Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar wandconsoles van deels goudgepatineerd kunststof, gedragen door Morianen.

Een paar wandconsoles van deels goudgepatineerd kunststof, gedragen door Morianen.

Paire de consoles murales, partiellement en plastique doré et porté par des Maures.
SKU: 0812150793.
Category: Kunststof.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #793
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #567

    Paar vazen met personages. Chinees porselein, onderaan gemerkt.

    Paire de vases aux personnages. Porcelaine de Chine, marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #436

    Een presenteervitrine met ± 38 tropische vlinders.

    Vitrine de présentation contenant ± 38 papillons exotiques.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #724
    L. Meys

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 37 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #118

    Een paar hoornvaasjes van meerkleurig en verguld porselein. Gemonogrameerd ‘J.D.’

    Paire de cornets en porcelaine polychrome et doré. Monogrammés J.D.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #199
    Valentijn Bing
    Period: 1812-1895

    “De openbare verkoop”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1849.

    “La vente aux enchères publique”. Huile sur toile. Signée et datée 1849.
    No longer available
    Dim. 120 x 100 cm
    Estimate: € 25000 / 28000
  • #391

    Een coupe van kleurloos geslepen kristal met voet en montuur van zilver. 800‰. Gemerkt van Delheid voor 1942.

    Coupe en cristal taillé incolore. Piédouche et monture en argent 800‰. Poinçon de Delheid pour 1942.
    No longer available
    Dim. h: Ø: 19 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #484

    Een Thais naaiwerk in reliëf met een afbeelding van een krijger te paard en versierd met glazen parels.

    Ouvrage thaï en relief représentant un guerrier à cheval décoré de perles en verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #101
    Val St. lambert

    Een coupe in art decostijl, groen gekleurd in de massa en een pique-fleur van kleurloos kristal. De eerste gemerkt Val St. Lambert.

    Coupe de style art déco en cristal taillé colorée vert dans la masse et un pique-fleurs en cristal incolore. La première à la marque de Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #636

    Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.

    Paire de lions couchés en pierre de taille nature.
    No longer available
    Dim. H. 77 x L. 152 cm
    Estimate: € 2000 / 4000
  • #480

    Een paar 18 karaats tweekleurige geel gouden oorbellen.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune à deux tons 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,75 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden broche als fotohouder bezet met porseleinen plaquette.

    Broche en or jaune 18 ct sertie d’une plaquette en porcelaine.
    No longer available
    Dim. bruto: 9,25 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #523

    Een zittende Kuan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. H 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More