
    Dim. h: 21, 26 & 48 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #257

    Een foto-album met reptielenlederen kaft en een gedreven koperen voorstelling van Artemis. XIXe eeuw.

    Un album photo avec une couverture en cuir de reptile et une représentation en cuivre en relief d'Artémis. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #621

    Een glazen sierschotel met meerkleurig decor. Tsjechisch handwerk.

    Un plat décoratif en verre à décor multicolore. Artisanat tchèque.
    No longer available
    Dim. Ø: 47 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #121

    Twee stuks gedreven zilver, bestaande uit een Louis XVI mosterdpotje met lepeltje en blauw glazen recipiënt en een XIXe eeuws roompotje.

    Deux pièces en argent martelé, constituées d'un pot à moutarde Louis XVI avec cuillère et récipient en verre bleu et d'un pot à crème du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 11 & 12 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #411

    Drie netsukés van gesculpteerd ivoor in de vorm van wijzen. Alledrie gesigneerd onderaan.

    Trois netsukes en ivoire sculpté en forme de sages. Tous trois signés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #101

    Een gepatineerde metalen paardenkop.

    Une tête de cheval en métal patiné.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #592

    Een modern Malinees kunstwerk, gemengde techniek. Gemonogrammeerd.

    Une œuvre d'art moderne malienne, technique mixte. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 88 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #270

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en een centrale briljant van 1,01 ct. VS1.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct. Et un diamant central de 1,01 ct. VS1.
    No longer available
    Dim. 4,86 g
    Estimate: € 2400 / 2500
  • #268

    “Musicerende Pierrot”. Een meerkleurig gepatineerde plaasteren groep met spiegel.

    Pierrot musicien . Un groupe de plâtre patiné multicolore avec miroir.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #46

    Een antieke Noord-Afrikaanse messingen samovar op voet.

    Un ancien samovar en laiton d'Afrique du Nord à pied.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #144
    Guy Frémolle
    Period: °1933

    “De misviering”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    La messe . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 28 x 35 cm
    Estimate: € 190 / 210
  • #410

    Een koperen Indische Shiva.

    Un Shiva indien en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #98

    Een lot van 62 oude Bijbeltaferelen op karton. Randschade.

    Lot de 62 vieilles scènes bibliques sur carton. Dommages aux bords.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More