A lot of 2 carved and engraved bone spice containers, Batak, Indonesia. -
#291Een bronzen scheepsbel.
A bronze ship's bell. -
#271Een lot van 5 koperen vijzels met stampers.
A lot of 5 copper mortars with pestles. -
A bronze bust of a young lady on a green marble base. -
#51Een vaasje in glaspasta, art-nouveau stijl, naar Gallé.
A small vase in glass paste, art-nouveau style, in the manner of Gallé. -
#311Een grote Chinees bronzen schotel met draken in het decor.
A large Chinese bronze plate decorated with dragons. -
#567Een penseelwasser, celadon glazuur, bakfoutje en enkele haarlijnen. Met houten sokkeltje.
#108Een zilveren schaaltje met organische vormgeving, 290 gram, gemerkt 800.
A silver dish with organic design, 290 grams, marked 800. -
#142Ernest WelvaertPeriod: 1880 - 1946“Het bewerken van het land”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd. Kleine verfschade aan het doek. Gedateerd 1930.
#171Een driedelig schouwstel van zwart marmer met gravures in het decor, bestaande uit een pendule en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Eind 19e eeuw.
An analog camera, Canon A-1 with manual, lens caps, purchase receipt (1982), and 2 small tripods included.