#798Alessi
Een kunststoffen wandklok met vogels als wijzer. Gemerkt.
#353
Een vintage glaspasta vaas groen gekleurd in de massa met sticker Scailmont uit de tweede helft van de vorige eeuw.
A vintage glass pasta vase, green color throughout with Scailmont sticker from the second half of the previous century.No longer availableDim. h 42Estimate: € 40/60 -
#449Polydore Beaufaux
#496
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#585
Een massief eikenhouten koffer versierd met drie panelen met telkens en levensboom. Engeland. 17de eeuw. Met certificaat.
#387
A collection of 12 military insignias, copper, metal, and silver, U.S., Canada, etc., '44-'45, Camp Top Hat L.O.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#535
Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#174
Een glas in lood met floraal en kerkelijk decor.
#199
Een spiegel met gebeeldhouwd houten lijst.
#709Elysé SchuermansPeriod: °1938
#25Fendi
Een zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 90 cmEstimate: € 40/80 -
#367
Een Val Saint Lambert glaspasta vaas uit het midden van de vorige eeuw, rose in de massa gekleurd.
A Val Saint Lambert glass paste vase from the mid-20th century, colored pink throughout.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 20/30