#393Een lot van twee kristallen vazen. Eén kleurloze, gemerkt Val St. Lambert, de andere geel in de massa.
A lot of two crystal vases. One colourless, marked Val St. Lambert, the other yellow in the mass.No longer availableDim. h 25 & 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#175Een korte pijp of stummel met een grote porseleinen kop met voorstelling van een diligence in een landschap, metalen deksel, gedraaid houten vochtsluis en steel, deels bekleed met leder. Gedraaid houten mondstuk.
A short pipe or stummel with a large porcelain cup depicting a diligence in a landscape, metal lid, turned wooden moisture lock and stem, partly covered with leather. Turned wooden mouthpiece.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 45 / 65 -
#386Indo-BidjarEen wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 143 x 67 cmEstimate: € 25 / 35 -
#92Eric VerwaerdePeriod: °1930“Vlaams landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flemish landscape”. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#397Aziatisch porseleinen theepot met warmhouder.
#40Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een diamanten in verschillende slijpvormen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with diamonds in different cuts with a combined weight of +- 0.55 ct. and sapphires with a combined weight of +- 0.45 ct.No longer availableDim. 5,42 gEstimate: € 750 / 850 -
#527Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.
An etagere in veneered wood with bronze mounts in Louis XV style. Two tablets, the top one with a small gallery.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 300 / 340 -
#277Koperen doofpot, eind 17e eeuw.
#576AfsharWollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Wool rug with geometric motif. Hand-knotted.No longer availableDim. 218 x 133 cmEstimate: € 75 / 100