Other lots by Paolo Marioni
Other lots in this auction
-
#495
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200/300 -
#485
Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.
Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 200/300 -
#236
Engelse ééndeursvitrine met latwerk in de deur. Notenhout. Enkele rudimentaire herstellingen aan het dak. Georgian stijl, XIXde eeuw.
Vitrine anglaise à une porte avec treillis dans la porte. noyer. Quelques réparations rudimentaires du toit. Style géorgien, XIXème siècle.No longer availableDim. 175 x 91 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#261Val Saint-Lambert
Een kleine ronde drageoir met deksel van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en P.U..
Un petit drageoir rond à couvercle en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué, numéroté et PU sous la base.No longer availableDim. H. 1 cmEstimate: € 100/120 -
#147Val Saint Lambert
Een grote schaal van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt. Gaaf.
Une grande coupe en cristal taillé et doublé rouge. marqué. Intacte.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 120/200 -
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 203 x 143 cmEstimate: € 80/100 -
#22
“Radijzengangske”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/125 buiten de plaat.
"Radijzengangske". Une gravure. Signée et numérotée 29/125 hors planche.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 20/30 -
#10
Een 18 K geelgouden trouwring.
Une alliance en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 100/130 -
#323Herend
Drie diverse vaasjes van veelkleurig porselein met bloemen en pruimen versierd. Onderaan gemerkt.
Trois vases divers en porcelaine multicolore à décor de fleurs et prunes. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 16 cm à 23 cmEstimate: € 35/45 -
#594Henri Victor WolvensPeriod: Brussel 1896 - Brugge 1977
“Moeder met kind”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
"Mère avec enfant". Un dessin au pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 cm x 13 cmEstimate: € 60/100 -
#124Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“De misviering”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrameerd en gedateerd “XVIII”.
"La messe". Technique mixte sur papier. Monogrammé et daté "XVIII".No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 180/240 -
#454Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 30/35