Similar lots by type
-
#9
Een miniatuur sextant in een houten kistje. Een replica van een scheepskompas in een houten kistje. Een klein messingen scheepskompas en een ander kompas in een ronde doos met schroefdeksel met opschrift “Makers to the Queen, London 1953”.
Un sextant miniature dans son coffret en bois, une réplique d’une boussole maritime en laiton et un autre compas dans une boite ronde avec couvercle et avec l’écriture “Makers to the Queen, London, 1953”.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#4
Een theaterkijker van messing en parelmoer. In een houten kistje.
Des lunettes de théâtre en laiton et nacre. dans un coffret en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#541
Een blauwe porseleinen bloempot. Chinees werk.
Un pot à fleurs en porcelaine bleue. Travail Chinois.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 220° / 240 -
#468
Een reiswekkertje.
Un petit réveil de voyage.No longer availableDim. h.8,50 cmEstimate: € 85 / 100 -
#108
Een lot varia, bestaande uit oud landmetermateriaal, passerdozen met inhoud, een pyrometer in originele houten kast, een veldmicroscoop, een oude kappersverstuiver, twee rekenlatten en een weerstandsbrug voor een galvanometer van Siemens & Halske.
Lot varié comprenant du matériel d’arpenteur, des boussoles dans leurs étuis, un pyromètre dans sa boîte d’origine en bois, un microscope de champs, un vaporisateur de coiffeur et un pont de résistance électrique de galvanomètre par Siemens & Halske.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#471
Een glazen schelp.
Un coquillage en verre.No longer availableDim. l.28 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#426
Een achthoekige Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal octogonal chinois en bois sculpté dur, tablette en marbre rose.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#599
“Abstract werk”. Gemengde techniek op board. Draagt een handtekening: ‘Mogan’. Enkele kleine beschadigingen.
”Travail abstrait”. Techniques mixtes sur carton. Porte une signature: ‘Mogan’.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 320 / 380 -
#368
Een diep bord met onderbord van blauw en wit porselein. Onderaan met een Meissenmerk.
Une assiette profonde et sous-plat en porcelaine bleue et blanche. Marque Meissen sous la base.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#358
Een grote en vier kleinere visschotels van meerkleurig aardewerk. Spaans werk.
Un grand et quatre petits plats à poisson en faïence polychrome. Travail espagnol.No longer availableDim. Ø 45 cm Ø 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#59
Oude landkaart van Sluis. Met de hand ingekleurd.
Une ancienne carte de Sluis. Colorée à la main.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#373
Een lot van drie porseleinen borden, waarbij twee gemerkt van Royal Copenhagen en één van Meissen.
Un lot de trois assiettes en porcelaine, dont deux Royal Copenhagen et une Meissen.No longer availableDim. Ø: 22 & 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#688
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van de keizerlijke hofhouding.
Un vase en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de la cour Impériale.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#710
Een mahoniehouten tweedeurskastje met rood marmeren blad.
Une petite armoire à deux portes en acajou et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 85 x 76 x 41 cmEstimate: € 30 / 40 -
#530
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde paneeldeuren en een lade.
Un buffet en chêne aux portes à moulures et un tiroir.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 140 / 220 -
#538
Een opiumpijp van hout, veriserd met koperen monturen en met acht ivoren plaquettes, versierd met personages in een landschap.
Une pipe à opium en bois, décoration de montures en cuivre et huit plaquettes en ivoire, personnages dans un paysage.No longer availableDim. 21,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#326
Een halfrond bijzetmeubeltje van mahoniehoutfineer met vier tapse poten, een klapblad en twee laden, versierd met messingen ingelegde biesjes. XIXe eeuw.
Petit meuble demi-lune en placage d’acajou sur quatre pieds gaines, tablette abattante et deux tiroirs, orné de traits de laitons. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 80 / 100 -
#467
Een Dogonmasker en een beeldje van gebeeldhouwd hout.
Un masque Dogon et une statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 39 & 22 cmEstimate: € 120 / 200